Rezanie prvkov

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
72%
Hra - Chicken House
Video sa načíta

Kurčatá sa nám rozmnožila. Potrebujeme sa ich nutne zbaviť. Aby sa nelíhla ďalšie, bude potrebné zlikvidovať aj malá vajíčka. Staňte sa prenasledovateľom malých zvieratiek, ktoré musíte vyhubiť. Hra pozostáva z celkového počtu tridsiatich úrovní. Za každú úspešne odohrané misiu dostanete body, ktorých počet závisí na tom, ako dobre si povediete.

 
80%
Hra - Slashing Blocks
Video sa načíta

Na začiatku každého kola sú hlavy oddelené od seba. Cieľom tejto logickej hry je dostať smejúci sa hlavy k sebe. Na prvý pohľad to môže vyzerať ako jednoduchá úloha, ale zdanie klame. Hlavy sú umiestnené na rôznych predmetoch, ktoré je nutné nožom rozsekať, aby sa hlavy uviedli do pohybu. Nôž je ovládaný pomocou myši. Nie je vždy ľahké vymyslieť, ako správne objekty prerezať. Hra má celkom 20 levelov.

 
75%
Hra - Splitter Pals
Video sa načíta

Logické hry sú super, pretože si pri nich poriadne precvičíte mozgové závity. Dostaňte žltý balónik k tomu hnedému, tak aby boli spolu, ako dvaja kamaráti. Pozor, žltý balónik nesmie spadnúť nikam inam, len na hnedý. Lenže vždy to nie je tak jednoduché. Balóniky sú od seba rôzne diaľky vzdialení a sú medzi nimi rôzne prekážky, ktoré musíte treba rozrezať. V každom leveli máte určitý počet rezov, takže to musíte najprv dobre premyslieť.

 
68%
Hra - 3 Slices
Video sa načíta

Použite myš a pokúste sa prerezať čo najviac červenej oblasti. Cieľovou percentuálny cifru potrebnú na splnenie úrovne máte vždy zobrazenú dole (Target). Koľko percent ste už odstránili zobrazuje Removed. Celkom môžete rezať do červenej oblasti trikrát. Dokážete sa zbaviť väčšiny červeno sfarbené plochy?

 
84%
Hra - Turkey Slice
Video sa načíta

Poďte s nami zúčtovať s darebnými moriaky. Musíte zrezať vybavenie takým spôsobom, aby ste zlikvidovali všetky moriakov na hracej ploche. Musíte zároveň dávať dobrý pozor, aby ste neublížili hodným stvorením, ktorá sa na hracej ploche aj vyskytujú. Hra obsahuje celý rad na seba nadväzujúcich úrovní.

 
80%
Hra - Penguin Slice Ice
Video sa načíta

Zachráňte bábätko pred dravými vtákmi, ktorí na neho číhajú na každom rohu. V každom z jednotlivých kôl musíte zlikvidovať vtáctvo, ale bábätko musí prežiť. Vykonajte radikálny rez stavbičky tak, aby sa zrútila presne tam, kam potrebujete. Na čím menej ťahov všetky vtáky zničíte, tým viac bodov získate na konci kola.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

85%
Hra - Penguin Slice Valentine
Video sa načíta

Špeciálne valentínske vydanie Penguin Slice Valentine je tu. Tentoraz budete potrebovať logické uvažovanie a logiku. Vašou úlohou je rozrezávať drevené, ľadové alebo kamenné bloky tak, aby tučniaky spadli a tým boli zničení. Ale pozor, mimika je potrebné chrániť, tým sa nesmie nič stať. Hra ponúka 2 x 60 kôl plných hernej zábavy.

 
80%
Hra - Penguin Slice 2
Video sa načíta

Už druhé pokračovanie hry Penguin Slice prinášame práve teraz na monitory vašich počítačov. V prvej verzii hry ste mali k dispozícii tri herné svety, tentokrát máte možnosť prejsť si dva svety. Vo svete 4 máte k dispozícii 45 ťažkých úrovní. Svet 5 je na začiatku hry zamknutý, získate ho až za zásluhy v 4. svete.

 
90%
Hra - Rabbit Eats Carrot
Video sa načíta

Malinký zajačik, ktorý je hlavnou postavičkou v tejto hre, má poriadny hlad. Všade okolo neho sú mrkvičky, ktoré on miluje a ešte hviezdičky. Zajačik má k dispozícii len nožnice. Pomocou mrkvičky musí pozbierať všetky hviezdičky, aby sa dostal do ďalšieho kola. Nožnice sú tu na strihanie predmetov, ktoré bránia k zbieranie hviezdičiek. Čím vyšší level budete mať, tým viac budete musieť premýšľať nad tým, ako všetko potrebné zozbierať.

 
79%
Hra - Bone Collector
Video sa načíta

Vďaka hre Bone Collector sa pozriem do dávnej minulosti, kedy ľudia ešte nevyzerali úplne rovnako ako dnes. Vletí rovnými nohami do praveku! Pomôž pravekému človeku pozbierať všetky kosti v úrovni a vstup do jaskyne. Pohybuj sa za pomoci kláves A a D, medzerníkom môžeš vyskakovať. Ak potrebuješ reštartovať úroveň, stlač R.

 
86%
Hra - Future Buddy
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Maličká stvorenia z budúcnosti zostala uväznená v našom čase a tvojou úlohou bude so všetkými vesmířany doputovať do stroja času. Spoj vesmířánka s držiakom a cestou k stroju času nezabudni pozbierať všetky zlaté hviezdičky, na ktoré narazíš. Hra obsahuje hneď niekoľko veľmi zaujímavo spracovaných úrovní.

 
81%
Hra - New Splitter Pals
Video sa načíta

V tejto zábavnej hre budete musieť nakŕmiť žltú guľu. Tej najviac chutí oranžová chlpatá guľa, ktorá je však vždy na nejakom objekte. Na Vás je, aby ste prišli na najlepší spôsob ako objekt prerezať a nakŕmiť tak žltú guľu.

 
82%
Hra - Yummy Nuts
Video sa načíta

Tvojou úlohou je dostať k sebe dve veveričky a najlepšie cestou pozbierať čo najviac zlatých orieškov. Aby sa ti to podarilo, musíš postupne prerezávať laná, na ktorých veverička visí. V ďalších kolách sa môžu objaviť aj ďalšie herné prvky, ako napríklad vzduchové bubliny, ktoré veveričku vynesú nahor.