Karty

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

95%
Hra - Solitaire Golf
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Zahrajte si parádnu kartovú hru! Vašou úlohou bude skladať karty z hracej plochy. Karty umiestňujete na kartu, ktorá je vedľa balíčka. Ak je tam karta s hodnotou 5, tak na ne môžete umiestniť karty 4 alebo 6. Hra obsahuje dve obtiažnosti.

 
80%
Hra - Maganic Wars
Video sa načíta

V Maganic Wars máte 5 kariet, ktoré využívate v boji so súperom. Niektoré karty vám pridajú energiu, iné silu a iné potrebné každé koleso otrávi vášho súpera. Celkom zaujímavá originálna hra.

 
68%
Hra - Castle of card
Video sa načíta

Zaujímavá logická hra s kartami. Vašim zaiste neľahkou úlohou je postaviť vežu z kariet. Ale pozor aby sa vám nesesypala. Stavba má totiž svoje pravidlá - spojiť môžete iba rovnakú farbu alebo hodnotu a karta nad nimi musí tiež zodpovedať.

 
56%
Hra - Spider Solitaire
Video sa načíta

Kto by nepoznal kartovú hru Solitaire. Teraz si jednu z jej variácií môžete zahrať aj na týchto stránkach. Spider Solitaire je síce o niečo ťažšie ako Windowsovské, ale o to viac poskytuje zábavy ...

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
67%
Hra - Brave Kid Solitaire
Video sa načíta

Poď si s nami zahrať kartovú hru Solitaire. Ak nezvládáš kompletný Solitaire, môžeš sa ho ľahko naučiť v hre Brave Kid Solitaire. Hra totiž obsahuje naozaj veľa úrovní, kedy na najnižšej obtiažnosti si procvičíš svoje schopnosti. Dokážeš vyskladať všetky karty na základné balíčky? Nie je to ťažké!

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
73%
Hra - Crescent Solitaire
Video sa načíta

Kartová hra Solitaire. Cieľom hry je presunúť všetky karty z balíčka do oblasti uprostred. Sú tu dve oblasti, do ktorej pasujú niektoré sekvencie kariet. Musíte karty dávať vo vzostupnom alebo zostupnom poradí. Hra bude pokračovať, kým budú nejaké možné ťahy. Máte možnosť trikrát počas hry zamiešať balíček.

 
73%
Hra - Elite Solitaire
Video sa načíta

Kartové hry sú stále v kurz. A to u mladých, tak aj u starších generácií. U kariet si človek oddýchne, ale aj musí premýšľať. Ak nemáte zrovna karty po ruke, skúste kartovú hru na počítači Solitaire. Jedná sa o zaujímavú a jednoduchú hru, ktorá zaujme. Vašou úlohou je triediť karty tak, aby nakoniec na kôpkach boli karty od esa až po kráľa postupne usporiadané vždy od rovnakej farby. Počas hry si môžete karty ukladať postupne na seba od kráľa ktorej a vždy striedavo podľa farieb.

 
Hra - Solitaire Galaxy
Video sa načíta

Solitaire je jednou z najobľúbenejších kartových hier našej galaxie. Prinášame vám ho v najklasickejší podobe. Cieľom hry bude umiestnenie všetkých kariet do štyroch balíčkov - od najnižšieho esa až po najvyššieho kráľa, všetko v jednej farbe. Na hracej ploche je trinásť odkladacích plôch, ktoré môžete počas hry využívať.

 
59%
Hra - Golden Spider Solitaire
Video sa načíta

Vitajte u novej verzie hry Spider Solitaire. Po začatí hry sa vám vyskladajú na hraciu plochu karty. Vašou úlohou je priraďovať karty rovnakej farby sa zostupnou hodnotou na seba. Tým odkryjete ďalšiu kartu, ktorú môžete použiť. Aby ste vyhrali hru, musíte zotrieďiť všetky karty tak, ako by správne za sebou mali nasledovať.

 
70%
Hra - Klondike
Video sa načíta

Solitaire je populárna kartová hra pre jedného hráča, ktorá vás spoľahlivo zabaví. Cieľom hry je porovnať všetky karty rovnakej farby od esa po kráľa na 4 vrchnej kôpky. Aby ste to mohli urobiť, skladáte najprv karty striedavo podľa farieb zostupne na 7 spodných pomocných kôpok. Z týchto 7 kôpok potom karty skladáte na esá.

 
Hra - Master Solitaire
Video sa načíta

Ukážte nám, že ovládate kartovú hru Solitaire. Myslíte si, že by ste zvládli odohrať Solitaire na majstrovské úrovni? Cieľom hry je použiť všetky karty na hracej ploche na vybudovanie štyroch balíčkov kariet. Balíčky musia mať vzostupnú tendenciu, začínate esom (A). Dokážete sa zbaviť všetkých kariet a zvíťaziť v Solitaire?

 
66%
Hra - Moto Race Solitaire
Video sa načíta

Jazda na motorke láka nejedného chalana, ale veľakrát je to veľmi nebezpečný koníček. Preto si vyskúšajte túto hru, v ktorej Vám žiadne nebezpečenstvo nehrozí. Musíte vyhrávať jednotlivé časti závodu, aby ste sa zdarne dostali do cieľa. Závod ale nevyhrávate jazdou, ale kartové hrou. Skladáte na seba karty podľa postupky. Snažte sa preteky vyhrať.