Halloween

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

79%
Hra - Pumpkin Master
Video sa načíta

Staňte sa majstrom všetkých tekvíc! Halloweenska hra vás zavedie na temné miesta a vašou úlohou bude dostať tekvica do brány pekelné. Celkom odohráte na tri desiatky úrovní, pričom postupom času sa zvyšuje obtiažnosť hry. Ľavým tlačidlom ovládate tekvice. Čím rýchlejší budete, tým viac bodov získate ako bonus. Veľa šťastia!

 
65%
Hra - Captivating Halloween Costumes
Video sa načíta

Halloween patrí medzi klasické americké sviatky. Oslavuje sa na jeseň a ľudia si obliekajú rôzne strašidelné kostýmy. Jedným zo symbolov Halloweenu sú tekvicové tváre. V tejto hre máte možnosť upraviť vzhľad mladé dievčatá. Pod dyňami sa nachádza rozmanité druhy oblečenia a úprav vzhľadu, ktoré môžete vykonávať.

 
70%
Hra - Pumpkin Swap
Video sa načíta

Nadišiel čas tradičného amerického Halloweenu. K Halloweenu neodmysliteľne patria tekvice. Vymieňajte tekvica v rade tak, aby sa vám podarilo dostať k sebe tri alebo viac rovnakých tekvíc. V každej úrovni musíte splniť cieľovej skóre skôr, než vyprší časový limit. Ak si nebudete vedieť rady, môžete si pomôcť tlačidlom Hint.

 
85%
Hra - Angry Birds Halloween Boxs
Video sa načíta

Vtáky sa v tejto hre poriadne naštvali. Sestřelujte všetky krabičky s rozzúreným vtáky . Keď všetky krabice spadnú, úroveň sa ukončí. Hra má osemnásť zaujímavých a náročných úrovní. Dokážete prejsť všetky? Na každú úroveň máte vopred stanovený časový limit, ktorý musíte splniť, inak sa vám nepodarí úroveň splniť.

 
77%
Hra - Baby Witch in Halloween Night
Video sa načíta

Práve dnes sa odohráva Halloweenska noc! Aspoň je tomu tak v tejto hre. Stanete sa malou čarodejnicou, ktorá sa rozhodla ísť von a pozbierať tekvica. Tekvica sa jej hodí na varenie výborného koláče pre mamičku. Musíte sa vyhnúť mnohým prekážkam, ktoré vám budú znepríjemňovať cestu. Pomôžte čarodejnici! Zbieraním ďalších vecí môžete získať viac bodov.

 
57%
Hra - Halloween Cake Style
Video sa načíta

Halloween Cake Style je pozoruhodná cukrárska hra pre väčšie slečny. Hra je veľmi pekne graficky spracovaná a je jednoduchá na ovládanie. Vašou úlohou bude naaranžovať podľa svojho vkusu helloweenský tortu. K dispozícii budete mať veľké množstvo druhov poliev. Potom na tortu musíte ručne pridať doplnky v tvare chrobákov alebo náhrobkov.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
73%
Hra - Tom And Jerry Halloween Run
Video sa načíta

Tom a Jerry. Všetkými známa a milovaná dvojka. Mačka s myšou, ktorí sa neustále naháňajú a robia si samé naschvály. Nie je jednoduché, aby sa malá myška vždy ubránila pred všadeprítomnou a obratnou mačkou. Vžite sa do úlohy malého Jerryho a utečte kocúrovi Tomovi. Po ceste na vás budú číhať rôzne nástrahy. Pozor nespadnú z cesty.

 
82%
Hra - Scary Halloween Dressup
Video sa načíta

Tradičný americký sviatok, oslavovaný každoročne 31. októbra, sa nazýva Halloween. O Halloweenu sa všetci obliekajú do strašidelných kostýmov a snažia sa navzájom vydesiť. V hre Scary Halloween Dressup dostanete na starosť výzdobu dvoch už tak dostatočne desivých postavičiek. Všetky úpravy sú vo vašej réžii.

 
60%
Hra - Halloween Mask Matching
Video sa načíta

Halloween Mask Matching je klasické pexeso, ktoré sa odohráva na niekoľkých úrovniach. Najprv dostanete iba niekoľko halloweenskych masiek, ktoré k sebe musíte úspešne priradiť. Postupom času sa hra stane ťažšie. Na každú úroveň máte vopred stanovený časový limit. Akonáhle limit vyprší, musíte začať znova.

 
82%
Hra - Halloween House Makeover 2
Video sa načíta

Jedným z najobľúbenejších amerických sviatkov je bezpochyby Halloween. Ľudia upravujú svoje domy, aby vyzerali dostatočne strašidelne. Jeden taký dom dostanete k dispozícii v hre Halloween House Makeover 2 a vašou úlohou bude ho vyzdobiť podľa vlastného vkusu. Ak sa dá s predmetom pohnúť, zmení sa kurzor.

 
72%
Hra - Halloween Winx
Video sa načíta

V tejto hre dostanete možnosť si vystrojiť jednu z krásnych víl z vášho obľúbeného televízneho seriálu! Oblečte jej do krásneho oblečenia, nafarbite jej vlasy a potom sa už môžete len kochať.

 
71%
Hra - Halloween Crazy
Video sa načíta

Základným predpokladom pre úspešné dohranie hry Halloween Crazy je dobrý postreh. Jedine tak sa Vám podarí udržať obrázky pod hornú červenou líniou, ktorá znamená koniec hry. Musíte spojiť vždy štyri rovnaké obrázky do radu alebo stĺpca, aby ste ich odstránili. Ako ďaleko sa dostanete?

 
82%
Hra - Cute Vampire Makeover
Video sa načíta

Cute Vampire Makeover je hallowenska hra, v ktorej sa môžete pokúsiť obliecť bábiku, do najstrašidelnejšieho kostýmu. Ako bude vyzerať, po vašej premene?

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)