Disney

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
69%
Hra - Merida Hairstyle
Video sa načíta

Pomôžte Meride s výberom nového účesu. Je len na vás či jej vlasy necháte dlhé alebo krátke. Taktiež je na vás výber farby a doplnkov do vlasov.

 
75%
Hra - Merida Today
Video sa načíta

Zaujímalo ťa niekedy, ako by vyzerala princezná Merida v modernom svete? Teraz si to môžeš vyskúšať! Nájdeš tu buď jej obľúbené zelené šaty, alebo naopak moderné kúsky a doplnky. Ako bude vyzerať tvoja Merida?

 
69%
Hra - Moana Disney Princess Adventure
Video sa načíta

V tejto hre budete vyrábať pekný totem a tiež sa starať o mladú krásku.

 
88%
Hra - Elsa & Moana's Winter Vacation
Video sa načíta

Moana a Elsa sa stali kamarátkami a vzájomne by sa chceli navštíviť. Oblečte Moanu do zimného oblečenia a Annu do teplého, aby sa vo svojich kráľovstvách cítili dobre.

 
80%
Hra - Moana's Garden Party
Video sa načíta

V tejto hre budete pomáhať Moana, s jej záhradné párty. Moana je postavička z rovnomennej rozprávky. U nás ju môžete poznať pod názvom Odvážna Vaiano. Moana si pozvala aj hostí, s ktorými sa chce zoznámiť. Sú to isté rozprávkové princezné. Najprv im vyberiete správny outfit na párty a následne sa pustíte do dekorovanie záhradnej slávnosti.

 
80%
Hra - Elsa New Year Makeup
Video sa načíta

Pripravte sa na oslavu nového roka s vašou obľúbenou kráľovnou Elsou! Použite kúpeľné procedúry, aby ste získali bezchybnú pokožku. Potom je potrebné urobiť Else bezvadný čas make-up! Máte k dispozícii rôzne očné tiene a ďalšie pomôcky, z ktorých si môžete vybrať.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

89%
Hra - Elsa Time Travel Game
Video sa načíta

Elsa má stroj času. Sa týmto strojom môže navštíviť niekoľko rôznych storočí. Pozrite sa na stáročia, ktoré sa vám najviac páčia. Len je potrebné sa pre pobyt v ňom patrične obliecť a upraviť.

 
84%
Hra - Elsa Beach Outing Preparation
Video sa načíta

Elza sa rozhodla, že je na čase si vziať dovolenku a tak sa chce pripraviť na plážové opaľovanie. Pomôžeš jej s tým? Budeš jej musieť pomôcť s celotvárovou maskou, vyhladiť pleť, natrieť chrbát a nakoniec pekne upraviť, aby bola najkrajšia na celej pláži.

 
80%
Hra - Frozen Soccer Worldcup 2018
Video sa načíta

V hre Frozen Soccer Worldchup 2018 bude tvojou úlohou vybrať buď Jacka alebo Krištofa, obliecť ich do parádneho dresu podľa krajiny, za ktorú hrajú a nakoniec im pomôžeš strieľať na bránu. Kto nakoniec vyhrá?

 
81%
Hra - Eliza Winter Blogger Story

Pomôžte Elze držte krok s najnovšími zimnými módnymi trendmi! Princezná si chce vyskúšať ďalšie zimné oblečenie a potrebuje vašu pomoc. Zbierajte na sociálnych médiách lajky, premeňte je v peniaze a kupujte darčeky. Nájdite všetky skryté šaty, topánky a doplnky a užite si všetky kombinácie, ktoré s nimi môžete urobiť.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)