Halloween

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
70%
Hra - Delicious Halloween Cupcake

K oslave Halloweenu neodmysliteľne patrí sladkosti. Osláv Halloween štýlovým Cupcake. Nauč sa, ako sa taký Cupcake pripravuje a potom vyber, ako ho ozdobíš.

 
60%
Hra - Princess Halloween Party

Priprav dievča v tejto oblíkačce na halloweensku párty. Ako bude jej sviatočné kostým vyzerať?

 
70%
Hra - Perfect Halloween Pumpkin

Priprav vlastnú halloweensku tekvicu v tejto malej duchárske hříčce. Na výber máš z niekoľkých rôznych výrezov a dekorácií k tvojej tekvicu.

 
70%
Hra - Happy Halloween Princess Card Designer

Vytvor design svoje vlastné halloweenskej karty a tekvice. Ako bude vyzerať?

 
85%
Hra - Horrible Lovely Manicure Halloween 2019

Princezná Eliza sa pripravuje na halloweensku párty. Priprav pre ňu make-up, manikúru a vhodný kostým.

 
80%
Hra - Queen Mal Mistress of Evil

Obleč kráľovnú temných kúziel v tejto oblíkačce. Okrem oblečenia ju tiež môžeš vybrať vhodný make-up, ktorý sa ku kráľovnej temnôt najviac hodí.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

87%
Hra - Baby Hazel Halloween Party
Video sa načíta

Zahrajte si skvelú hru s Hazel v hlavnej úlohe. Tentoraz sa vydáte na krutú halloweensku párty. Najprv si však musíte vybrať ten vodný kostým. Na párty potom pre vás majú priatelia prekvapenie, v podobe zábavných hier, strašenia a hlavne sladkostí!

 
80%
Hra - Mermaid Halloween Parties
Video sa načíta

V hre Mermaid Halloween Parties bude tvojou úlohou pomôcť morskej princeznej pripraviť oblečenie na 5 halloweenskych večierkov, ktoré ju čakajú. Podarí sa ti na každý večierok prísť v správnom zábavnom oblečení?

 
85%
Hra - Perfect Halloween Girl
Video sa načíta

V hre Perfect Halloween Girl si ešte raz zaspomíname na Halloween, ktorý už síce bol pred dvoma týždňami, ale niektoré dievčatá to nestihli osláviť, tak oslavujú teraz. Pomôžeš im pripraviť sa na tento sviatok tak, aby vyzerali skutočne "halloweensky"?

 
75%
Hra - Halloween Differences
Video sa načíta

V hre Halloween Differences bude tvojou úlohou hľadať rozdiely na rôznych dvojičkách obrázkov. A aby to bolo tematické, tak dnešnou témou je halloween. Na hľadanie budeš mať vždy obmedzený čas, a budeš musieť nájsť presne stanovený počet rozdielov.

 
80%
Hra - Halloween Hidden Pumpkin
Video sa načíta

Zajtra je Halloween a my dúfame, že už máš všetko pripravené. Pokiaľ si ale nestihla pripraviť tekvicu, môžeš v tejto hre tekvice hľadať a potom ich použiť ako inšpiráciu a pripraviť si vlastné!

 
80%
Hra - Princess Halloween Dress
Video sa načíta

V hre Princess Halloween Dress bude tvojou úlohou pomôcť svojim princeznám s výberom vhodného halloweenského kostýmu a doplnkov. Musíš sa snažiť, aby to obom princeznám pristalo, ale aby spolu zároveň ladili.

 
80%
Hra - Ice Princess Halloween Preps
Video sa načíta

V hre Ice Princess Halloween prepísať bude tvojou úlohou pomoct ľadovej princeznej s výberom vhodného kostýmu a make-upu an blížiaci sa halloweensku ples. Na výber budeš mať z veľkého množstva šiat, účesov a doplnkov.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)