Nové

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
88%
Hra - Fireboy And Watergirl Forest Temple
Video sa načíta

Máme pre teba ďalšiu epizódu hry Fireboy And Watergirl. Tentoraz sa spolu vyberiete do tajného kláštoru v horách, kde spolu budete musieť prejsť celkom 32 levelov plných lávy, diamantov, prekážok a logických hádaniek. Podarí sa vám to?

 
80%
Hra - Chop Chop
Video sa načíta

V hre Chop Chop budeš krájať zeleninu a ovocie. Za každé správne rozkrojenie získaš body a za chybu stratíš jeden život. Za nazbierané body si potom môžeš kúpiť viac jedla na krájanie. Zároveň si musíš dávať pozor, aby si nikdy nerozkrojil(a) bombu!

 
90%
Hra - Tiana Spring Green Wedding
Video sa načíta

V hre Tiana Spring Green Wedding budeš pozvaná na svadbu a tvojou úlohou bude obliecť najskôr družičky, nezabudni ale, že musia byť oblečené vo farbách svadby. A potom budeš obliekať nevestu, ktorá musí byť najžiarivejšia zo všetkých.

 
84%
Hra - Elsa Beach Outing Preparation
Video sa načíta

Elza sa rozhodla, že je na čase si vziať dovolenku a tak sa chce pripraviť na plážové opaľovanie. Pomôžeš jej s tým? Budeš jej musieť pomôcť s celotvárovou maskou, vyhladiť pleť, natrieť chrbát a nakoniec pekne upraviť, aby bola najkrajšia na celej pláži.

 
75%
Hra - Mommy Chic Wardrobe
Video sa načíta

Byť tehotná neznamená len ležať a odpočívať. Mamička musí upratovať, nakupovať a vykonávať ďalšie povinnosti. Pomôž mamičke vybrať tehotenské oblečenie a potom na nej všetko vyskúšaj a rozhodni, v čom vyzerá najlepšie.

 
75%
Hra - Street Dance Fashion Style
Video sa načíta

V hre Street Dance Fashion Style budete mať za úlohu obliecť dve kamarátky do Street dancového oblečenia. To znamená kraťasy alebo tepláky, voľné tričká alebo topy so svetrom a módne doplnky ako telefón či batoh.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

85%
Hra - EDC Vegas Hairstyle
Video sa načíta

V tejto hre sa budete venovať stylingu vlasov. Začnete tým, že ich umyjete, použijete kondicionéry a potom ich riadne vysušíte. Potom si zvolíte, aký strih budete chcieť a pustíte sa do práce. Na záver vlasy ešte pekne vyzdobíte, oblečiete modelku a pozriete sa na celkový výsledok.

 
78%
Hra - Princess Shirts & Dresses
Video sa načíta

V hre princess Shirts & Dress bude tvojou úlohou nájsť 4 najlepšie kombinácie trička a šiat na 4 princezné. Vyberať môžeš z veľkého množstva oblečenia aj topánok a doplnkov. Nakoniec si môžeš vybrať na akom pozadí by mali princezné byť.

 
80%
Hra - Monkey Go Happy Stage 173
Video sa načíta

Ďalší diel logickej adventúry Monkey Go Happy je tu a s ním prichádza aj víkend! Tentoraz ťa vezme do lesa plného záhad a tajomstiev. Ako už je zvykom, tak aj v tomto diele budete riešiť najrôznejšie logické hádanky a k víťazstvu budete musieť nájsť 10 opičiek.

 
82%
Hra - KindCloud
Video sa načíta

V hre KindCloud budeš hrať v úlohe milého mráčika, ktorý lieta hore a dole a zbiera blesky, vďaka ktorým potom zaprší. Cestou môžeš zbierať mince, za ktoré si potom kúpiš iný vzhľad mráčika. A celý čas si musíš dávať pozor na lietajúce gule, ktoré ťa môžu kedykoľvek zničiť.

 
76%
Hra - Colors Of Spring Princess Gowns
Video sa načíta

V tejto hre bude tvojou úlohou vystrojiť 3 princezné do jarných šiat. Každej z princezien najprv vyber tie najkrajšie šaty, potom pridaj ladiace topánky, vyber najvhodnejší účes a nakoniec to všetko zavŕšiš štýlovým doplnkom. Keď budeš hotová s prvou princeznou, môžeš sa pustiť do druhej a potom do tretej.

 
78%
Hra - Baby Doll Creator
Video sa načíta

V hre Baby Doll Creator sa zahráš na návrhárku detských bábik. Tvojou úlohou bude vybrať bábike účes, tvar a farbu očí, farbu pokožky, potom budeš rozhodovať, či bude mať šaty, pyžamo, alebo iné oblečenie a nakoniec zvolíš aké doplnky bude mať.

 
85%
Hra - Monkey Go Happy Stage 174
Video sa načíta

Je tu ďalšie pokračovanie obľúbenej opičej hry Monkey Go Happy! Ide o už 174. diel a ten ťa zavedie do jaskýň v skalách poblíž hradu. Ako vždy aj tentoraz budete musieť riešiť zapeklité úlohy a hľadať 10 opičiek.