Pôrod

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

78%
Hra - Play Caesarean Birth
Video sa načíta

Cieľom hry Play Caesarean Birth je pomôcť na svet bábätku. Pretože to nejde prirodzenou cestou, je potrebné urobiť cisársky pôrod. Dokážete pomôcť mamičke aj bábätku s jeho príchodom na svet?

 
77%
Hra - Elsa's Baby Birth
Video sa načíta

Elsa bude za pár minút rodiť a potrebuje vašu pomoc. Najskôr jej musíte zabaliť tašku, zavolať 911 a odniesť ju do nemocnice. Vašou úlohou je jej pomôcť počas pôrodu a nakoniec s čerstvo narodeným dieťaťom. Dokážete sa o Elsu a jej dieťa postarať?

 
74%
Hra - Angela Baby Birth
Video sa načíta

Mačička Angela bude za pár minút rodiť a preto potrebuje vašu pomoc. Najskôr jej musíte zabaliť tašku, zavolať 911 a odniesť ju do nemocnice. Vašou úlohou je jej pomôcť počas pôrodu a s čerstvo narodeným dieťaťom. Dokážete sa o obe postarať?

 
69%
Hra - Barbara`s Second Child Birth
Video sa načíta

Baraba je druhý raz tehotná a preto potrebuje vašu oporu a pomoc. Musíte s ňou navštíviť doktorku, telocvičnu a rôzne procedúry. Nakoniec bude vašou úlohou priviesť na svet zdravé dieťatko. Podarí sa vám to ?

 
91%
Hra - Anna Baby Birth
Video sa načíta

Anna prišla k Vám do nemocnice, pretože čaká bábätko a čoskoro sa má narodiť. Dokážete jej pomôcť s bolesťami a uľahčíte cestu dieťatka na svet? Nebude to nič dramatické a iste to zvládnete.

 
75%
Hra - Pregnant Ariel Gives Birth
Video sa načíta

Pomôžte Ariel s ťažkým pôrodom, aby prebiehal bez problémov a pomôžte jej so starostlivosťou o novorodenca.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
74%
Hra - Cute Baby Pony Birth
Video sa načíta

Postarajte sa o tehotnú kobylku, ktorá chce porodiť svoje prvé žriebä. Po pôrode sa musíte o neho postarať, ujmete sa tejto úlohy?

 
70%
Hra - Newborn Ice Mermaid Princess
Video sa načíta

Postarajte sa o morskú pannu, ktorá čaká dievčatko. Pomáhať jej budete pred pôrodom a po pôrode. Nezabudnite im vybrať krásne oblečenie a doplnky.

 
86%
Hra - Anna Birth Care
Video sa načíta

Anna bude čerstvou maminkou a preto je vašou úlohou, aby ste jej dieťatko prezreli, či je zdravé. Postarajte sa o neho, aby sa Anna upokojila.

 
71%
Hra - Elsa Mommy Birth
Video sa načíta

Elsa je prvorodička a preto potrebuje vašu pomoc, aby v kľude počkala na sanitku a pôrod prebiehal v poriadku. Pomôžte jej, aby porodila krásne dieťatko a boli v poriadku. Zvládnete to?

 
81%
Hra - Queen Elsa Pregnancy Care
Video sa načíta

Elsa má niekoľko dní pred pôrodom a preto je neustále nervózna. Pomôžte jej, aby sa cítila lepšie a zabezpečte jej všetko, čo potrebuje pre lepší pocit. Bude s vami spokojná?

 
85%
Hra - Goldie Princess Mommy Birth
Video sa načíta

V hre Goldie Princess Mommy Birth budeš pomáhať princeznej s pôrodom. Hra začína u nej doma tesne pred pôrodom a tvojou úlohou bude zavolať ambulanciu a potom sa o nastávajúcu mamičku postarať. Budeš jej dolievať vodu a dbať na to, aby neomdlela.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)