Princezná

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

100%
Hra - Tudor Fashion
Video sa načíta

Tudor Fashion je naozaj veľmi prepracovaná obliekačka. V tejto hre máte veľmi veľa zaujímavých možností. Na začiatku si vyberte, či chcete obliekať muža alebo ženu. Nastavte tvar tváre, upravte celú tvár, farbu očí, pleti. Potom sa môžete vrhnúť na obliekanie. Vyberte svojej princeznej alebo princovi krásne oblečenie, môžete nastaviť krásne motívy na šaty a ďalšiu haldu vecí. Tak na čo ešte čakáte?

 
100%
Hra - Lord of the Rings and Hobbit Scene Maker
Video sa načíta

Nenechaj si ujsť ďalšiu skvelú obliekačku! Téma je zameraná na fantasy a to konkrétne na Pána prsteňov a Hobita. Obliecť si teda môžeš ľudí, trpaslíkov, hobitov, elfov a čarodejníkov, mužov aj ženy. Počet oblečených postáv je neobmedzený! Vyskúšaj si veľké množstvo fantasy oblečenia a doplnkov a to všetko v rozmanitých farbách a vzoroch!

 
93%
Hra - Disney High School Love
Video sa načíta

Rapunzel sa bezhlavo zamilovala do Flynna a jej kamarátky by ju v tom chceli podporiť. Oblečte si každú z nich, pomôžte jej s vytvorením zamilovaného listu a splniť test. Podarí sa vám ich spojiť?

 
87%
Hra - Now & Then Cinderella Sweet Sixteen
Video sa načíta

Vyberte krásne oblečenie Pre Popolušku v starom, ale aj modernom štýle. V tretej časti jej môžete vybrať oblečenie, ktoré sa skladá z nového aj starého. Podarí sa vám ho krásne skombinovať?

 
85%
Hra - Princess Shopping
Video sa načíta

Barbie dostala pozvánku na plesť a preto sa musí pripraviť. Potrebuje nakúpiť krásne šaty, topánky a doplnky. V obchode je veľa vecí a preto musíte mať veľký postreh,aby ste ich našli do časového limitu. Myslíte si, že to stihnete?

 
79%
Hra - Elsa Wedding Party
Video sa načíta

Elsa je nervózna pred svadbou a preto by potrebovala pomôcť s výberom svadobných šiat. Pomôžeš jej práve ty ?

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
75%
Hra - Frozen Elsa Shopping
Video sa načíta

Vyberte Else nový outfit. V obchode nájdete dplno a šiat a doplnkov, ktoré jej môžete kúpiť. Podarí sa vám vybrať niečo pekné?

 
64%
Hra - Elsa DIY Galaxy Dress
Video sa načíta

Pripravte pre Elsu prekvapenie a navrhnite jej krásne šaty s dizajnom galaxie. Okrem toho ju môžete vylepšiť aj doplnkami.

 
40%
Hra - Super Princesses
Video sa načíta

Vyberte pre každú princeznú super dres, ktorý by mohla nosiť pri záchrane ľudí a zvierat. Trafíte sa do vkusu každej z nich?

 
68%
Hra - Snow White Colouring
Video sa načíta

Jedným slovom omalovánka. Dvoma slovami on-line omalovánka a tromi? Krásna on-line omalovánka. Snehulienka je jedna z najobľúbenejších rozprávkových postáv. Sedem trpaslíkov sa sem maliari nezmestilo, ale títo dvaja ťa určite zabaví. Je tam totiž čo vyfarbovať. Vyber najvhodnejšie farbičky a pusť sa do toho.

 
68%
Hra - Colouring 17
Video sa načíta

Mesačná víla v nádhernej róbe sa zo kosáčika strieborného mesiaca pozerá na nočnú oblohu so zlatými hviezdami. Vieš aké farbičky použiť, aby bola víla naozaj krásna a celý obrázok bol tak farebný ako býva pri jasnej noci?

 
72%
Hra - Colouring 4
Video sa načíta

Malé dievčatko so svojimi najmilšími plyšáčky vyzerá na čiernobielom obrázku veľmi smutne. Určite by bola veselšia, keby ste jej zaobstarali pekné farebné šaty a celý obrázok vyfarbili. Farebný si potom vytlačte.

 
70%
Hra - Design Swan 1
Video sa načíta

Splnil sa vám sen a našli ste svojho vysnívaného princa. Lenže je v tom malý háčik. Vy ste zakliata do krásnej labute a Váš vyvolený Vás musí vyslobodiť. Skúste si vytvoriť romantické okolie, pre seba a svojho princa. Jedná sa o rozprávkovú dekoračku. Vytvorte okolí zámku s jazierkom, na ktorom plávajú labute. Nezabudnite na stromy a kríky.