S Farbami

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
69%
Hra - Color Match
Video sa načíta

Color Match je zábavná spájačka, v ktorej bude tvojou úlohou spájať kvetinky danej farby s políčkami tej istej farby. Princíp hry sa naučíš na prvých pár leveloch, ktoré sú veľmi jednoduché.

 
82%
Hra - Color Challenge
Video sa načíta

Color Challenge ja náročná hra, ktorá preverí tvoje oči. Z deviatich štvorčekov zdanlivo rovnakej farby totiž budeš musieť vybrať jeden, ktorý má ľahko iný odtieň. Keď som hru hral ja, tak mi celkom pomohlo zažmúriť oči.

 
85%
Hra - Happy Blocks
Video sa načíta

Happy Blocks je parádna hra, ktorá preverí tvoje logické myslenie. Tvojou úlohou tu bude meniť žlté štvorčeky na zelené. Meniť ich budeš pomocou zelených kociek a postupne v hre objavíš napríklad červené kocky, ktoré blokujú zmenu farieb.

 
88%
Hra - ColoruID Html5
Video sa načíta

Prvý víkend v novom roku so sebou prináša skvelú logickú hru ColoruID. V tejto hre bude tvojou úlohou zafarbiť celé plátno len jedinou farbou. Celkovo na teba čaká 16 kôl, ktoré preveria tvoje kombinačné schopnosti a logické uvažovanie.

 
80%
Hra - Spin The Color
Video sa načíta

V hre Spin The Color budeš mať za úlohu točiť s kruhom, na ktorom sú 4 farby tak, aby sa do kruhu dostali guľôčky práve danej farby. Keď budeš klikať na ľavej strane hry, budeš točiť do ľava. Na pravej strane budeš točiť doprava. Koľko guličiek sa ti podarí dostať do kruhu?

 
85%
Hra - Pen Run 2
Video sa načíta

Ak máš rada omaľovánky, hra Pen Run 2 ťa naučí precíznosti. V tejto hre bude tvojou úlohou vykresľovať vopred zaznačenú cestu pomocou fixky, ktorú budeš musieť po ceste zároveň dopĺňať. Podarí sa ti nakresliť všetky levely?

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

85%
Hra - Roller Splat
Video sa načíta

V hre Roller Splat budeš mať za úlohu vyfarbiť celú plochu daného levelu jednou farbou na jeden ťah. Pri hre budeš musieť trošku uvažovať a plánovať si ťahy dopredu, ale nejedná sa o nič nemožné a myslíme si, že zvládneš prejsť všetky levely.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)