Selfie

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

71%
Hra - Bratz # Selfie Snaps Jade Dress Up
Video sa načíta

Vyberte pre malú Jade najkrajšie oblečenie a doplnky, ktoré nájdete v jej skrini. Bude sa jej vlastné selfie páčiť?

 
74%
Hra - Masha Morning Selfie
Video sa načíta

Masha si chce urobiť nové fotografie ale vyzerá príšerne. Zmeňte to za pomoci nových šiat a make-upu.

 
87%
Hra - Disney Bridesmaid Selfie
Video sa načíta

Anna a Elsa majú na svadbe dôležitú úlohu a to byť najlepšími družičkami pre nevestu. Aby si túto chvíľu zapamätali chcú si urobiť spoločnú selfie. Oblečte každú z nich ,aby bola fotka dokonalá.

 
85%
Hra - Barbie's Wedding Selfie with Princesses
Video sa načíta

Barbie bude mať svadbu a preto by si chcela tento deň navždy zapamätať, aby si na túto chvíľu spomenula v staršom veku. Vyberte pre družičky a nevestu krásne šaty a urobte im spoločnú fotografiu.

 
87%
Hra - Frozen Couples Selfie Battle
Video sa načíta

Kto z dvojice urobí lepšiu selfie? Anna a Kristoff alebo jej staršia sestra s Jackom? oblečte si každý pár a rozhodnite, kto z nich je viac fotogenický?

 
80%
Hra - Paris Instagram Selfie
Video sa načíta

V tejto hre budete musieť vybrať vhodné oblečenie pre dve kamošky. Tie sa chcú v Paríži vyfotiť na Instagram.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
80%
Hra - Princesses Pregnant Selfie
Video sa načíta

V tejto hre si tri budúce mamičky chcú urobiť selfie. Vy im musíte vybrať to najlepšie oblečenie a doplnky, aby bola fotka dokonalá.

 
79%
Hra - Princesses Hipster Selfie
Video sa načíta

Super hra, v ktorej budete pre kamošky vyberať vhodný hipster outfit. Chcú si totiž urobiť selfie. Najskôr oblečiete prostrednej a potom zvyšné dve.

 
85%
Hra - Bffs Graduation Selfie
Video sa načíta

V hre Bffs Graduation Selfie bude tvojou úlohou pomôcť trom najlepším kamarátkam vybrať perfektné oblečenie na promóciu. Kamarátky si chcú odfotiť selfie na oslavu úspešného zloženia skúšok.

 
85%
Hra - Mini Funny Selfie
Video sa načíta

-Mini Funny Selfie je vtipná hra s mimoňmi, kde najskôr musíš opraviť telefón a potom s ním fotiť rôzne oblečených mimoňov. Okrem oblečenia im budeš vyberať aj najrôznejšie doplnky, výraz tváre a kryt na telefón.

 
70%
Hra - Ellie Fab Selfie
Video sa načíta

V hre Ellie Fab Selfie bude tvojou úlohou pomôcť Ellie urobiť nádherné selfie. Najskôr jej pomôžeš vybrať, čo si má dať na seba, vyberieš jej účes a na záver obal na telefón. Potom sa vyfotíš a ešte budeš musieť upraviť fotku.

 
81%
Hra - Eliza Winter Blogger Story

Pomôžte Elze držte krok s najnovšími zimnými módnymi trendmi! Princezná si chce vyskúšať ďalšie zimné oblečenie a potrebuje vašu pomoc. Zbierajte na sociálnych médiách lajky, premeňte je v peniaze a kupujte darčeky. Nájdite všetky skryté šaty, topánky a doplnky a užite si všetky kombinácie, ktoré s nimi môžete urobiť.

 
91%
Hra - Princess Girls Trip To Aspen

Štyri kamarátka princeznej si užívajú zimné radovánky vo svetoznámom zimnom stredisku Aspen. Pomôžte všetkým štyrom princeznám vybrať si skvelý make-up, oblečte ich do teplého a módneho oblečenia a vyberte im nejaké doplnky. Potom urobte selfie, pridajte filtre a nálepky a zverejnite všetko na sociálnych médiách.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)