Správne načasovanie

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
60%
Hra - Je libo cukříček?
Video sa načíta

Maličká dievčatko sa vydala na ďalekú cestu. Musí skákať po vznášajúcich sa plošinkách a na nich zbierať cukrovú trstinu. Pomôžte jej, pretože je príliš nešikovná, než aby to zvládla sama. Dievčatko sa vždy pripravuje chvíľočku na skok, a preto musíte vhodne rozvrhnúť čas, kedy vyskočíte. Nesmiete spadnúť!

 
73%
Hra - Waterballoon Drop Hit and Strip
Video sa načíta

Naplníme balóniky vodou, zamierime a hodíme! Používajte smerové šípky, aby ste zamierili presne na cieľ a až budete pripravení, môžete stlačiť medzerník, čím upustíte vodou naplnený balónik. Dávajte pozor, na koho mierite, babičku a policajta nesmiete trafiť. Buďte opatrní v okamihu, kedy sa objaví lietadlo alebo vták.

 
72%
Hra - Tiger and Monster
Video sa načíta

Hra Tiger and Monster obsahuje celkom dvadsať úrovní. Na začiatku hry však máte odomknuté iba prvá úroveň ak ostatným sa musíte najprv prepracovať. Vašou úlohou bude dostať k sebe tigra a príšeru. V ceste vám budú brániť najrôznejšie prekážky. Čierne bloky nemožno odstrániť, ale biele bloky dať preč môžete.

 
77%
Hra - Technomania
Video sa načíta

Vitajte v rozsiahlom svete Technomania. Vezmite si na starosť robota, ktorý bude robiť presne to, čo mu dovolíte. Na začiatku robota vypustite a cestou mu dávajte pokyny tak, aby podľa nich došiel až k východu do ďalšej úrovne. Počet úkonov, ktoré môžete vykonať máte dole na lište. Máte stanovený časový limit.

 
74%
Hra - Fairytale Kiss
Video sa načíta

Chlapec s dievčaťom si chcú dať rozprávkovú pusu. Pomôžte im v ich túžbe, ale nenechajte sa chytiť zlú čarodejnicou. Trochou lásky sa pokúste zachrániť svoju dedinu. Máte stanovený časový limit na to, aby ste rozjasnila zšedlou krajinu. Čím dlhšie bude bozk trvať, tým jasnejšie krajina bude. Na príchod čarodejnice budete upozornení výkričníkom.

 
74%
Hra - Skywire
Video sa načíta

Máte rady zábavné parky a lanovky? Jednej takejto sa v tejto hre ujmete aj s jej tromi pasažiermi. Dokážete je vďaka svojmu postrehu dostať přez všetky nebezpečné nástrahy až do cieľa? Ako dlhý čas k tomu budete potrebovať?

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

66%
Hra - Skywire 2
Video sa načíta

Páčila sa ti hra Skywire? Tu si môžeš zahrať pokračovanie! Tvojou úlohou je opäť bezpečne dopraviť cestujúcich na horskej dráhe. Musíš sa starostlivo vyhýbať prekážkam, ale taky ísť opatrne, aby si cestujúci niekde nevysypala. Môžeš si zahrať aj vo dvoch na jednom počítači.

 
88%
Hra - Mouse House
Video sa načíta

V logickej hre bude vašou hlavnou úlohou nakŕmiť malú myšku. Znie to jednoducho, ale verte, že to tak nie je. Kliknite na spiacu mačku, ktorá syr pustí a potom už len musíte doviezť syr až k myši. Klikajte na predmety, ktoré zmiznú. Môžete ich aj obnoviť. Po ceste by ste mali vyzbierať zlaté hviezdičky. Pomôžete sa myšičke nakŕmiť?

 
85%
Hra - Cut The Rope
Video sa načíta

Hra Cut The Rope prichádza aj v podobe online hry. Kto ju nepozná, ide o skvelú logickú hru, kedy je cieľom nakŕmiť malú príšerku. Ešte pred tým, než sníva bonbónik, je nutné, aby ste s jeho pomocou nazbierali čo najväčší počet hviezdičiek. Maximum sú tri hviezdy. V pokročilých kolách budete využívať tiež prevráteniu gravitácie a mnoho ďalšieho.

 
73%
Hra - Run From the Sun
Video sa načíta

Cieľom hry Run From the Sun je uprchnúť pred smrteľnými paprskami Slnka, ktoré explodovalo. Presúvajte vašu vesmírnu raketu z planety na planétu a dostaňte sa tak do bezpečnej vzdialenosti.

 
74%
Hra - Rocket Squirrel
Video sa načíta

V logickej hre Rocket Squirrel budete musieť v roli veveričky vyzbierať všetky oriešky, ktoré sa nachádzajú na hracej ploche. Na začiatku každého kola musíte veveričku spustiť na požadovanom mieste a následne sa za pomoci lán prichytávať na pevné body tak, aby ste sa dostali ku všetkým orieškom.

 
76%
Hra - Pyramid Bloxx
Video sa načíta

Veľmi jednoduchá hra, ktorá však otestuje váš postreh a nervy. Vašou úlohou je odovzdať drahokam vždy do vyššieho poschodia bez toho, aby vám spadol. Musíte si dobre načasovať, kedy drahokam vyhodiť, aby ho robotník nad vami chytil.

 
78%
Hra - Santa's Little Helpers
Video sa načíta

Je to tu zase, Vianoce sú opäť za dverami a na severnom póle sa pracuje od rána do noci. Lenže tento rok veľa škriatkov ochorelo a potrebujú vašu pomoc. Najskôr sa pozrite do vreca, aby ste vedeli, čo máte urobiť za darček. Potom len klikajte na to, čo potrebujete a dávajte si pozor, ste obmedzený časom!