Rôzne

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
88%
Hra - Fireboy And Watergirl Forest Temple
Video sa načíta

Máme pre teba ďalšiu epizódu hry Fireboy And Watergirl. Tentoraz sa spolu vyberiete do tajného kláštoru v horách, kde spolu budete musieť prejsť celkom 32 levelov plných lávy, diamantov, prekážok a logických hádaniek. Podarí sa vám to?

 
80%
Hra - Chop Chop
Video sa načíta

V hre Chop Chop budeš krájať zeleninu a ovocie. Za každé správne rozkrojenie získaš body a za chybu stratíš jeden život. Za nazbierané body si potom môžeš kúpiť viac jedla na krájanie. Zároveň si musíš dávať pozor, aby si nikdy nerozkrojil(a) bombu!

 
84%
Hra - Elsa Beach Outing Preparation
Video sa načíta

Elza sa rozhodla, že je na čase si vziať dovolenku a tak sa chce pripraviť na plážové opaľovanie. Pomôžeš jej s tým? Budeš jej musieť pomôcť s celotvárovou maskou, vyhladiť pleť, natrieť chrbát a nakoniec pekne upraviť, aby bola najkrajšia na celej pláži.

 
85%
Hra - EDC Vegas Hairstyle
Video sa načíta

V tejto hre sa budete venovať stylingu vlasov. Začnete tým, že ich umyjete, použijete kondicionéry a potom ich riadne vysušíte. Potom si zvolíte, aký strih budete chcieť a pustíte sa do práce. Na záver vlasy ešte pekne vyzdobíte, oblečiete modelku a pozriete sa na celkový výsledok.

 
82%
Hra - KindCloud
Video sa načíta

V hre KindCloud budeš hrať v úlohe milého mráčika, ktorý lieta hore a dole a zbiera blesky, vďaka ktorým potom zaprší. Cestou môžeš zbierať mince, za ktoré si potom kúpiš iný vzhľad mráčika. A celý čas si musíš dávať pozor na lietajúce gule, ktoré ťa môžu kedykoľvek zničiť.

 
85%
Hra - Monkey Go Happy Stage 174
Video sa načíta

Je tu ďalšie pokračovanie obľúbenej opičej hry Monkey Go Happy! Ide o už 174. diel a ten ťa zavedie do jaskýň v skalách poblíž hradu. Ako vždy aj tentoraz budete musieť riešiť zapeklité úlohy a hľadať 10 opičiek.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

70%
Hra - Natalie Nails Spa
Video sa načíta

V hre Natalie Nails Spa bude tvojou úlohou postarať sa o nechty od Natalie. Začneš pleťovou kúrou, potom jej ostríhaš a uhladíš nechty. Potom ich vyčistíš a dopraješ rukám ďalšiu kúru. Nakoniec ich namaľuješ a vyzdobíš.

 
70%
Hra - Judy Super Hero
Video sa načíta

V hre Judy Super Hero bude tvojou úlohou pomôcť Judy s perfektným kostýmom. Najskôr vyberieš, či má ísť za superhrdinku, cat woman alebo niekoho iného. Potom doladíš topánky a doplnky a nakoniec všetko odfotíš.

 
80%
Hra - Water Blast
Video sa načíta

Water Blast je logická hra, kde budeš musieť zničiť v všetky balóniky na hernej ploche za určitý čas. Kliknutím na balónik ho zničíš a balónik zároveň vyšle 4 guličky do všetkých strán. Tým zničí ďalšie balóniky a a tento reťazový efekt je kľúč k tejto hre.

 
79%
Hra - PixelArt Color By Number
Video sa načíta

PixelArt Color By Number je hra s niekoľkými omaľovánkami, ktoré môžete vyfarbovať. Celkovo je v hre 6 obtiažností, kedy sa neustále zvyšuje presnosť a počet farieb v obrázku. A ak ťa omrzí vzhľad tvojho poznámkového bloku, v obchode si môžeš kúpiť nový.

 
78%
Hra - Ice Queen Sauna Relief
Video sa načíta

V hre Ice Queen Sauna Relief bude tvojou úlohou sa postarať o ľadovú kráľovnú, ktorá si chce dopriať kvalitnú saunu. Najprv ju pomôžeš pripraviť, aby sa s kamarátkou necítila škaredá a potom ju oblečieš do uteráka a pošleš do sauny.

 
70%
Hra - Girly Shopping Mall
Video sa načíta

Tri kamarátky sa rozhodnú, že si zájdu nakúpiť nové oblečenie. Vydajú sa teda do obchodného centra a rozhodujú sa čo si kúpia. V tom im môžeš pomôcť aj ty a môžeš im vybrať tú najlepšiu kombináciu šiat, topánok a doplnkov.

 
82%
Hra - Jessie's DIY Makeup Line
Video sa načíta

V hre Jessie's DIY Makeup Line bude tvojou úlohou pomôcť Jessie najskôr vyrobiť makeup a potom ho na nej aplikovať. Vyrobiť môžeš napríklad rúž, farbu na vlasy alebo očné tiene. Môžeš si vybrať farbu a z akého ovocia má prípravok byť a potom Jessie nalíčiš tak, aby vyzerala skvele.