Pizza

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
Hra - Udělej super pizzu
Video sa načíta

Už si bola v talianskej pizzérii? Pizza je predsa jedlo, ktoré výborne chutí a ešte zaujímavejšie sa pripravuje. V tejto superhry v kuchyni môžeš pizzu pripraviť pre seba a pre svoje kamarátky podľa návodov na obrázku.

 
Hra - Lahodná pizza
Video sa načíta

Máš rada pizzu? A vieš vôbec, ako je ťažké ju nazdobiť? V tejto on-line hre pre dievčatá si to môžeš vyskúšať. Začínaš ako každý iný prvým dňom v práci a musíš urobiť pizzu presne podľa tej, ktorú máš vedľa, čim viac si budú podobné, tym väčšie dostaneš večer výplatu. Buď starostlivá a staň sa čoskoro profesionálom.

 
87%
Hra - Pizza Pronto
Video sa načíta

V tejto hre sa stávate Pizzarro. Vašou úlohou je uspokojiť dopyt Vašich zákazníkov. Pomocou kuchárky tvorte tie správne pizze. Zo začiatku budete mať len dve, to sa však časom navýši.

 
64%
Hra - Perfect pizza
Video sa načíta

Nazdobte si pizzu podľa predlohy. Musíte si dávať pozor, aby ste suroviny umiestnili čo najpresnejšie. Čím presnejšie to bude, tým viac bodov získate a zákazníci budú viac spokojní. Máte na to určitý čas.

 
83%
Hra - Pappas Pizza
Video sa načíta

Dajte na pizzu správne suroviny. Suroviny, ktoré tam máte dať máte na objednávacím lístka v pravej dolnej časti. Musíte si pohnúť ak nechcete, aby pre Vás hra skončila. Pustite sa do zdobenia.

 
84%
Hra - Tessa Pizza
Video sa načíta

Hra Tessa Pizza veľmi jednoduchá oddychová hra zameraná na najmenšie gazdinky alebo na fanúšikov pizze. Na začiatku hry dostanete recept, podľa ktorého budete musieť upiecť pizzu. Najskôr si pripravíte podľa pomocníka jednu surovinu za druhou a potom pristúpite k samotnej príprave. Na záver dáte pizzu do rúry a budete musieť postrážiť, aby sa vám nespálila.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

64%
Hra - Pizza decoration
Video sa načíta

Vyzdobte si novo otvorenú pizzerii. Váš šéf Vám dal za úlohu utvoriť príjemné a krásne prostredie pre hostí, ktorí majú radi pizzu. Všetko môžete urobiť podľa Vášho vkusu. Nezabudnite aj na tie najmenšie detaily.

 
78%
Hra - Ice Cream Pizza
Video sa načíta

Hier pre malé kuchára a kuchárky je veľa. Tu je jedna z nich práve pre vás! Dostanete za úlohu pripraviť všetky suroviny na výrobu pizze. Ale nejedná sa o len tak obyčajnú pizzu. Vaším cieľom totiž bude zmrzlinová pizza. Neviete si to predstaviť? Potom si skúste zahrať túto hru a uvidíte, ako to môže dopadnúť.

 
89%
Hra - Pizza Pronto City
Video sa načíta

Virtuálna pizzerie Pizza Pronto City je tu a vy máte šancu predviesť svoje podnikateľské schopnosti. Vybudujte prosperujúcu sieť podnikov, varte kvalitné jedlo a buďte najlepšie reštaurácií široko ďaleko! Rozhodujete o všetkých činnostiach od nákupu priestor pre podnik, cez výber nábytku, zamestnancov až po jedálny lístok a ceny.

 
70%
Hra - Deep Dish Pizza
Video sa načíta

Zvládnete čo najrýchlejšie a najpresnejšie nakrájať, olúpať a nasekať potrebné ingrediencie na výbornú zapekanie pizzu? V tejto skvelej hre sa o svojich schopnostiach môžete presvedčiť. Je to jednoduchšie ako v praxi a dokonca si tu nemôžete ani ublížiť :) Všetky potrebné úkony vykonáte pohybom myši alebo klikom. Až si všetky ingrediencie pripravíte, nezostáva než je správne zmiešať a vytvoriť nebesky dobré jedlo.

 
72%
Hra - Main Street Pizza
Video sa načíta

Dokážeš obslúžiť náročných zákazníkov v pizzérii na hlavnej ulici? Zákazníka musíš najprv usadiť, potom prijmi objednávku a priprav mu pokrm. Pizzu musíš vyváľať a rozprestrieť, potom dať do pece a upiecť. Nápoj vyber správne z automatu.

 
74%
Hra - Fruity Dessert Pizza
Video sa načíta

Napadlo vás niekedy, ako by chutila pizza, keby na nej bolo rôzne ovocie? V hre Fruity Dessert Pizza máte možnosť takú pizzu pripraviť. Zvoľte si preferované druhy ovocia, sypanie na vrch pizze, farbu okrajov a ďalšie náležitosti. Môžete tiež zmeniť prostredie, v ktorom sa bude vaša kuchtění odohrávať.

 
70%
Hra - Pizza Shop
Video sa načíta

Akonáhle kliknete na tlačidlo Štart Game, ingrediencie potrebné na výrobu pizze sa vám zobrazí. Kliknite na ne v zobrazenom poradí a potom kliknite na krabičku. Kliknite znovu na pizzu, aby ste jej umiestnili do krabičky. Na ďalšie pizzu sa vám zmení potrebné ingrediencie. Musíte vyrobiť desať pízz v troch minútach v rámci prvej úrovne.