Lekár

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

62%
Hra - Barbie Hand Surgery
Video sa načíta

Pokúste sa postarať o zranenú dievčinu, ktorá utrpela škaredé zranenie ruky. Ošetrite povrchové zranenia a potom sa pokúste odhaliť aj prípadnú zlomeninu. Všetko je potrebné starostlivo zrevidovať a ošetriť, aby sa ruka dobre zahojila.

 
85%
Hra - Arm Surgery 2
Video sa načíta

Zaujímavá vzdelávacia online hra pre všetky dievčatá. Operácie ruky nie je nič ľahkého, v tejto hre si môžeš zahrať na chirurga a pokúsiť sa zachrániť život.

 
80%
Hra - Leg Surgery
Video sa načíta

Premýšľate o kariére lekára? Uvedomte si, že táto profesia nie je ľahká a bude sa od vás očakávať maximálnu prosefionalita. Nemôže ju vykonávať človek, ktorému sa robí zle pri pohľade na krv. Teraz si to ale môžete vyskúšať. Mladý chalan si poranil svoju nohu a vy sa dostanete do profesie lekára. Vzkoušej si postup, v ktorom doktor dáva nohu späť do pôvodného stavu.

 
81%
Hra - Nurse Slacking
Video sa načíta

Je tu ďalšia hra zo série Slacking! Tentoraz sa nudí sestrička v nemocnici a chce čo najviac pomáhať chorým. Akurát po svojom, a to sa doktorovi nepáči. Keď sa doktor nepozerá, máš tri minúty na to, rozdať pacientom správne lieky, utešiť malé dieťa, napísať niekomu niečo pekné na sadru, obviazať malého chlapca, zajazdiť si preteky s pacientom na lôžku, namaľovať si pusu a poslať SMSku.

 
78%
Hra - Operate Now Appendix Surgery
Video sa načíta

Mladé dievča menom Tara prišla do nemocnice s hroznými bolesťami brucha. Po prvom vyšetrení zistíte, že za bolesti môže slepé črevo. Vyoperovať ho však nebude jednoduché. Našťastie vám bude pomáhať sestrička, ktoré vás postupne prevedie celou operáciou.

 
75%
Hra - Operate Now! Epilepsy Surgery
Video sa načíta

Vyskúšajte si prácu chirurga a pomôžte mladej pacientke trpiacej epilepsiou v realisticky spracovanej hre Operate Now: Epilepsy Surgery. Na začiatku je potreba pacientku vyšetriť a následne sa môžete pustiť do samotnej operácie. Aby ste vedeli čo máte robiť, v každom kroku vám bude radiť zdravotná sestra.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
78%
Hra - Operate Now: Ear Surgery
Video sa načíta

Zahrajte si ďalší diel z populárnej hernej série Operate Now a opäť sa vžite do role doktora. V tomto diely musíte pomôcť chlapcovi, ktorý takmer stratil sluch. Jeho problém môže vyriešiť elektronické zariadenie umiestnené do ucha. Jedná sa však o náročnú operáciu, takže dodržujte všetky kroky presne podľa pokynov.

 
79%
Hra - Santa Claus At The Doctor
Video sa načíta

V tejto hre budete pomáhať zranenému Santovi. Vy ako doktor ho budete ošetrovať tak dlho, kým mu nebude lepšie. Na čo ešte čakáte? Ošetrite Santu a zachráňte Vianoce!

 
80%
Hra - Operate Now! Scoliosis Surgery
Video sa načíta

Je tu ďalší super diel tejto náučnej hry, v ktorej sa stanete jedným z prvotriednych chirurgov celej nemocnice. Na starosti dostanete mladú dievčinu, ktorá má problémy s chrbtom. Vezmite ju na röntgen, ktorý skontroluje chrbticu. Pokračujte na chirurgiu, kde vykonáte operáciu. Buďte presní a rýchli!

 
76%
Hra - Operate now! Pacemaker Surgery
Video sa načíta

Zahrajte si ďalšie pokračovanie tejto nemocničnej hry, kde sa stanete chirurgom. Nebude to nič ľahké, dnes budete mať na starosť pacienta, ktorý má problém so srdcom. Takže ho napred prehliadnite a potom na operačnú sálu. Robte to, čo vám počítač zadá, a nemôžete nič pokaziť. Pre skúsenejších hráčov, môžete hrať aj bez nápovedy.

 
73%
Hra - Pou Nose Doctor
Video sa načíta

Pou má starosti pretože ho bolí nos. Preto navštívil práve vás, aby ste ho vyliečili a zbavili bolesti. Myslíte si, že by z vás bol dobrý doktor?

 
80%
Hra - Pou Ear Doctor
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu skvelú hru s Pouom! Vašou úlohou bude ošetriť Poua v nemocnici. Budete mu musieť hlavne vyčistiť uši, ktoré ho tak bolia.

 
77%
Hra - Pou Tooth Problems
Video sa načíta

Pomôžte Pouovi, ktorého bolia zuby. Aby bol opäť zdravý, zuby potrebuje vymeniť a očistiť.