Búranie predmetom

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
75%
Hra - Blosics
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Máme tu skvelú hru, v ktorej budete zostreľovať zelené bloky. Dávajte si pozor, aby ste nesestřelili červené! Čím dlhšie budete držať guľôčku v zelenom kruhu, tým bude väčšia a bude vás stáť viac bodov.

 
68%
Hra - Blosics 2
Video sa načíta

Hádžte malým loptičkou proti múru. Vašou úlohou bude búrať múry a získavať za to body. Základná verzia hry sa skladá z troch desiatok úrovní. Dokážete splniť všetkých tridsať výziev? Ak by ste na konci hry stále ešte nemali dosť, môžete si v hernom menu spustiť editor úrovní a nejakú vlastnú hru si vytvoriť.

 
65%
Hra - Collapse It
Video sa načíta

Umiestňujte výbušniny tak šikovne, že vyhodíte do vzduchu cieľové umiestnenia. V prvej úrovni vám hra ukáže, ako by bolo vhodné umiestniť výbušninu a potom sa už musíte o zvyšok postarať vy. Hra obsahuje celý rad úrovní, ktoré si môžete postupne prejsť. Získavajte ocenenie za kvalitné výkony na hracej ploche.

 
70%
Hra - Kamikaze Blocks
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

V hre Kamikaze Blocks si na začiatku môžete vybrať svoju obtiažnosť. V hre Arcade si zahráte jednoduchšie variantu s neobmedzeným počtom striel, zatiaľ čo mód Puzzle je ťažšie a ponúka limitovaný počet striel. Hra obsahuje naozaj veľkú porciu úrovní, takže sa určite na dlhú dobu zabavíte odstreľovaním blokov z plošiny.

 
72%
Hra - Chicken House
Video sa načíta

Kurčatá sa nám rozmnožila. Potrebujeme sa ich nutne zbaviť. Aby sa nelíhla ďalšie, bude potrebné zlikvidovať aj malá vajíčka. Staňte sa prenasledovateľom malých zvieratiek, ktoré musíte vyhubiť. Hra pozostáva z celkového počtu tridsiatich úrovní. Za každú úspešne odohrané misiu dostanete body, ktorých počet závisí na tom, ako dobre si povediete.

 
57%
Hra - Angry Sonic
Video sa načíta

Zdá sa, že vtáky nie sú jediní, kto je v tejto hre pekne naštvaný. Spusti si túto bezchybnú online hru so Sonicom, ktorého tentoraz trápi mnoho nepriateľov, nielen vtáčiky. Je to super skákačka.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

74%
Hra - Pudding Strike
Video sa načíta

Čo sa to chystá? Pudingovej vojny! Vezmite si na starosť oddiel, ktorý sa za pomoci veľkého praku pokúša zostreliť nepriateľské pudingy. Hra obsahuje celý rad úrovní, pričom postupom času sa bude navyšovať obtiažnosť misií. Dokážete presne zamieriť na cieľ? Nestačí pudingy len zostreliť z konštrukcie, musíte ich zničiť.

 
87%
Hra - Angry Birds
Video sa načíta

Kto by nepoznal Angry Birds. Úlohou je vložiť vtáčika do praku a vystreliť ho tak, aby ste trafili ostatné zvieratká, skrývajúcu sa za rôznymi prekážkami. Za každý správne zasiahnutý cieľ získavate body. Nezabudnite, že každý vystrelený vtáčik môže mať iné schopnosť a vy ich musíte využiť na plno tak, aby ste zasiahli všetky a postúpili do ďalšieho kola.

 
75%
Hra - Snails Anger
Video sa načíta

Pomicí slimákov ulít sa snažte zlikvidovať prasacej hlavy, ktoré sa však snaží ukryť čo najlepšie, aby ste ich nepremohol. Pomocou rôznych slimákov skúste vymyslieť silu a smer strely. Slimáky sú vystreľované z vysokého praku. A v každom leveli je obmedzený počet striel. Preto sa snažte byť čo najpresnejšie a čo najúčinnejšia. Obtiažnosť stúpa úmerne s výškou levelu.

 
83%
Hra - Big Blocks Battle
Video sa načíta

Minihra pre strelca a strelkyne! Svojim obrím kanónom sa snažíš zostreliť čo najviac a čo najrýchlejšie zlé, škaredé, modré bloky. Pri hre zbieraš body a snažíš sa získať čo najviac bodov a môžeš aj súťažiť s kamarátmi.

 
89%
Hra - Angry Birds Rio
Video sa načíta

Angry Birds (tu klasická verzia tejto hry ) je v dnešnej dobe jedna z najznámejších a najhranejších hier na mobilných telefónoch. Teraz si Angry Birds môžeš zahrať aj ako online hru. Na nič nečakaj a pusť sa do hrania tejto báječné superhry.

 
83%
Hra - Pixle Physics
Video sa načíta

Kostičky Josu úhľadne naskladané na sebe do rôznych tvarov. Vy pomocou malej guličky je musíte shoditdolů. Zvoľte si smer a silu hodu guličky a potom ich ľahko zostrelíte. Snažte sa pritom použiť čo najmenej striel, ideálne je zostrelov na jeden pokus. Pozor len, aby Vás neprekvapili rôzne prekážky v podobe priečok, ktoré neprostřelíte.

 
72%
Hra - Blosics 3
Video sa načíta

Vytvorte si poriadny loptu a zostrelov s jeho pomocou malej bloky, umiestnené na plošinke. Pre každú úroveň máte vopred stanovený limit, koľko bodov z nej musíte vyťažiť. Za každý vystrelený loptička sa vám budú body odčítať, takže mierte presne, aby ste získavali viac bodov. Hra obsahuje celý rad zábavných úrovní.