Hudobné

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

65%
Hra - Musical Worms
Video sa načíta

Červíky majú hudobný talent. Klikajte na písmená, aby ste správne vyhláskovali slovo. V prvej úrovni vás bude hra navigovať, v druhej úrovni choďte na obrázok Clue a nechajte červíkov, aby vám napovedal. Akonáhle slovo vyhláskujete, môžete sledovať červej kapelu, ako vám zaspieva vlastnú pesničku. Hru je dobré hrať so zapnutým zvukom.

 
65%
Hra - Sue Rithym
Video sa načíta

Sue je výborná speváčka, má skvelé pesničky a skvelé publikum. Lenže čo je speváčka bez svojho hráča na bicie? To môžeš zažiť v tejto super on-line hre! Klikaj na šípky v určenom poradí a daj jej songu, to čo mu chýba. Štvorček znamená medzerník. Prajem veľa hudobných zážitkov ;-)

 
78%
Hra - Adagio
Video sa načíta

Adagio je zaujímavá hra, v ktorej natrénujete svoj postreh a ešte sa naučíte aj niečo nové. Vašou úlohou je stláčať príslušné klávesy na klávesnici, presnejšie asdfg, v tom poradí, v akom idú na obrazovke. Snažte sa mačka klávesy v rovnakom čase, v akom budú na obrazovke. Hra natrénujete Váš postreh, takže sa rozhodne nudiť nebudete.

 
73%
Hra - Alvin Music
Video sa načíta

Alvin a Chipmunkovia dorazili aj na monitory vašich počítačov. Pomôžte Alvinovi s nahrávaním novej pesničky. Hra sa ovláda šípkou doľava a doprava. Vašou úlohou je stláčať šípky tak, aby harmonika hrala presne podľa zobrazených not. Na výber máte tri obtiažnosti - easy (jednoduchá), medium (stredný), hard (ťažká).

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
74%
Hra - Coolio Beat 2
Video sa načíta

Hudobných hier sa príliš nevydáva. Prinášame vám druhé pokračovanie hry Coolio Beat. Na začiatku si vyberte z ponuky ôsmich pesničiek. Pesničky sú zoradené podľa obtiažnosti - modré sú najjednoduchšie, zelené stredne ťažké a červené sú najťažšie. Používajte klávesy A, S, D, F, G alebo číslice 1, 2, 3, 4, 5.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
63%
Hra - Floss Floss Dance
Video sa načíta

Tancujte, až sa z vás bude fajčiť! Používajte smerové šípky, aby ste sa synchronizovali s hudbou. Stláčajte príslušný kláves, akonáhle sa šípka prekryje. Čím presnejšie budete, tým lepšie! Dávajte si pozor, aby sa vám ukazovateľ Plaque nenaplnil na maximum, inak pre vás hra skončí. Ak ho naopak dostanete na minimum, získate bonus.

 
73%
Hra - Freestyle
Video sa načíta

Hra Voľný štýl je robená hlavne pre tých, ktorí zbožňujú hudbu. K dispozícii máš 4 hráčov, prasiatko, rastamanna, funky černocha a saxofonistky. S ich pomocou si môžeš zložiť hudbu, vyrobenú presne pre tvoje uši. Kliknutím na muzikanta spustíš alebo zastavíš jednotlivé hudobné pasáže. Teraz už je len na tebe, akú hudbu dokážeš s takými pomocníkmi vykúzliť!

 
61%
Hra - Mr Mucky Guitar
Video sa načíta

Hrať na gitaru je zábavné, ale naučiť sa správne hrať nie je jednoduchá záležitosť. V tejto hre si vyskúšate hru na gitaru. Používajte klávesy so zobrazenými písmenami, akonáhle sa dostanú do cieľovej zóny. Používajte smerové šípky presne podľa zobrazených notiček. Za stlačení zlé klávesy vo zlý čas budete potrestaní.

 
70%
Hra - Piano
Video sa načíta

Máte radi zvuk piána? Chceli by ste byť hudobné virtuózové? Alebo si proste len tak zahrať na piano? Samozrejme. Nemusíte doma hneď robiť miesto na veľký klavír. Stačí si len zahrať hru Piano, čo je simulátor hry na klavír. Skúste poskladať vlastnú skladbu. Alebo si zahrajte známu ľudovú pesničku len tak po radosť. Nič nie je zakázané, všetko je povolené. Tak šup trénovať!

 
73%
Hra - Rock Stars
Video sa načíta

Zahraj si na rockovú hviezdu a zvládne zahrať na gitaru skvelý rockový song, aj keď nepoznáš vôbec noty. Je to jednoduché, objaví sa ti notová osnova, na ktoré sú rozmiestnené noty. Nie vždy sú však noty vedľa seba, bývajú medzi nimi medzery. Tvojou úlohou je po notách skákať a získavať tak body. Ale pozor! Nesmieš skočiť tam, kde je medzera a nie je tam teda žiadna nota, túto medzeru musíš preskočiť! Tak hraj hru a hraj rock! Ovládanie numerická klávesnica 1 - skok na vedľajšej nôtu 2 - skok o dve noty vedľa 3 - skok o tri noty vedľa 4 - skok o štyri noty vedľa

 
70%
Hra - Sue Drumming Game
Video sa načíta

Aj slávne popové hviezdy musí trénovať na ďalšie koncerty. Ani im nejde všetko samo. Preto vy si vyskúšajte úlohu bubeníka. Na obrazovke Vám pobeží šípky a vy musíte bubnovať podľa nich. Bubny ovládate pomocou šípok a medzerníka. Čím sa presnejšie budete triafať do šípok, tým viac bodov dostanete za hudobnú skladbu.

 
48%
Hra - Pick of Destiny 2
Video sa načíta

Hra The Pick of Destiny zabaví všetky hudobné nadšencov. Cieľom hry je držať správny rytmus. Stláčajte správne klávesy, akonáhle bude šípka na vrchu. Šípky sa objavujú podľa rytmu pesničky. Všetko bude záležať na načasovanie. Čím presnejšie trafíte šípku, tým lepšie pre vás. Ak sa netrafíte, bude vám pripočítaná chyba.