Tanečné

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
75%
Hra - Dance Queen
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Vytancujte si čo najviac bodov! Stláčajte šípky tak, ako idú po sebe a snažte sa aj o kombinácie. Šípky či medzerník stláčajte vždy v momente, kedy budú na svojich siluetách.

 
78%
Hra - Tanec s Barbie
Video sa načíta

Tancuj s Barbie, to to je doslovný preklad tejto krásnej on-line hry pre dievčatá. Vyber si druh hudby, parkiet a napodobňuj to, čo ti Barbie najprv ukáže. Buď trpezlivá. Potlesk a pozornosť na parkete ťa potom určite neminie.

 
75%
Hra - Sue tanečnice 2
Video sa načíta

Malá Sue si zase niečo vymyslela. Tentoraz to nie je žiadne varenie ani zahradničení, chcela sa stať tanečnicou. Preto sa chce ukázať a usilovne trénuje. Akonáhle už má natrénované, chce zmerať sily so svojou protivníčkou. Najskôr zistíte, aké cviky bude súperka robiť a potom to musíte po nej perfektne zopakovať. Pozor, nesmiete sa pomýliť, inak by mala Sue pekný trapas.

 
69%
Hra - Bomberman Bail
Video sa načíta

Hra Bomberman Bail patrí do kategórie tanečných hier a vy k jej úspešnému zvládnutiu budete potrebovať rýchlosť a postreh. Vašou úlohou je sledovať šípky, ktoré sa objavujú na obrazovke a podľa týchto šípok vždy stlačiť tú správnu šípku na vašej klávesnici. Tým uvediete svojho Bombermana do pohybu a budete predvádzať tie najlepšie tanečné kreácie.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
75%
Hra - Dance Studio Boogy Bash
Video sa načíta

Vitajte v tanečnom štúdiu Boogie Bash. Stanete sa členkou tanečnej triedy. Aby ste sa prehrýzli všetkými úrovňami hry, musíte do bodky plniť pokyny hlavné cvičiteľky. Klikajte na farby presne podľa sekvencie, ktorú vám predviedla cvičiteľka. Každá farba znamená odlišný pohyb. Ukážte svoj tanečný talent!

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

62%
Hra - Dance Revolution
Video sa načíta

Revolúcia v tanečnej zábave je tu! Vašou úlohou bude pomocou šípok tancovať určené sekvencie. V pravej časti obrazovky máte možnosť pozorovať svoje štatistiky. False - počet nepodarených sekvencií, perfect - počet správne prehrávaných sekvencií. Buďte perfektné a ukážte kostre, zač je toho lakeť. Veľa šťastia!

 
88%
Hra - Totally Spies Dance
Video sa načíta

Totally Spies - Špiónky je animovaný akčný seriál. Táto hra bude seriálom inšpirovaná. Poďte si sa špiónka zatancovať! V hre sú dve série tanečných krokov. Vašou úlohou bude stlačiť správne tlačidlo. Ak nejaké netrafíte, tak spadnete. Akonáhle sa stane, že spadnú všetky tri špiónky, opona sa zatiahne a vy prehráte.

 
60%
Hra - Dancing Bush
Video sa načíta

Chcete vidieť tancovať bývalého prezidenta USA? Nie je nič ľahšieho, než si zapnúť túto flash hru a pán Bush bude tancovať presne podľa toho, ako budete pískať, teda klikať ... Ak by vám jeho tanečné kreácie na obyčajné modré podlahe nestačili, môžete si zapnúť svetelné dlaždice aj halogény zospodu alebo zhora. Potom stačí len pustiť hudbu a poriadne to rozbaliť.

 
91%
Hra - High School Cheerleader
Video sa načíta

Hra High School Cheerleader je výbornou kombináciou postrehovej a tanečné hry. Vyber si postavu, ktorá ti je sympatická, kopíruj pohyby kapitánky tímu roztlieskavačiek a zaujmi prizerajúci publikum! Vystačí ti k tomu šípky na klávesnici, vďaka ktorým zažiješ skvelú zábavu a treba sa aj naučíš vynikajúce tanečné zostavu!

 
76%
Hra - Strawberry Shortcake Dance
Video sa načíta

Tancovanie je zábava. V tejto hre budete napodobňovať dievčatko Jahůdku, ktorá vám predvádza rôzne tanečné prvky. Vašou úlohou bude ju napodobňovať. Musíte si presne zapamätať predvedenú sekvenciu a až budete na rade, tak ju zopakujte. Ako dlho dokážete s Jahôdkou držať krok? Zvládnete ju nasledovať aspoň päť kôl?

 
79%
Hra - Dance Match
Video sa načíta

Ak si myslíte, že máte dobrú pamäť a chcete potrápiť svoje mozgové bunky, vyskúšajte túto originálnu hru, v ktorej sa dostávate na tanečný parket. Budete si musieť zapamätať postavenie niekoľkých tanečníkov a neskôr ho zopakovať v rovnakom poradí. Nie je to tak jednoduché, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

 
60%
Hra - Dancing Blair
Video sa načíta

Videli ste niekedy tancovať nejakého vysoko postaveného štátnika? To sa nepodarí len tak komu. V tejto hre je ale všetko možné. Nechajte tancovať Tonyho Blaira, čo je ministerský predseda vo Veľkej Británii. Veľa srandy zažijete, ak si vyskúšate všetky tanečné kreácie. Takže šup s premiérom na parket.