Halloween

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
66%
Hra - Halloween Ride
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Zahrajte si skvelú hru Halloween Ride! Ako čarodejnica idete vo svojom voze a po ceste zbierate fľaštičky s elixíry. Každý elixír má inú farbu a hodnotu. Hlavne si dávajte pozor na nebezpečné prekážky!

 
70%
Hra - Colouring 19
Video sa načíta

A je tu opäť Halloween! Deň strašidiel a duchov. Vyfarbi si tradičné americké strašiakmi vyrezané do tekvice, rakvy pre nebožtíkov a mesiac zatienený strašidelnými netopiere. Keď sa nebudeš báť, určite sa ti podarí pekný obrázok.

 
67%
Hra - Creepy Coloring
Video sa načíta

A sú tu superomalovánky! Vyber si, ktorý z obrázkov skúsiš vyfarbiť ako prvý. Začneš sa strašidelnú maskou z oranžovej tekvice alebo bezhlavým rytierom na čiernom koni? Ak sa nebojíš, rýchlo začni!

 
Hra - Style Decorate 12
Video sa načíta

Mrzí ťa, že sa u nás v Českej republike neoslavuje Halloween? Teraz už nemusia. Pomoc Lole vytvoriť Halloweensku atmosféru. V tejto skvelej hre si môžeš naaranžovať celú krajinku. O nedostatok netopierov, strašidiel, kostí a tekvíc sa báť nemusíš.

 
Hra - Halloween Dress up
Video sa načíta

Naozaj desivo vyzerajúce Halloweenska strašidelná Obliekačky. Nebudeš sa pri hraní báť? Neboj, je to len hra :). Príjemnú zábavu.

 
79%
Hra - Pumpkin Carving Game
Video sa načíta

Prišiel čas na zdobenie tekvíc, čoskoro bude totiž Halloween, ktorý sa u nás síce moc neoslavuje, ale vyrezať tekvicu bude aj tak celkom zábavné. Táto vtipná hra ti dá možnosť vyrezať niekoľko tekvíc podľa vzoru. Koľko nazbieraš bodov?

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

80%
Hra - Halloween Night
Video sa načíta

Škriatkovia zelené vlasy, krvavo červená kukadlami a lietajúce tekvica ako tvoj dopravný prostriedok. To je presne štýl tejto Obliekačky pre dievčatá a malé slečny. Halloweenska strašidelná noc čaká ...

 
75%
Hra - Halloween Party
Video sa načíta

Halloweenska párty je v plnom prúde. Pobav a odpočiň si pri tejto príjemnej sviatočnej online hry. Hra sa ovláda myšou. Uži si super zábavu.

 
71%
Hra - Halloween Kissing
Video sa načíta

A je tu ďalšie Halloweenska podarená zamilovaná superhry. Tentoraz ide samozrejme opäť o bozkávaní. Ty a tvoj priateľ ste sa práve vrátili z halloweenskej koledy a chcete si užiť svoju lásku.

 
Hra - Helloween Dress
Video sa načíta

Halloween má rado veľa malých detí. Môžu sa prezliecť do rôznych oblečkov a strašiť všetkých okolo seba. V tejto hre budete obliekať krásnu mladú dievčinu. Môžete vyberať z mnohých rôznych variantov strašidelného oblečenie.

 
74%
Hra - Halloween house
Video sa načíta

Halloween je veľmi strašidelný deň. Mŕtvy ožívajú a straší živé. V tento deň sa do mesta nasťahovala jedna dievčina, ktorá má Halloween veľmi rada. Pomôžte ju vyzdobiť a upraviť celý byt v tomto skvelom štýle. Všetko záleží len na Vás.

 
78%
Hra - Helloween dress 3
Video sa načíta

Helloweenská noc je pre mnoho ľudí veľmi dôležitú. V tejto hre na vás čaká dievča, ktoré sa chystá večer von. Môžete ju pomoc tým, že ju vytvoríte dokonalý make-up. Nezabudnite vybrať strih a farbu vlasov a tiež oblečenie.

 
Hra - Baby Twins Halloween Costumes
Video sa načíta

Ako zložité môže byť obliecť dvojčatá, si vyskúšajte v ďalšej z radu Oblékací hier. Aby toho nebolo málo, je pred vami čarovný Halloween. Dáte dvojčátkům roztomilý alebo desivý kostým? Na výber máte veľké množstvo najrozmanitejších prevlekov. Dvojčatká sa rada oblečú do všetkého, čo im pripravíte.