Nové

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
82%
Hra - Jessie's DIY Makeup Line
Video sa načíta

V hre Jessie's DIY Makeup Line bude tvojou úlohou pomôcť Jessie najskôr vyrobiť makeup a potom ho na nej aplikovať. Vyrobiť môžeš napríklad rúž, farbu na vlasy alebo očné tiene. Môžeš si vybrať farbu a z akého ovocia má prípravok byť a potom Jessie nalíčiš tak, aby vyzerala skvele.

 
84%
Hra - Legendary Fashion: Japanese Geisha
Video sa načíta

Je tu ďalší diel hry Legendary Fashion, tentoraz s japonskou Geishou. Tvojou úlohou bude vyzdobiť Geishu tak, aby zapadala do japonskej kultúry. Budeš jej teda musieť namaľovať tvár, vybrať správne kimono a doladiť to všetko krásnym vejárom.

 
70%
Hra - Jessie's Shiba Dog
Video sa načíta

V hre Jessie 's Shiba Dog sa budeš starať o psíka od Jessie. Najskôr ho poriadne vyčistíš, potom umyješ, potom ho očešeš a zbavíš chlpov a nakoniec mu dáš najesť. Potom oblečieš Jessie, psíkovi dáš pekný obojok a vezmeš ho na prechádzku.

 
82%
Hra - Rock Band Dress Up
Video sa načíta

Rock Band Dress up je skvelá obliekačka, kde máš na starosti trojčlennú kapelu. Tvojou hlavnou úlohou je obliecť ju na vystúpenie, ktoré ju práve čaká. Každého z kapely obleč tak, nech to vystihne ich rysy a zároveň dávaj pozor na to, aby to pristalo všetkým dohromady.

 
78%
Hra - Tokyo Fashion Week
Video sa načíta

V hre Tokio Fashion Week si môžeš vyskúšať obliecť 3 dievčatá do štýlu Tokia. Najskôr sa zameraj na vlasy a potom na extravagantné oblečenie. Podarí sa ti vystihnúť šialenosť a eleganciu tokijskej módy?

 
86%
Hra - Monkey Go Happy Stage 181
Video sa načíta

V ďalšom pokračovaní skvelej hry Monkey Go Happy sa môžeš tešiť na ďalší nával hádaniek. Tentoraz bude všetko prebiehať v troch miestnostiach, kde bude tvojou úlohou sa trošku pohrať s časom. Budeš potrebovať ľahké základy angličtiny, ale keby si si s niečím nevedela rady, tak môžeš využiť nápovedu pod hrou.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

88%
Hra - Monkey Go Happy Stage 182
Video sa načíta

V ďalšom pokračovaní logickej adventurky Monkey Go Happy sa objavíš v tajomnom hrade plnom záhad a hádaniek. Aby si si správne vyriešila tot kolo, tak budeš musieť má odstrániť dvoch strašiakov a poriadne sa pozerať po nápovedách. Aj v tomto dieli budeš musieť vedieť správne prečítať čas.

 
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 183
Video sa načíta

Monkey Go Happy je séria logických hier, v ktorých tvorcovia testujú tvoje logické a kreatívne myslenie. Sem tam budeš potrebovať angličtinu, ale inak by to malo ísť aj pekne bez nápovedy. Vitaj v džungli a veľa šťastia!

 
76%
Hra - Color Me Princess
Video sa načíta

V hre Color Me Princess bude tvojou úlohou vyfarbovať rôzne obrázky s princeznami. Na výber budeš mať až štyri a každý si môžeš vyfarbiť podľa seba. Ak sa ti žiaden nebude páčiť, tak si môžeš vytvoriť svoju vlastnú omalovánku a tú potom vyfarbiť.

 
70%
Hra - Jessie and Noelle's BFF Real Makeover
Video sa načíta

V hre Jessie and Noelle 's BFF Real Makeover sa budeš musieť postarať o kompletnú premenu dvoch najlepších kamarátok. Začneš tvárou, kde bude tvojou úlohou zbaviť sa všetkých nedostatkov a potom sa pustíš do výberu správneho oblečenia.

 
80%
Hra - Coloring Underwater Wolrd 4
Video sa načíta

Nový diel Coloring Underwater World je tu a opäť si budeš môcť vybrať, či si chceš vyfarbovať len tak alebo či chceš vyfarbovať podľa pamäte. Ak zvolíš podľa pamäte, môžeš sa v priebehu vyfarbovania raz pozrieť na zadanie a potom už to budeš musieť urobiť naspamäť.

 
78%
Hra - Coloring Underwater World 5
Video sa načíta

Je tu opäť omaľovánka Coloring Underwater World. Je to už piaty diel a ako vždy, tak aj teraz budeš mať na výber medzi voľným maľovaním, takže si môžeš obrázok vymaľovať ako chceš ty a alebo si môžeš vybrať challenge a vyfarbiť obrázok podľa zadania.

 
75%
Hra - Animal Shapes
Video sa načíta

Dnes máme pre tých najmenších skvelú skladačku, v ktorej bude tvojou úlohou dať správny dielik puzzle na správne miesto tak, aby si nakoniec dostala zvieratko v celku. Celkom na teba čakajú 4 zvieratka.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)