Zručnosť

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

118%
Hra - My Dolphin Show 4
Video sa načíta

Máme tu štvrtý diel skvelej hry s delfínmi. Skús si život v koži delfína a skúšaj všemožné triky, ktoré po tebe bude chcieť cvičiteľka. Pinkanie do balónov, bowling, preskakovanie obručami a ďalšie mnohé triky, to všetko ťa čaká v tejto hre. Za získané body si môžeš nakupovať oblečenie pre svojho delfína. Staň sa tým najlepším cvičeným delfínom!

 
100%
Hra - My Dolphin Show 8
Video sa načíta

Je tu 8. diel tejto peknej hry, kde budete robiť triky s delfínom. Buďte presní a snažte sa všetky triky vykonať na výbornú. Budete tiež dostávať nové prevleky a zvieratá.

 
87%
Hra - My Dolphin Show
Video sa načíta

Nádherná hra s delfínmi! V tejto hre sa staneš jedným z delfínov, ktorý musí predviesť bezchybné vystúpenie pred náročnými divákmi! Plň zadané úlohy, medzi ktoré patrí preskakovaní kruhom, hra s balónmi a ďalšie a tiež pozor na časový limit! Za odmenu dostaneš rybičky a nezabúdaj zbierať dôležité hviezdičky! Akého skóre si schopná dosiahnuť?

 
50%
Hra - Highway Traveling
Video sa načíta

Závodná hra, v ktorej sa snažíte prejsť čo najdlhšiu vzdialenosť na diaľnici. Môžete ísť až rýchlosťou 300 Km / h alebo taky len 50. Ovšem ak narazíte do auta, tak musíte začať znova.

 
75%
Hra - Maggie
Video sa načíta

Maggie chce neustále zažívať nejaké dobrodružstvo. A k jednému takému prizvala aj vás. Vydajte sa s ňou po rieke ústrety nebezpečenstvu. Maggie je malá mucha, brouzdající po okolí. Čaká na ňu však veľa nebezpečenstvo v podobe spadnutých pouličných lámp alebo vodných priekop. Po ceste musí zbierať rôzne predmety, ktoré ju doplnia silu. Ovládanie je jednoduché pomocou šípok.

 
74%
Hra - Towering Legends
Video sa načíta

Pokémoni sú späť v ďalšej chytľavé hre! Milujete tyhle roztomilé domácich miláčikov? Zahrajte si! Vašou úlohou bude zbierať a stavať rovnaké kryštály do komína. Nie je to však také jednoduché, pretože sa nesmiete pri stavaní veže dotknúť ani jediného odlišného kryštálu, ktorých sa ale v okolí váľa nepreberné množstvo.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
77%
Hra - Farm Bee
Video sa načíta

Vezmite si na starosť včelí farmu. Na začiatku si zvoľte, či chcete plniť nočný alebo denný úrovne. V oboch misiách bude vašou úlohou opeľovať semienka do kvetiny a dávať pozor, aby ste sa nedotkli hmyzieho žihadlá. Misií je veľa a čím rýchlejší budete, tým viac bodíky na konci hry získate. Veľa šťastia!

 
75%
Hra - The Flood Runner 2
Video sa načíta

Utekajte pred vlnou cunami! V hre The Flood Runner 2 si môžete na začiatku vybrať jeden z dvoch charakterov a tiež môžete miesto vodné pohromy utekať pred lávou alebo zeleným slizom. Utekajte, aby vás neprehltlo obrovská prílivová vlna. Ak budete mať zelený ukazovateľ, môžete sa pokúsiť dokonca vzlietnuť.

 
82%
Hra - Throw a Kiss
Video sa načíta

V tejto hre precvičíte jemnú motoriku vašich prstov. Potrebovať budete len myš, presnosť a obratnosť. Úlohou je posielanie bozkov medzi dvoma postavičkami a to vzduchom. Nie je to vždy jednoduché, ako by sa mohlo zdať. V ceste stojí veľa prekážok a vy musíte konať rýchlo, pretože inak sa bozk vytráca!

 
73%
Hra - Lexie Rosette ride
Video sa načíta

Jazdite na koni s jazdkyňou Lexie a zdolávajte prekážky. Hra sa ovláda pomocou klávesnice a to ľavú a pravú šípkou pre zmenu smeru a medzerníkom pre výskok. V priebehu hry zbierate farebné zástavky a farebné kokardy. Cieľom je nazbierať čo najvyšší počet bodov v danom časovom limite a dosiahnu najlepšieho skóre.

 
79%
Hra - Pumpkin Carving Game
Video sa načíta

Prišiel čas na zdobenie tekvíc, čoskoro bude totiž Halloween, ktorý sa u nás síce moc neoslavuje, ale vyrezať tekvicu bude aj tak celkom zábavné. Táto vtipná hra ti dá možnosť vyrezať niekoľko tekvíc podľa vzoru. Koľko nazbieraš bodov?

 
88%
Hra - Super Mega Bot
Video sa načíta

Vytvorili sme perfektného lietajúceho robota, ktorý za nás vyrieši všetky nebezpečné situácie. Vytvorili sme testovaciu sadu úloh, ktorými si musí robot prejsť, než ho zaradíme do služby. Vašou úlohou bude poletovať s robotom po miestnosti a zbierať cestou bonusové body. Musíte si však dať pozor na ozubené pasce.

 
86%
Hra - Bounce
Video sa načíta

V hre Bounce budete kontrolovať malý modrý loptičku, ktorý je vybavený vystreľovacím háčikom, ktorým budete chytať ďalšie loptičky. Využite ich pohybu, aby ste sa pohybovali cez hraciu plochu. Jednoducho zamierte myšou a vystreľte stlačením ľavého tlačidla. Cieľom hry je dosiahnuť najvyššieho skóre, aké len pôjde.