Psy

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

81%
Hra - Pet Shop
Video sa načíta

Teena sa rozhodla, že si otvorí obchod s domácimi zvieratkami. Vo svojom obchode predáva mačky, psy, vtáky, zajace a mnoho iných zvieratiek a ešte krmivá a lieky. Pomôž jej s obsluhou a predávaním zvierat i ta. Navyše si budeš môcť vybrať, aké zvieratka budeš predávať.

 
70%
Hra - Doggy Day Care
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Postarajte sa o šteniatko! Musíte si s ním pohrať a hlavne ho nakŕmiť. Potom ho musíte vyvenčiť, umyť a ošetriť.

 
68%
Hra - Chcete ma?
Video sa načíta

Máte radi psíkov? Tak táto hra sa vám bude určite páčiť. Starajte sa o psíka a potom ich zverte do dobrých rúk. Psíka napred musíte pekne namydliť, vykúpať, osušiť a potom mu môžete ostrihať pazúriky. Ide o to, aby, ste stlačili ľavé tlačidlo na myši vždy, keď je fialový pruh na pravej strane obrazovky až úplne hore, tým docielite maximálneho efektu. A potom hurá do obchodu, kde psíkovi môžete kúpiť rôzne veci ako misku, hračky, šaty, mašličku, obojky a ďalšie veci. Tak neváhajte a vyskúšajte.

 
63%
Hra - Dress Akamaru
Video sa načíta

Obleč si svojho psíka na prechádzku do parku alebo na výlet. Rozhodni, akú farbu oblečku a aké doplnky bude mať dnes na sebe. Podľa farby oblečku môžeš voliť ďalšie doplnky ako sú obojky, mašličky.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
83%
Hra - Pohodová dekoračka
Video sa načíta

Vieš ako to vyzerá v psom salóne? Väčšinou je všetko krásne upravené a načinčané. Nie ako tu. Pokus sa dať to tu dohromady, aby sa psy ani zákazníčky nebáli sem vojsť. V takom neporiadku by ich sem nenalákala ani televízia, čo vysiela Shreka.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
70%
Hra - Dog Shop
Video sa načíta

Máte radi psíkov? A radi sa hráte s domčekom? V tejto hre si môžete upraviť domček tak, aby sa vám páčil. Všetko robíte tým spôsobom, že kliknete na vec, ktorú chcete presťahovať, dáte ju tam, kde by ste ju radi videli a tu opäť kliknete. Presun je hotový a môžete pokračovať. Keď sa vám zachce, urobte si napríklad psie škôlku. Fantázii sa medze nekladú!

 
75%
Hra - Pet Dressup 13
Video sa načíta

Psík a mačička sa do seba zamilovali. Psík je malinká čivava, takže nie je o veľa väčšia, než mačička. Organizujú veľkú zvieracie svadbu a vašou úlohou bude obliecť dvojicu svadobčanov. Máte k dispozícii niekoľko zvieracích oblečkov. Chýbať nemôže samozrejme ani svadobné kytice pre bielu mačacie nevestu.

 
60%
Hra - Pet Dressup 2
Video sa načíta

Domáce zvieratko je pre mnohých maznáčik, ale pre niekoho môže byť aj ozdobou, takým doplnkom. Aj zvieratka chcú vyzerať štýlovo. A preto si zájdite do obchodu so zvieracími oblečky a uvidíte, koľko toho možno pre zvieratká nakúpiť. Skúste v tejto oblíkačce miesto človeka obliecť psíka. Dajte mu slušivý oblek a nejakú pokrývku hlavy alebo mu vyčešte na hlave oholí a ozdobte mašličkou.

 
72%
Hra - Pet Dressup 3
Video sa načíta

Niektoré zvieratká sú vhodné na upravovanie a obliekania, iné menej. Jedna z najčastejšie upravovaných a obletovaných psích rás sa nazýva pudel. Jedného pudlíka dostanete na starosť aj vy v tejto hre. Vašou úlohou bude vybrať mu najvhodnejší z ponúkaných oblečkov a pozadu samozrejme nezostane ani úprava srsti.

 
74%
Hra - Pet Dressup 5
Video sa načíta

Niektorí psíkovia sú priamo stvorenia k upravovanie zovňajšku. Medzi také štýlové psíkov patrí Yorkshirský teriér. Jedného yorkšíra dostanete na povel v nasledujúcej hre a vašou úlohou bude sa o neho postarať. Dostanete najrôznejšie oblečky, módne doplnky a maškrty pre psíka. Vyberte všetko, čo sa vám bude páčiť.

 
71%
Hra - Pet Dressup 6
Video sa načíta

Už šieste pokračovanie hry Pet Dressup vám prináša opäť nové zvieratko, ktoré máte možnosť obliecť. Tentokrát si na starosť vezmete mladú dalmatínku. K dispozícii dostanete rôzne psie oblečky, čiapky, slnečné okuliare, kabelky, šály a módne doplnky. Vyberajte to, čo by sa vám na maličkom psíkovi páčilo.

 
71%
Hra - Pet Dressup 7
Video sa načíta

Obliekačky sú super, a najmä tie, ktoré sú niečím zvláštne. Máte radi zvieratká? táto Obliekačky je určená práve pre tých milovníkov zvierat. Miesto krásnej modelky je tu roztomilé šteniatko s krásnymi očami. Oblečte ho treba do baseballového štýlu. Dajte mu pálku a loptičku a výsledok bude dokonalý. taký pes s šiltovkou je roztomilý.