Spojovačky

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
56%
Hra - My Little Pony Design Contest
Video sa načíta

Vyberte si poníka za ktorého budete hrať a vyberte si aj svojho protivníka, ktorého musíte poraziť. Samotný princíp spočíva v šití nových šiat a vašou úlohou je, aby ste v tom nepriateľa porazili. Podarí sa vám to?

 
76%
Hra - Pilar Dot
Video sa načíta

Radi si kreslíte? Máte radi spájanie čísel? Pomôžte kobylke Pilar a jej priateľom nakresliť ich rodičia za pomoci bodiek. Spájajte bodky v číselnom poradí, ako máte naznačené. Akonáhle budú všetky bodky spojené, rodinný portrét bude hotový. Až nakreslíte prvý obrázok, môžete hneď pokračovať ďalším.

 
78%
Hra - Draw My Little Dog
Video sa načíta

Spojovačka už nemusí byť len v papierovej podobe. Spojte čísla od 1 až po 37 a čakajte, aký obrázok sa vám objaví. Skúste odhadnúť už dopredu, čo sa pod číslami skrýva. Nakoniec si môžete svoj výtvor vytlačiť na tlačiarni a potom farbička a vyfarbiť. Čísla spájate pokliknutím myši na správne číslo, ale pozor, aby ste sa nesplietli v počítaní, buďte starostliví.

 
82%
Hra - Help Me Fly
Video sa načíta

V logickej hre Help Me Fly budete mať za úlohu vytvoriť spojenie medzi baterkou a lietadlom. Aby sa vám to podarilo, je potreba na hraciu plochu vhodne umiestniť rôzne herné prvky, ktoré povedú energiu od baterky až k lietadlu. Dokážete zdolať všetkých 60 levelov?

 
58%
Hra - Cool Face Painting
Video sa načíta

V tejto hre bude vašou úlohou ozdobiť dievčatku tvár, pekným obrázkom. Po výbere sa môžete pustiť do maľovania. Musíte sa hýbať podľa vyznačených guličiek.

 
83%
Hra - Baby Elsa Butterfly Face Art
Video sa načíta

V tejto hre bude vašou úlohou vybrať jeden z obrázkov a namaľovať ho na tvár mladej Else, bude s ním po dokončení spokojná?

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

85%
Hra - Sofia Halloween Face Art
Video sa načíta

Dokážeš pripraviť mladú dievčinu na sviatok Halloween? Vyber masku, ktorá sa Ti bude najviac páčiť a potom ju musíš namaľovať. Maska sa skladá z niekoľkých vrstiev, ktoré sa postupne nanášajú na tvár v presnom poradí.

 
89%
Hra - Barbie Halloween Costume Designer
Video sa načíta

Barbie už nechce byť tou sladkou a preto chce tento rok zmenu. Rozhodla sa, že si u vás nechá ušiť strašidelný kostým. Vašou úlohou jeho navrhnúť, ušiť a nakoniec ozdobiť tak, aby vyzeral úžasne. Podarí sa vám Barbie prekvapiť?

 
72%
Hra - Light The Lamps
Video sa načíta

Dokážeš správne zapojiť niekoľko elektród tak, aby si vytvorila uzavretý elektrický obvod? Stačí len zapájať kladné a záporné elektródy na striedačku. Ak si nebudeš vedieť rady, musíš sa viac zamyslieť.

 
83%
Hra - Baby Barbie Hobbies Doll House
Video sa načíta

V tejto hre si postavíte vlastný domček pre bábiky Barbie. Dokážete zlepiť domček a tiež si poradiť s výberom tapiet do izieb? Potom je potrebné vybrať ten správny nábytok, ktorý sa bude do jednotlivých miestností hodiť. Myslíte, že sa Vami vytvorený domček bude bábikám páčiť?

 
74%
Hra - Shelly's Face Painting Designs
Video sa načíta

Postarajte sa o jednu z mladých slečien a zabavte ju tým, že jej na tvár vytvoríte krásne obrázok, podľa vašeho výberu. Podarí sa vám ho spraviť dokonale?

 
80%
Hra - Baby Barbie Frozen Face Painting
Video sa načíta

Mladá dievčina sa chystá na zimný maškarný ples a chce ísť za ľadovú princeznú. Dokážete splniť jej želanie a pomôcť jej s vytvorením originálnej masky? Stačí preniesť vybraný motív na tvár a potom všetko vyfarbiť farbami.

 
58%
Hra - Subway Surfers Face Tattoo
Video sa načíta

Surfer by potreboval novú masku na tvár. Pomôžete mu s nákresom a samotným vyfarbením, aby ho nikto nespoznal?