Nové

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

70%
Hra - Natalie Nails Spa
Video sa načíta

V hre Natalie Nails Spa bude tvojou úlohou postarať sa o nechty od Natalie. Začneš pleťovou kúrou, potom jej ostríhaš a uhladíš nechty. Potom ich vyčistíš a dopraješ rukám ďalšiu kúru. Nakoniec ich namaľuješ a vyzdobíš.

 
70%
Hra - Judy Super Hero
Video sa načíta

V hre Judy Super Hero bude tvojou úlohou pomôcť Judy s perfektným kostýmom. Najskôr vyberieš, či má ísť za superhrdinku, cat woman alebo niekoho iného. Potom doladíš topánky a doplnky a nakoniec všetko odfotíš.

 
83%
Hra - Princess Offbeat Brides
Video sa načíta

V hre Princess Offbeat Brides bude tvojou úlohou obliecť 4 princezné na svadbu. Svadba bude v netypickom štýle a každá princa má prísť v inom trende. Vyberieš im teda rôzne šaty, topánky a doplnky. Zvládneš to?

 
80%
Hra - Water Blast
Video sa načíta

Water Blast je logická hra, kde budeš musieť zničiť v všetky balóniky na hernej ploche za určitý čas. Kliknutím na balónik ho zničíš a balónik zároveň vyšle 4 guličky do všetkých strán. Tým zničí ďalšie balóniky a a tento reťazový efekt je kľúč k tejto hre.

 
79%
Hra - PixelArt Color By Number
Video sa načíta

PixelArt Color By Number je hra s niekoľkými omaľovánkami, ktoré môžete vyfarbovať. Celkovo je v hre 6 obtiažností, kedy sa neustále zvyšuje presnosť a počet farieb v obrázku. A ak ťa omrzí vzhľad tvojho poznámkového bloku, v obchode si môžeš kúpiť nový.

 
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 177
Video sa načíta

Je tu piatok a to znamená ďalší diel hry Monkey Go happy. Dnes bude tvojou úlohou dostať ako vždy 10 opičiek, vyriešiť logické úlohy a zapeklité hádanky a pomôcť chlapíkovi nájsť diamant. Tiež budeš potrebovať ľahké znalosti zemepisu.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 178
Video sa načíta

V ďalšom dieli logickej adventúry Monkey Go Happy sa pozrieš do starého indiánskeho chrámu, kedy bude tvojou úlohou zrátať veľa matematických príkladov, aby si našla všetky opičky a aby si pomohla Indiánovi vyrobiť čelenku.

 
89%
Hra - Monkey Go Happy Stage 179
Video sa načíta

Je tu poseldný diel Monkey Go Happy tohto týždňa. Tento diel ťa vezme na vidiek, kde budeš musieť šikovne ukradnúť kľúč hájnikovi, budeš musieť pozbierať 20 šišiek a pomôct zohnať drevorubačovi sekeru. Nakoniec nájdeš všetky opičky, aby sa spolu mohli opäť hrať.

 
80%
Hra - Ladybug Leg Surgery
Video sa načíta

Čarovná Lienka mala ďalšiu nehodu. V hre Ladybug Leg Surgery bude tvojou úlohou urobiť operáciu Lienkinej nohy, vytiahnuť všetky črepy z tela, naľadovať všetky modriny a celkovo sa o Lienku v tejto nešťastnej chvíli postarať.

 
70%
Hra - Girly Shopping Mall
Video sa načíta

Tri kamarátky sa rozhodnú, že si zájdu nakúpiť nové oblečenie. Vydajú sa teda do obchodného centra a rozhodujú sa čo si kúpia. V tom im môžeš pomôcť aj ty a môžeš im vybrať tú najlepšiu kombináciu šiat, topánok a doplnkov.

 
80%
Hra - Ariel and Mysterious Perfume
Video sa načíta

V hre Ariel and Mysterious Perfume bude tvojou úlohou zaujať chalana, ktorý o Ariel zatiaľ nejaví záujem. Pomôž jej vybrať krásne šaty, ladiace topánky, perfektný účes a štýlové doplnky. Nakoniec príde čas na tajné kúzlo. Perfektný parfum, ktorým ho nielen zaujmeš, ale úplne oslníš.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 180
Video sa načíta

V 180. dieli logickej hry Monkey Go Happy sa pozrieš do chrámu uprostred lesov a hôr. Čaká tam na teba neupratané lístie, babička, ktorá potrebuje 30 orenžových gemov a dve miestnosti plné logických úloh a hádaniek.

 
75%
Hra - Frozen Couple Cowboy Style
Video sa načíta

V hre Frozen Couple Cowboy Style bude tvojou úlohou pomôcť Anne a Kristoff najprv upratať westernový salón, potom stajne a nakoniec oblečieš Annu a potom aj Kristoffa do westernového oblečenia.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)