Celebrity

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
63%
Hra - Denise Richards
Video sa načíta

Známa hviezda série parádnych filmov. Herečka Denise Richards sa nám predstaví v tejto jednoduchej oblíkačce pre dievčatá. Vyber najkrajšie šaty a uži si zábavu.

 
46%
Hra - Audrey Tatou
Video sa načíta

Hviezda Audrey Tatou v perfektnej Oblékací online hre nielen pre dievčatá. Na prvý pohľad je to Obliekačky ako každá iná, ale tentoraz sa budeš určite ešte viac baviť. Prajeme super zábavu s Audrey Tatou.

 
69%
Hra - Angelina Jolie 2
Video sa načíta

Obleč super hviezdu Angelinu Jolie. Na výber máš dostatok oblečenia, sa svojou fantáziou sa určite nudiť nebudeš.

 
60%
Hra - Ashley Simpson
Video sa načíta

Ashley je hviezdička so všetkým všudy. Ak si jej fanynka, a alebo odporkyňa tu nehrá rolu. Môžeš si s ňou vyhrať v tejto super on-line hre tak ako tak. Bohužiaľ tu nie je toľko topánok, čo by si zaslúžila, ale má tú inej farby na vlasy a rúžu, čo je super!

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
65%
Hra - Oblékni Beyonce
Video sa načíta

Beyonce je nielen skvelá speváčka, ale hlavne krásna ženská. Však, ktorá hviezda môže byť krásna, ak na sebe nemá krásne šaty, topánky a šperky? Táto skvelá on-line hra ti pomôže z nej urobiť ešte väčšiu mačku, ako doteraz bola. Má skvelú postavu, nemusíš sa báť odvážneho modelu.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

38%
Hra - Brad Pitt
Video sa načíta

Herec Brad Pitt v milej a jednoduché oblíkačce. Podarí sa ti vytvoriť postavičku podľa svojho vkusu tak, aby sa všetkým páčila? Pusť sa prosím do toho :).

 
55%
Hra - Brandy
Video sa načíta

Brandy je dnes už veľa známa americká speváčka a tiež úspešná herečka. Predstaví sa nám v celej svojej kráse v dnešnej oblíkačce pre dievčatá. Vyber vhodné oblečenie a doplnky. Ako sa ti Brandy páči?

 
60%
Hra - Britney Spears
Video sa načíta

Tieto nádherné handričky ako vlastné Britney v tejto super on-line hre, túži mať v šatníku každá z nás. Bohužiaľ tomu tak nie je. Aspoň ich môžeme obliecť Britney, aby jej to na večerné odovzdávanie hudobných cien pristalo. Nakombinujte to s topánkami a náhrdelníky, aby vyzerala naozaj cool.

 
61%
Hra - Britney Spears 2
Video sa načíta

Jedna z mnohých oblíkaček, v ktorých vystupuje nejaká známa osobnosť. Tentoraz je to Britney Spears - obľúbená americká speváčka. Obleč ju podľa seba.

 
63%
Hra - Cameron Diaz
Video sa načíta

Cameron Diaz je skrátka mačka. Pristane jej to takmer vo všetkých šatách, čo myslíš? Vyskúšaj všetko oblečenie a skvele sa pri tejto Obliekačky pobaví.

 
53%
Hra - Carmen Electra
Video sa načíta

Túto krásku Carmen Electra, pozná určite každý. Hrá v mnohých komédiách a to vždy pôvabnú dievčinu. V tejto super on-line hre má zrovna fotenie na obálku časopisu THE Espy. Vyber jej krásne oblečenie, nech o nej môžu napísať módne kritici len to najlepšie.

 
52%
Hra - Cate Blanchet
Video sa načíta

Herečka Cate Blanchet v roztomilej Oblékací hre nielen pre dievčatá a malé slečny. Mnoho oblíkaček je obľúbené aj medzi chlapcami. Ukáž akú máš tvorivosť.