Logické

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
100%
Hra - Gold Strike
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Ste šťastný zlatokop, ktorý v banskej štôlne našiel zlatú žilu. S ťažbou to ale nebude tak jednoduché. Medzi zlatom sú totiž aj iné horniny, ktoré ale samozrejme nechcete ;-). Cieľom hry je nazbierať čo najviac bodov za zlaté tehličky, ktoré môžete zobrať min. dve vedľa seba (nad sebou). Ak odstránite iné bloky, vytvoríte si miesto, ale za každý hod cepínom stratíte jeden bod.

 
100%
Hra - Monkey Go Happy Marathon 3
Video sa načíta

Všetkými obľúbená rodina opičiek je opäť tu! Pomôžte je rozveseliť a splňte všetky zapeklité úkly, ktoré si pre Vás i tentoraz přichistali. Klikajte pomocou myšky na užitočné veci a odhaľte, čo v danej chvíli urobí opičke radosť. Čím menej kliknutí k tomu budete potrebovať, tým budete úspešnejší. Tak veľa šťastia a rozum do hrsti :)

 
100%
Hra - Impulse J5: night
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Parádna hra, v ktorej na seba budete stavať guľôčky, ktoré sa k sebe prichytávajú. Guličiek máte však obmedzený počet a musíte sa snažiť vystavať najvyššiu vežu. Veža je však nestabilná, tak si dávajte pozor, aby sa nezrútila.

 
95%
Hra - Square Asemble
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Skvelá logická hra, v ktorej budete odstraňovať minimálne dve rovnako farebné kocky. Čím viac ich však bude, tým viac dostanete za odstránenie bodov.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
95%
Hra - Angry Birds Mahjong
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Skvelá hra, v ktorej budete skladať rovnaké obrázky. Hra je v téme Angry Birds. Každým kolom sa obtiažnosť zvyšuje a navyše ste obmedzení 10 minútovým časovým limitom.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

90%
Hra - Bubble Shooter Christmas
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Podarí sa vám nahrať čo najviac bodov v tejto parádnej postrehovke? Vašou úlohou bude zostreľovať klesajúce guličky. Zostreliť môžete minimálne 3 rovnako farebné guľôčky. Snažte sa o čo najväčšie kombo.

 
87%
Hra - Monkey Go Happy 3
Video sa načíta

Originálne a skvelá séria logických minihier s uplakanou opičiaka, ktoré musíte donútiť k prerušeniu ich prúdov sĺz. A to dokážete jedine tak, že úspešne vyriešite jeden až pätnásť vždy očividných a niekedy dosť zapeklitých úloh. Ale nebojte, akonáhle začnete tápať, môžete použiť nápovedu, na ktorú vás odkazuje blikajúci text.

Hra môže mať problém s ukladaním výsledkov alebo nemusí uložiť výsledok vôbec.

 
87%
Hra - Frozen
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

V tejto hre budete mať za úlohu spájať k sebe rovnaké ľadové kocky. Kocky spájate podľa počtu prasklín, ktoré sa na nich nachádzajú. Snažte sa o čo najväčšiu kombináciu, pre čo najviac bodov.

 
85%
Hra - Monkey Go Happy Marathon 4
Video sa načíta

Ďalšie pokračovanie vašej obľúbenej hry sa smutnou opičkou. Ako vždy máte rodinku smutných opičiek, ktoré potrebujú rozosmiať. Klikaním na predmety, osoby alebo zvieratá vyvolajte reakciu, ktorá je rozosmeje. Zapojte rýchlosť, nápaditosť a zdolajte všetky levely na výbornú.

 
83%
Hra - Bongo Balls
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Výborná hra, kde je vašim hlavným cieľom spájať guličky rovnakej farby do skupín po troch a viac. Ak všetky dokážete odstrániť tak postúpite o jeden level vyššie. Tie sú samozrejme postupne čím ďalej ťažšie.

 
83%
Hra - Candy Crush
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Candy Crush je naozaj moc vydarená hra typu Bejeweled. Čakajú na váš šťavnaté bonbóniky vo veľmi peknej grafike. Vašou úlohou bude ako vždy vytvárať trojice rovnakých sladkostí. Docielite to tak, že vymeníte pozície dvoch susedných políčok. Keď raz začnete hrať, určite sa vám už nebude chcieť prestať.

 
83%
Hra - Beads Puzzle
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Podarí sa vám zostreliť čo najviac rovnako farebných guličiek a získať tak čo najviac bodov? Spojiť musíte minimálne tri rovnako farebné guľôčky.