Svadba

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

93%
Hra - Wedding Lily
Video sa načíta

Lily sa už nevie dočkať svojej svadby a chýba jej posledná vec. Šaty a úprava vizáže. Vytvorte jej krásne šaty a obohaťte ich doplnkami a účesom.

 
79%
Hra - Elsa Wedding Party
Video sa načíta

Elsa je nervózna pred svadbou a preto by potrebovala pomôcť s výberom svadobných šiat. Pomôžeš jej práve ty ?

 
49%
Hra - Wedding Dressup 4
Video sa načíta

Svadba je najdôležitejším dňom v živote každej holky. Princeznovské šaty, krásne šperky, biely dlhý závoj a krásna svadobná kytica. Veľa hostí, veľká oslava a kopce jedla. Skúste si v tejto svadobné oblíkačce, ako budete vyzerať v ten Váš svadobný deň vy. Vyberte si tie najúžasnejšie šaty. Potom až budete mať svoj veľký deň, budete to mať natrénované.

 
72%
Hra - Wedding Dressup 3
Video sa načíta

Svadobný deň má byť jeden z najkrajších v živote dievčatá. Hoci najdôležitejšie je ženích, svadobné šaty a doplnky sú na druhom mieste. Táto on-line hra pre dievčatá má naozaj krásne doplnky. Každá nevesta si nájde svoju obľúbenú kombináciu. Skús si to aj ty.

 
73%
Hra - Couple Dressup
Video sa načíta

Svadba by mala byť tým najkrajším dňom v živote snúbencov. Chcú si riadne svoj deň užiť. Ale hlavne chcú vyzerať dokonale, aby boli stredobodom pozornosti všetkých pozvaných hostí. Preto v tejto oblíkačce oblečte svadobný pár do dokonalých šiat. Neveste nezabudnite dať závoj a kyticu. Pre ženícha je základ perfektne padnúci oblek.

 
69%
Hra - Wedding Dressup
Video sa načíta

Svadba bývava jedným z nejdůlžitějších dní v živote snúbencov. Každý sa na ňu teší a chce, aby ich deň D bol dokonalý. Prípravy mnohokrát trvajú aj celý rok, ale aj to sa oplatí. Skúste sa vžiť do úlohy nevesty a vystrojiť sa v tento významný deň. Krásne šaty, topánky, závoj, ale aj make-up je veľmi dôležitý. A nezabudnite na kvetinu, ktorá je ozdobou každej ženy.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
65%
Hra - Wedding Dressup 2
Video sa načíta

Svadba je obrovská udalosť v živote mnohých ľudí. Pre dvoch hlavných aktérov ide o dokončenie aktu zamilovanosti, zatiaľ čo pre ďalších ľudí to môže znamenať nepríjemnosti alebo naopak šťastie. Jednu takú nevestu si môžete v nasledujúcej hre pripraviť na jej deň D. Oblečte ju do svadobných šiat a pridajte potrebné doplnky.

 
74%
Hra - Photo Model 58
Video sa načíta

Tešíš sa taky na svoj svadobný deň? Ten Karlin už nastal. V teho on-line hre pre dievčatá ide o to, že stojí pred zrkadlom u fotografa a nevie si rady s líčením, aby fotku z jej najdôležitejšieho dňa v živote mohla ukázať všetkým a nemusela sa za ňu hanbiť. Nalíč ju, aby ju to pristalo.

 
85%
Hra - Jojo Circus Town
Video sa načíta

Táto hra je veľmi kreatívny a rozmanitá. Môžete v nej obliecť postupne až 3 cirkusové postavičky a dať im do ruky vhodný darček pre oslávenca. Potom môžete ako správny zložiť hudbu - vybrať si môžete z 5 inštrumentov a ešte do skladby vložiť rôzne zvuky, ktoré ju spestria. A pretože na žiadnej oslave nemôže chýbať torta, máte za úlohu si vybrať jeden z druhov a poriadne ho ozdobiť, aby sa všetkým účastníkom párty páčil. A posledným úlohou je vyzdobiť pódium pre oslavu. Práca je viac než dosť, tak sa už nezdržujte, nech to do začiatku párty všetko stihnete.

 
60%
Hra - Joy Story 3
Video sa načíta

Svadobnú hostinu si chcú všetci hostia užiť, ale určite najviac novomanželia. Svadobnej tabule bývava bohatá a plná tých najvyberanejších dobrôt. Vyskúšajte si, čo by ste si dali vy k jedlu vo svoj veľký deň. Každý má rád niečo iné, a preto vyberajte podľa svojej chuti. Máte radi sladký tortu? Osviežujúci zmrzlinu alebo snáď toast s vajíčkom? Všetko je na výber. A každý si rozhodne nájde to, čo mu chutí. Rozmiestnite na stôl taniere, príbor, ale aj nápoje, ktoré budú novomanželia piť.

 
70%
Hra - Anime Bride Dress Up
Video sa načíta

Pripravte nevestu na jej najdôležitejšie a najkrajší deň. Vyberte ju svadobné šaty. Tieto šaty môžete rôzne zamieňať. Nezabudnite vybrať správny účes a rôzne doplnky. Nakoniec vyberte topánky.

 
52%
Hra - Bride Dress Up
Video sa načíta

Svadba je jedným z najkrajších okamihov v živote ženy. Stáva sa niečí pani a chce byť v tento deň najkrajšie a najšťastnejšie. Upravte dievča podľa Vášho vkusu. Nechajte preplávať svoju fantáziu.

 
96%
Hra - Wedding Trouble
Video sa načíta

Svadba je dôležitým krokom v živote dvoch ľudí. S usporiadaním svadby môže nastať celý rad problémov. V tejto hre sa pokúsite pomôcť neveste s organizáciou jej dňa D. Problém je, že svadba je príliš drahá, a preto budete musieť prejsť niekoľkými malými testy, aby ste získali peniaze na kúpu lepších vecí. Pripravte všetko k svadbe.