Fyzika

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

100%
Hra - Impulse J5: night
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Parádna hra, v ktorej na seba budete stavať guľôčky, ktoré sa k sebe prichytávajú. Guličiek máte však obmedzený počet a musíte sa snažiť vystavať najvyššiu vežu. Veža je však nestabilná, tak si dávajte pozor, aby sa nezrútila.

 
71%
Hra - Kinetikz
Video sa načíta

Múdra logická superhry, ktorá vás pekne potrápi. Vašou úlohou je dostať loptičku s modrou hviezdou do miesta, kde je žltá hviezda. V každej úrovni máte len obmedzený počet loptičiek, ktoré môžete vystreliť. Dobre premýšľajte a využívajte prekážky ako svoju výhodu :).

 
78%
Hra - Crazy Drop
Video sa načíta

Nájdite si cestu k východu. Použite smerové šípky alebo klávesy W, S, A, D, aby ste pohybovali s loptou. Môžete presúvať bloky klikaním na ne a umiestňujte ich na potrebné miesta. Hroty a zelení nepriatelia vás môžu zabiť, takže sa ich rozhodne nedotýkajte. Hra obsahuje niekoľko na seba nadväzujúcich úrovní.

 
84%
Hra - Marble Madness
Video sa načíta

Poďte si precvičiť svoj postreh v hre s maličkú guličkou. Pred sebou budete mať náročnú trať, ktorú musíte s guličkou prejsť tak, aby ste ju nestratili. Pohybujete sa smerovými šípkami. Máte obmedzený časový limit, počas ktorého sa musíte s guličkou dostať do jamky na úplnom konci dráhy. Dokážete udržať guličku na trati?

 
83%
Hra - Zoo Escape 2
Video sa načíta

Hra Zoo Escape prichádza už s druhým pokračovaním. Tentoraz hra obsahuje tridsať úrovní. Vašou úlohou bude oslobodiť zvieratká, ktoré sú uväznená v zoologickej záhrade. Dostaňte zver do dvierok s nápisom Freedom! a dokončíte tým úroveň. Klikaním na šedé kamene ich necháte zmiznúť. Niektoré zvieratá sa držia v klietkach, ktorých sa musíte tiež zbaviť.

 
83%
Hra - Energy Physics
Video sa načíta

Poďte si zahrať hru, v ktorej hrajú prím fyzikálne zákony. Máte pred sebou štyridsať úrovní, v ktorých si precvičíte rôzne schopnosti. Na začiatku musíte spojiť dve miesta kusom železa, aby ste spôsobili svojmu nepriateľovi elektrošok. Neskôr sa môžete pokúsiť nepriateľské jednotky jednoducho zostreliť zo vzduchu.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
75%
Hra - Splitter Pals
Video sa načíta

Logické hry sú super, pretože si pri nich poriadne precvičíte mozgové závity. Dostaňte žltý balónik k tomu hnedému, tak aby boli spolu, ako dvaja kamaráti. Pozor, žltý balónik nesmie spadnúť nikam inam, len na hnedý. Lenže vždy to nie je tak jednoduché. Balóniky sú od seba rôzne diaľky vzdialení a sú medzi nimi rôzne prekážky, ktoré musíte treba rozrezať. V každom leveli máte určitý počet rezov, takže to musíte najprv dobre premyslieť.

 
80%
Hra - Snoring
Video sa načíta

Veľa ľudí chrápe. V tejto hre chrápu aj zvieratká, konkrétne veľký slon. Pomôžte ho prebudiť, aby nerušil okolie. Hra má 35 úrovní, dokážete je prejsť všetky? Dokončením jednej úrovne sa vám otvorí úroveň ďalšie. Na splnenie úlohy máte vždy obmedzený časový limit. V budenie vám budú pomáhať ostatné zvieratká.

 
79%
Hra - Cover Orange Players Pack 2
Video sa načíta

Hra Cover Orange Players Pack vás určite chytí a nepustí na dlhšiu dobu. Ak by ste ju chceli dohrať až do konca, tak si pripravte veľa času, pretože hra sa skladá z celkového počtu päťdesiatich úrovní. Na začiatku hry budete mať otvorené len prvé tri, k ďalším sa musíte dopracovať postupom času. Musíte dávať pozor, aby na smajlíky nepršalo.

 
90%
Hra - Successful Experiment
Video sa načíta

Vitajte v laboratóriu! Na začiatok si urobíme fyzikálne experiment. Celkom môžete v hre Successful Experiment vykonať až osemnásť laboratórnych experimentov. Musíte však postupovať po jednotlivých experimentoch, preskakovanie nie je možné. Ak by ste si nevedeli rady, môžete využiť pomocníka stlačením Hint.

 
79%
Hra - Pingfish
Video sa načíta

Pomáhajte tučniakovi v jeho ceste za potravou. Tučniak by rád zjedol rybu. Pomôžete mu ju dostať do žalúdka? Rybu posúvate hádzaním ľadových kúskov. Čím rýchlejší budete, tým viac bodov sa vám podarí nazhromaždiť. Hra obsahuje viac než dvadsať vysoko zábavných úrovní. Koľko bodov sa vám podarí počas hry nazbierať?

 
78%
Hra - Blinkz
Video sa načíta

Vašou úlohou v hre Blinkz bude dostať k sebe dvojicu ružových blokov. V spojení vám budú brániť rôzne iné bloky, ktoré klikaním odstraňujete. Na začiatku hry budete mať odomknutá dve úrovne z celkových piatich zobrazených. Postupom času sa vám budú objavovať nové úrovne. Celkom hra obsahuje dve desiatky úrovní.

 
77%
Hra - Fragile
Video sa načíta

V hre Fragile dostaneš na starosť žeriav. Na začiatku hry si môžeš vybrať, či ho budeš ovládať za pomoci myši alebo klávesnice, pričom ovládanie je popísané priamo na plagátoch, z ktorých na jeden musíš kliknúť. Hra obsahuje celkovo tridsať úrovní. Tvojou úlohou bude dostať všetky krabice do označenej oblasti.