Poník

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
100%
Hra - My Little Pony Rainbow Rocks Sunset Shimmer Dress
Video sa načíta

Pomôžte Rainbow s výberom oblečenia a doplnkov do školy, aby svoje kamarátky ohúrila svojím štýlom. Myslíte, že sa vám to podarí?

 
100%
Hra - Which My Little Pony Character Are You?
Video sa načíta

Urobte si menší test a zistite, ktorý poníka sa vám povahovo najviac hodí. Vo výsledku nájdete, vaše charakteristické rysy. Tak smelo do toho.

 
93%
Hra - Little Pony Hari Salon
Video sa načíta

Navrhnite pre Rainbow nový farebný účes, ktorý by ju zaujal. Zmeniť môžete tvar, ale aj farbu.

 
87%
Hra - My Little Pony Shopping Spree
Video sa načíta

Vyberte si svojho obľúbeného poníka a vydajte sa s ním na nákupy. Potrebuje pomôcť s výberom šiat, účesu a doplnkov. Pomôžete mu?

 
81%
Hra - My Little Pony Dress Up
Video sa načíta

Vytvor si poníka zo seriálu My little pony! Alebo si sprav nejakého úplne iného, všetko je na tebe. Hriva, oči, značka, oblečenie, topánky ... Možností je veľa.

 
75%
Hra - Magic With Fynsy Twilight Sparkle
Video sa načíta

Vyčarujte zo symbolov vhodného partnera pre Twilight. Musíte nájsť nie len správnu kombináciu, ale aj správne poradie pri výbere symbolov.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

75%
Hra - My Little Pony Queen Chrysalis Dress Up
Video sa načíta

Vyberte pre Crystal krásne šaty, doplnky a účes, aby vyzerala úchvatne. Pomôžte jej so správnym výberom.

 
62%
Hra - Rainbow Dash Attack
Video sa načíta

Rainbow Dash z My Little Pony je hlavnou hrdinkou v tejto hre! Ak poznáš hru ​​Robot Unicorn Attack, tak tu sa stretneš s niečím podobným. Skáč z plošiny na plošinu a keď sa pred tebou objaví hviezda, použi Sonic Boom vďaka klávese X.

 
56%
Hra - My Little Pony Design Contest
Video sa načíta

Vyberte si poníka za ktorého budete hrať a vyberte si aj svojho protivníka, ktorého musíte poraziť. Samotný princíp spočíva v šití nových šiat a vašou úlohou je, aby ste v tom nepriateľa porazili. Podarí sa vám to?

 
82%
Hra - Pony obliekačka
Video sa načíta

Pekný poníček na teba čaká v tejto gamesce pre všetky slečny. Obékni a vymysli štýl pre tohto poníka. Skús všetky možnosti (a že ich je) a potom sa rozhodni, ktorá je úplne najlepšie.

 
90%
Hra - Superoblíkačka s poníkem
Video sa načíta

Ďalší zo série obľúbených hier, kde obliekame postavičku. Tentkorát sa zameriame na poníka. Môžete ľubovoľne meniť farbu tela - od bielej, cez klasickú hnedú, až po neobvyklú zelenú. Ďalej je možné zmeniť farbu nôh, hrivy a chvosta. Ak budete chcieť, môžete z poníka urobiť jednorožca pridaním rohu alebo PEGASE pridaním krídel.

 
88%
Hra - Bratz poníci
Video sa načíta

Vymóděte si poníka úplne podľa svojho želania. Vyberte ten pravý účes pre jeho krásnu hrivu, poriadne vykefujte, vysušte pomocou fénu, vyberte to správne pozadie k vášmu miláčikovi, skvele hodiaci sa hudbu a už sa len kochajte svojím neuveriteľne fešným poníkom, ktorý sa stane vďaka vám stredom pozornosti fotografov.

 
61%
Hra - Me and my Pony
Video sa načíta

Predstav si, že si dievčaťom od koní a vyber, ako by si chcela vyzerať. Zvoľ si účes, blúzku, nohavice či kraťasy, správne jazdecké topánky, opasok, rukavice a samozrejme módne cowboyský klobúk! A nemysli len na seba aj tvoj kôň by chcel vyzerať krásne, tak pre neho vyber farbu, sedlo a čo najkrajšie hrivu!