Krása

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
100%
Hra - Avie: Christmas Style
Video sa načíta

Pomôžte Avie cez vianočné sviatky zohnať nové oblečenie, make-up a doplnky. Aby ste tieto veci dostali potrebujete splniť úlohy, za ktoré dostanete rôzne veci. Nezabudnite jej vybrať nového domáceho miláčika, ktorý sa k nej bude hodiť najviac.

 
100%
Hra - Extreme Makeover
Video sa načíta

Pred vami stojí veľká výzva. Aká? To je jednoduché, premeniť tuto zanedbanú slečnu na krásku. Aby sa vám to podarilo, musíte jej spraviť niekoľko procedúr. Medzi nimi bude napríklad manikúra, pedikúra, výroba účesu, výber šiat, make-upu a mnoho iných. Trúfate si na túto výzvu?

 
95%
Hra - Avie: My Pretty Avatar
Video sa načíta

Je tu jedna z najvydarenejších hier poslednej doby, v ktorej sa budete starať o svoju hrdinku. K dispozícii máte celý jej veľký dom, kde môžete navštevovať jednotlivé miestnosti a podľa svojho vkusu a fantázie ju obliekať, česať, líčiť ...

 
93%
Hra - Štyri prírodné živly
Video sa načíta

Je tu žiadaná a dlho očakávaná obliekačka, v ktorej budete vytvárať vílu reprezentujúcu niektorý z prírodných živlov. Skúste napríklad pekne postupne vytvoriť zem, vodu, vzduch aj oheň. Každej víle môžete vybrať vlasy, odtieň pleti, typické "oblečenie", tetovanie, tvar očí aj pier, pozadia, najrôznejšie doplnky, ... Jednoducho všetko je úplne na Vás :)

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
87%
Hra - Howleen Wolf Monster High
Video sa načíta

Milovníci strašidelné strednej školy Monster High majú príležitosť obliecť postavičku dcéry vlkolaka. Máte pred sebou postavu, ktorá je posadnutá módou, takže si dajte záležať na tom, čo jej oblečiete na seba. Ak sa jej to nebude páčiť, mohla by vás roztrhať. Dokážete vybrať vhodné módne doplnky pre malú vlčicu?

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

87%
Hra - Equestria Girls Avatar Maker
Video sa načíta

Skvelá hra, kde môžete obliecť toľko, koľko chcete. Môžete si vybrať ľubovoľnú farbu pleti. Samozrejme dochádza k zmene tvaru tváre, očí, úst alebo dojčenstva.

 
85%
Hra - Purrsephone and Meowlody Monster High
Video sa načíta

Ak máte radi seriál Monster High, kde účinkujú potrebné tieto dve mačacie slečny, je táto hra určená práve pre Vás. Nepáči sa Vám, ako sa obliekajú? Oblečte si ich podľa svojich predstáv a fantázií! Zmeňte im účes podľa najnovších trendov, pridajte pár dobre padnúcich doplnkov a módne dielo je hotové.

 
81%
Hra - Avie Halloween Style
Video sa načíta

Pomôžte mladej Avie vybrať ten najkrajší make-up a oblečenie. Bude na vás čakať aj pár jednoduchých úloh. Keď jej budete dávať kúpeľ, tak sa snažte meniť kombinácie a možno vám padne niečo nové. Obehnite celý váš dom a zistite, čo vás čaká. Môžete aj odísť autom za kamarátmi.

 
79%
Hra - Elsa Wedding Party
Video sa načíta

Elsa je nervózna pred svadbou a preto by potrebovala pomôcť s výberom svadobných šiat. Pomôžeš jej práve ty ?

 
75%
Hra - Spy Barbie Accident
Video sa načíta

Pomôžte mladej špiónke Barbie s výberom vhodného make-upu a oblečenia na tajnú špionáž! Postarajte sa o ňu aj po jej ukončení.

 
43%
Hra - Cleo de Nile Monster High
Video sa načíta

Oblečte si svoju egyptskú bábiku. Vyberať môžete z veľkého množstva šiat, botov, účesov, kabeliek, pančúch a nezabudnite na krásne zlaté egyptskej doplnky a šperky. Čo treba zlatý náramok, náušnice a obruč na paži? Vytvoriť si môžete kráľovnú Kleopatru alebo treba múmiu zo starobylých pyramíd. Je to len na vás.

 
80%
Hra - Barbie líčenie
Video sa načíta

Barbie hry sú vždy tak úžasne vypracované. Obvzlášť táto on-line hra pre dievčatá. Najskôr navolíš Katie odstnín make-upu, potom vlasy - ich farbu, dĺžku, strih. Ďalej líčenie očí a pier a nakoniec nesmie chýbať doplnky. To všetko kvôli fotenie na obálku časopisu. Nakoniec si môžeš zvoliť, či chceš vytlačiť len titulnú stranu alebo aj nejaké rozprávanie.