Aurora

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

74%
Hra - Aurora Facial Makeover
Video sa načíta

Aurora sa má zúčastniť plesu a preto potrebuje nové šaty, účes, ale aj pekný make-up. Skombinujte tito veci dohromady urobte z nej kráľovnu plesu.

 
68%
Hra - Aurora Christmas Tree
Video sa načíta

Aurora chce urobiť pre zvieratká vianočný stromček. Pomôžte jej s výberom a rozmiestnením ozdôb na stromček,aby bol krásny.

 
72%
Hra - Aurora Real Haircuts
Video sa načíta

Auroru už nebaví súčasný účes a preto sa rozhodla, že zajde do kaderníctva. Vymyslite pre ňu vhodný účes, aby sa cítila krajšie.

 
75%
Hra - Aurora Spell Rivals
Video sa načíta

Aurora musí do lektvaru primiešať navyše ingredienciu, aby ju zlá čarodejnica nezačarovala. Pomôžte jej s tímto nápadom a dávajte pozor, aby vás u hrnca nikto nevidel. Podarí sa vám to?

 
75%
Hra - Aurora Hair Salon
Video sa načíta

Pomôžte Aurore s úpravou vlasov a novým účesom, ktorý by sa k nej hodil viac. Najskôr jej vlasy musíte umyť a upraviť a potom sa môžete pustiť do farbenia a zdobenia. Tak na čo ešte čakáte? Pusťte sa do toho!

 
79%
Hra - Aurora Make-up Salon
Video sa načíta

Aurora má zničenú pleť a preto potrebuje vás, aby ste jej pomohli s jej uzdravením. Vezmite ju do svojich rúk a spravte z nej skutočnú princeznú.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
83%
Hra - Cinderella & Aurora Bff Outfits
Video sa načíta

Popoluška a Aurora sú najlepšie kamarátky a preto niet divu, že sa na dnešnú akciu pripravujú spolu. Pomôžte im s výberom šiat a make-upu, aby sa mohli zúčastniť kráľovskej diskotéky.

 
70%
Hra - Aurora's Closet
Video sa načíta

Aurora potrebuje nájsť pár predmetov po miestnosti. Pomôžte jej s touto úlohou a potom si ju môžete obliecť do šiat a vybrať nové šperky.

 
78%
Hra - Aurora Becomes A Cat Person
Video sa načíta

Aurora Becomes A Cat Peson je nová ošetrovateľská a obliekacia hra. Princenzná Aurora našla na ceste mačiatko Beauty a rozhodla sa o neho postarať. Musí ju osprchovať, vyčistiť hrebeňom, ošetriť a nakŕmiť. Nakoniec musíte Autoru aj Beauty obliecť na prechádzku. Užite si veľa zábavy s novou hrou!

 
80%
Hra - Aurora and Snow White Winter Fashion
Video sa načíta

V hre Aurora and Snow White Winter Fashion budeš mať za úlohu pripraviť Auroru a Snehulienku na zimné obdobie. Vyber im dobrý make-up a vymysli trend, ktorý bude pre túto zimu ako stvorený.