Snehulienka

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

40%
Hra - Super Princesses
Video sa načíta

Vyberte pre každú princeznú super dres, ktorý by mohla nosiť pri záchrane ľudí a zvierat. Trafíte sa do vkusu každej z nich?

 
68%
Hra - Snow White Colouring
Video sa načíta

Jedným slovom omalovánka. Dvoma slovami on-line omalovánka a tromi? Krásna on-line omalovánka. Snehulienka je jedna z najobľúbenejších rozprávkových postáv. Sedem trpaslíkov sa sem maliari nezmestilo, ale títo dvaja ťa určite zabaví. Je tam totiž čo vyfarbovať. Vyber najvhodnejšie farbičky a pusť sa do toho.

 
72%
Hra - Snow White
Video sa načíta

Snehulienka je ďalší zábavná hra na precvičenie tvojho potřehu. Predlohu obrázku nájdeš po kliknutí ľavým tlačidlom myši na ružové srdiečko v ľavo dole. Rozmiestni postavičky a ďalšie časti obrázka rovnako, ako je tomu v predlohe.

 
59%
Hra - Princess Snow White Dress Up
Video sa načíta

Nádherná, nežná a snáď navždy mladá Snehulienka. Kto by ju nemal rád? A vy máte v tejto super hre jedinečnú šancu ju ešte viac skrášliť. Kliknutím na jednotlivé tlačidlá môžete zmeniť jej nádherné šaty, pridať k nim skvostný náhrdelník a drobučké črievičky. Nezabudnite ani na účes. Snehulienka potom iste bude tou najkrajšou pre všetky princa široko ďaleko.

 
72%
Hra - Snow White Hair Salon Makeover
Video sa načíta

Snehulienka už nevyzerá ako predtým pretože zanedbala svoj vzhľad. Pomôžeš jej, aby vyzerala ako predtým? Okrem premeny účesu jej môžeš vybrať oblečenie a doplnky.

 
73%
Hra - Snow White Mahjong 2
Video sa načíta

Vyskúšajte si hru Majhong s princeznou Snehulienkou, s ktorou budete prechádzať niekoľko úrovní a to v časovom limite. Podarí sa vám nájsť všetky páry v čo najrýchlejšom čase?

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
74%
Hra - Snow White Prom Make up
Video sa načíta

Pripravte Snehulienku na jej prvý ples, kde musí očariť svojho princa. Nevynechajte čistenie pleti a vlasov. Nakoniec jej môžete vybrať pekný účes, šaty a doplnky.

 
81%
Hra - Snow White Baby Shower
Video sa načíta

Snehulienka chce ísť na malý piknik a preto ju musíte umyť,vysušiť a nakoniec obliecť do pekných šiat. Zvládnete to ?

 
74%
Hra - Fairy Tale High Teen Snow White
Video sa načíta

Vyberte oblečenie mladej snehulienke, ktorá sa chystá na rande. Okrem oblečenia jej môžete vybrať aj nový účes.

 
87%
Hra - Now & Then Snow White Sweet Sixteen
Video sa načíta

Ste za, aby Snehulienka nosila moderné veci alebo starodávne. Rozhodnúť sa môžete v tejto pekne spracovanej hre.

 
77%
Hra - Zombie Snow White Dress Up
Video sa načíta

Prezlečte slečnu za Zombie princeznú v podobe Snehulienky. Aby sa vám tento kostým podarilo vytvoriť v jej skrini nájdete šaty a doplnky.

 
67%
Hra - Teen Snow White Ice Skates
Video sa načíta

Radka miluje zimu, všetky zimné športy a obzvlášť korčuľovanie. Takže na vás bude ju pekne upraviť a obliecť.

 
78%
Hra - Snow White Patchwork Dress
Video sa načíta

Snehulienka by chcela staré šaty nahradiť novými a modernými, pomôžete jej s ich výrobou a výberom farieb?