Emo

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
88%
Hra - Emo Gothic
Video sa načíta

A je tu ďalšie Oblékací hra, tentoraz s názvom Emo Gothic. Ako už názov napovedá, tentoraz obliekate v gotickom prostredí hradu v štýle Emo. Skúste niektorý z farebných účesov alebo kontaktných šošoviek. Vyberte výrazný make-up a tvar obočia. Pokračujte výberom štýlového oblečenia a nezabudnite na Emo doplnky.

 
66%
Hra - Cute Emo Babysitter
Video sa načíta

Dostali ste na stráženie mladú dievčinu. Vašou úlohou bude, postarať sa o to, aby sa dievča obliekla. Dievča má rado moderný štýl emo, tak sa tým môžete riadiť. Na výber máte veľa šiat, účesov, odtieňov kože, tričiek, nohavíc, topánok, náhrdelníkov, náušníc alebo šatiek. Máte tiež na výber z vopred pripravených úprav.

 
75%
Hra - Emo Baby Rosie
Video sa načíta

Oblékací hry sú veľmi obľúbené, a preto vám prinášame ďalšiu novinku. Vezmite si na paškál malé dievčatko menom Rosie, ktorému sa páči moderný štýl emo. Ak by vás nenapadlo, akým spôsobom Rosie obliecť, môžete využiť nápovedu stlačením možnosti Hint. Keď by ste chceli začať znova od začiatku, stlačte Reset.

 
74%
Hra - Emo Fashion Expression Dress Up
Video sa načíta

Ak patríte medzi veľké fanúšikov Oblékací hier, tak tu pre vás máme ďalší kúsok do zbierky. Tentoraz oblečiete dievča, ktorá sa zamilovala do módneho štýlu emo. Na výber máte ohromnú výkladná skriňa, všetko oblečenie dievča vlastné a môžete ho teda použiť. Voľba záleží čisto na vašom vkuse, pustite sa teda do akcie.

 
89%
Hra - Emo Jedi Princess
Video sa načíta

Koho dnes budeme upravovať? Predsa emo Jedi princeznú! Môžete si vyberať z troch oblastí, ktoré môžete pozmeniť - telo, šaty, príslušenstvo. Po kliknutí na príslušnú oblasť sa vám zobrazí menu, v ktorom môžete vyberať zo širokej ponuky. Zmeniť možno takmer všetko, čo vidíte na obrázku. Použite svoju fantáziu!

 
78%
Hra - Emo for Life
Video sa načíta

Popustite uzdu svojej fantázii a vyskúšaj, ak máš cit pre módu aj trochu extravagantnejších módnych trendoch. Pomôž dievčine, ktorá uznáva módny štýl zvaný emo, sa odvážne a pritom vkusne obliecť. Dievča rada vyčnieva z davu, a tak bez zábran vyberaj z jej šatníka to, čo sa ti páči a postupne jej to obliekaj. Tiež jej vyber niektorý z radu účesov, pestrá farba vlasov jej štýl len zdôrazní. Potom jej zvoľ správne doplnky, a tiež nezabudni na pekné šperky. Potom sa na svoj výtvor pozri. Ovládanie Myš

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

71%
Hra - CDE Ashly
Video sa načíta

Ashli ​​je mladé dievča, ktorú ohromil moderný štýl emo. Pomôž tejto sympatickej slečne vybrať to najvhodnejšie oblečenie na zimné obdobie. K dispozícii máš zmeny účesu, vrchné časti oblečenia, spodného oblečenia, kabátika, doplnky na hlavu, príslušenstvo, rukavice, tón pleti, topánky a tiež herného pozadia. Neboj sa improvizovať!

 
86%
Hra - Emo Party Prep
Video sa načíta

Ak máš rada Emo style táto hra je pre teba ako stvorené. Najskôr slečne vyčistíš pleť a potom jej vyberieš pekné šaty.

 
78%
Hra - Cool Emo Girl Makeover
Video sa načíta

Proměňte tuto slečnu na krásku ve stylu emo. Změnit a vybrat jí můžete šaty, make-up a účes.

 
76%
Hra - Emo Avatar Maker
Video sa načíta

Vyberte oblečenie mladej emáčke, ktorá sa nevie rozhodnúť. na výber máte pestré účesy a doplnky.

 
74%
Hra - Emo Scene
Video sa načíta

Dokážete si poradiť so všetkými nástrahami, ktoré poskytuje emo štýl? Musíte v tomto štýle obliecť mladú dievčinu. Pokúste sa o kvalitnú prácu a všetko zlaďte dohromady.

 
34%
Hra - Dress-up Emo girl
Video sa načíta

Zložte si z niekoľkých častí a vyberte pre ňu vhodný výraz tváre, oblečenie a pekné doplnky.

 
33%
Hra - Dress-up Emo Boy
Video sa načíta

Oblečte si jednoduchú figurínu chlapca v štýle emo a urobte z neho frajera. Bude vyzerať po premene lepšie?