Obrana pevnosti

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
79%
Hra - Potion Panic
Video sa načíta

Ste opäť pod útokom rôznych ohavných zmutovaných netvorov. Našťastie máte proti nim zásobu rôznych chemikálií, z ktorých idú namiešať rôzne smrtiace smrdící lektvary. Postupne si môžete kupovať nové chemikálie a likvidovať nepriateľov.

 
70%
Hra - Kitty Candies
Video sa načíta

Ste malá roztomilá mačička a máte veľa sladkostí. Vašou úlohou je odradiť všetky myšiaka, ktorí sa znáša pomocou nafukovacích balónikov k zemi a chcú vám zjesť vaše cukrovinky. Sestřelujte myši pomocou stlačení medzerníka. Máte tri životy. Za každú zostrelenie myš získate určitý počet bodov. Zachránite svoje sladkosti?

 
54%
Hra - Mario World
Video sa načíta

Super Mario Bros v starom kabáte je tu. Nepriatelia sa vás snaží zaskočiť tak sa opäť vydáte do boja o záchranu princeznej. Hlavným hrdinom však tentoraz nebude Mario, ale jeho príbuzný Luigi. Na výber máte hneď zo štvorice obtiažností - easy (jednoduchá), medium (stredný), hard (ťažká) a Insane (šialená).

 
74%
Hra - Archers Duty
Video sa načíta

Staňte sa osamelým lukostrelcom, ktorý z posledných síl bráni opustenú vežu. Oproti nepriateľom máte veľkú výhodu vo svojom postavení na vrcholku veže. Máte odtiaľto veľký rozhľad do okolia a môžete na svojich nepriateľov vysielať smrtiace šípy. Koľko dní sa dokážete ubrániť? Po každom dni si môžete kúpiť vylepšenia.

 
68%
Hra - Zombie Dolls
Video sa načíta

Vaším cieľom v hre Zombie Dolls bude zlikvidovať nemŕtvych nepriateľov skôr, než sa dostanú do vášho domu. Medzerníkom môžete meniť zbrane, strieľate klikaním ľavým tlačidlom myši. Pohybujete sa presne podľa toho, jako pohybujete myšou. Klávesom G Haze čerešňové bomby a F slúži na opravovanie barikád.

 
75%
Hra - My Little Army
Video sa načíta

Na samotnom začiatku hry My Little Army si vyberiete svojho hrdinu, čím zároveň určíte obtiažnosť hry - Khan Kong (jednoduchá), Marchesa (stredná), Shahanshah (ťažká). Pri prvom spustení vás hra prevedie základným ovládaním a bojovom systémom. Akonáhle váš hrdina bude porazený, prehráte hru, takže o neho starajte.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

76%
Hra - Defend Your Nuts
Video sa načíta

Superhry! Všetkým ide len o jednu jedinú vec: Získať tvoje zrelé žalude, ktoré brániš. Kostlivci s rôznymi zbraňami a vypasené, chtivých osy sa blíži k tvojmu vzrostlému stromu! Ubrániť bohatú úrodu nie je jednoduché!

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
71%
Hra - Battle of Lemolad
Video sa načíta

Táto hra zaujme všetkých hráčov, ktorí majú radi kombináciu stratégie a tetrisu. Na začiatku hry sa musíte pripraviť na bitku - nazbierať potrebné suroviny. Suroviny budete zbierať prehadzovaním predmetov tak, aby ste vytvárali minimálne trojica rovnakého druhu vodorovne alebo zvisle. Po splnení leveloch môžete za nazbierané suroviny tiež rozširovať svoje mesto. Akonáhle sa dostanete do bojovné časti, je potrebné vysielať svojich vojakov do útoku. Koľko budete môcť vyslať vojakov, záleží od počtu surovín, ktoré budete mať, aby ste ich mali dostatok, budete musieť opäť prehadzovať danej hracie kamene.

 
92%
Hra - Mushroom Madness 2
Video sa načíta

Ste vlastníci malé záhradky uprostred leda. Pestuje te tam huby a iné pohutiny. Lenže problém nastáva vtedy, keď lesné zvieratá zistí, aké dobroty v záhradke pestujete. Hneď na ne dostanú chuť a chcú Vám ich zjesť. Vy sa musíte snažiť zahnať všetky osadenstvo lesa, najskôr len zajaca, neskôr aj ježkov, medvede, pavúky a iné, zo svojej záhradky. Na pomoc vám k tomu sú rôzne predmety, či už pascu na medveďa, nášľapná mína, tenisoví raketa alebo brokovnice.

 
70%
Hra - Naruto Ramen Defender
Video sa načíta

V tejto Naruto Pařba budete mať za úlohu ochrániť misku s jedlom pred návalom maličkých postavičiek. Tie sa snažia Váš pokrm samozrejme zjesť. Vy ich musíte nožom vždy zabiť.

 
74%
Hra - Garden TD
Video sa načíta

Garden TD je jedna z ďalších tower defense hier, ktorá Vás určite pobaví. Záhrady vo Veľkej Británii sú pod neustálym útokom otravného hmyzu. Vy máte za úlohu, tieto záhradky ubrániť za každú cenu. Stavajte malé ozbrojené trpaslíkmi, ktorí si s týmito nezbedníka hravo poradí. Navyše môžete vypúšťať jedovatý plyn, pokladať bomby alebo stavať veže, ktoré zametú úplne so všetkým na mape. Jediná nevýhoda je v tom, že bomby sú časované na 5 sekúnd, takže sa dobre rozmyslite, kam ich položíte. Máte, zakaždým 100 životov to znamená, že by vám cez obranu muselo prejsť 100 protivníkov. Ubránite Britské záhrady pred otravným hmyzom?

 
88%
Hra - Wild Defense
Video sa načíta

Vyskúšajte si perfektné 3D tower defense hru, v ktorej sa budete snažiť ubrániť dedine vášho kmeňa. Hlavným cieľom v tejto hre je Váš kmeň ubrániť pred napadnutím neznámymi tvormi z podsvetia. Musíte tak okolo cesty stavať vycvičenie dedinčanov, ktorí tento príliv nepriateľov zastaví. Dedinčanov môžete neskôr aj vylepšovať.