Velká noc

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

81%
Hra - Easter Egg Matcher
Video sa načíta

Veľká noc je už za dverami a preto by nebolo od veci trochu sa na ne naladiť práve touto hrou. Je to klasická hra, kde musíte dávať k sebe tri rovnaké veľkonočné vajíčka. Ak ich dáte k sebe viac, je to samozrejme lepšie, pretože dostávate viac bodov. Dosiahnete až na vrchol pomyselného veľkonočného rebríčka?

 
68%
Hra - Colouring Easter
Video sa načíta

Velikonce sa blíži hrozne rýchlo. Už vieš, ako nabarvíš tento rok vajíčka pre tvoje koledníkov? Vyskúšaj si pár trikov tu, než sa do toho s mamkou pustíte naostro. Trebárs ti práve táto on-line hra pre dievčatá pomôže nájsť tú pravú inšpiráciu.

 
58%
Hra - Velikonoční dekorace
Video sa načíta

Vyfúknuté veľkonočné vajcia sa zdobia a nazývajú sa kraslice. Jednu takú kraslice si môžete ozdobiť v nasledujúcej hre. Máte na výber niekoľko farieb, rôzne kvetinky a iné zdobenie. Dokážete všetko zdobenie umiestniť presne na vajíčko tak, aby vám nikde nepřečuhovalo? Ozdobenie záleží len na vás, tak hurá do toho.

 
Hra - Velikonoční oblíkačka
Video sa načíta

Veľká noc sú sviatky jari. A jar je spojené s farebnosťou. Všetky kvety krásne kvitnú, svieti slniečko a tráva sa zelená. Rovnako je tomu aj v tejto farebnej oblíkačce. Oblečte svoju slečnu ako veľkonočného zajačika alebo len jednoducho do farebného oblečku, aby ladila s prírodou. Krásne slečnu namaľujte a oblečte, nech jej to slušní. V farebnom oblečení má človek aj lepšiu náladu.

 
79%
Hra - Easter Bunny
Video sa načíta

Veľkonočný zajačik by sa rád prichystal na oslavu. Pomôžte mu zvoliť vhodné oblečenie. Môžete si vyberať z celej riadky možností. Na výber sú prednastavené kostýmy, pokrývky hlavy, topánky, náhrdelníky, krídla a rekvizity. Sami si môžete upraviť mikinu, tričko, sukňu, kraťasy alebo mašľu. Aby toho nebolo málo, môžete zajačika poliať vodou, vysušiť mu chlpy alebo pridať trblietky.

 
88%
Hra - Velikonoční golf
Video sa načíta

Veľkonočný zajačik Jake by si rád zahral golf. Zbierajte vajcia ako bonusy, za ktoré získate extra body navyše. Nezabúdajte ale dokončovať každú jamku v čo najmenšom možnom počte úderov, aby ste získali vysoké skóre. Dávajte si pozor v každej úrovni na nepríjemné prekážky a snažte sa uhrať nízky počet úderov.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
71%
Hra - Happy Easter Bunny
Video sa načíta

Veľká noc sa blíži, a tak vyliezajú na naše obrazovky veľkonočné zajačiky. Vašou úlohou bude jedného z nich poupraviť podľa svojej fantázie. Môžete mu zmeniť farbu srsti a nosa, tvar obočia alebo napríklad pusu. Aby toho nebolo málo, tak napravo od zajaca sa nachádza veľa oblečenia, do ktorého môžete zvieratko navliecť.

 
Hra - Easter Mahjong
Video sa načíta

Mahjong s farebnými vajíčkami. Táto hra kombinule dve staré známe hry - Mahjong a Solitaire. Myšlienkou hry je odstraňovanie dvojíc dielikov z obrazovky. Pokúste sa odstrániť všetky dieliky. Dieliky sú k dispozícii iba ak nie sú prekryté nejakým iným a majú voľno z ľavej alebo pravej strany. Dieliky musia mať vždy rovnaký dizajn.

 
82%
Hra - Easter Egg Hop
Video sa načíta

V tejto hre hráte za veľkonočného zajačika. S týmto zajačikom máte za úlohu chytať všetky malé kuriatka. Za kuriatka dostanete určitý počet bodov. Chytajte tiež motýle, ktorí Vám pomôžu v rýchlosti. Nazbierajte potrebný počet bodov a postúpte ďalej.

 
71%
Hra - Easter Truck
Video sa načíta

Veľká noc je tu a nálož najrôznejších veľkonočných zásielok musíte odviezť so svojím nákladným autom na miesto určenia. Najprv počkajte, ako sa vám všetko naloží na korbu a potom choďte do cieľa. Na prevoz predmetov máte obmedzený časový limit. Dokážete si prejsť hneď niekoľko úrovní? Cestou dávajte pozor, aby ste náklad nevysypali.

 
66%
Hra - Cute Egg Chick
Video sa načíta

Táto hra nie je obyčajnou Oblékací hrou, tu nebudeš strojiť žiadnu modelku, zato si vytvoríš vlastný veľkonočné kurča. Je to jednoduché, postupne vyberaj, akú chceš, aby malo kurča farbu, aký tvar zobáka, krídel, očí i nožičiek. Potom mu nasaď nejaký veselý oblek, uprav mu chocholík na hlave a opestři ju treba kvetinkou. Potom už stačí, aby si odfarbila vajíčko, z ktorého sa kuriatko vyliahlo, a máš hotovo! Ovládanie myš

 
87%
Hra - Easter Bistro
Video sa načíta

Vitajte vo veľkonočnom bistre. Vašou úlohou bude ako veľkonočný zajačik obsluhovať zákazníkov a plniť ich priania. Najprv sa pozrite, čo si zákazník praje. Potom vezmite prísady a pitie. Umiestnite všetko na tácku a servírujte hotové jedlo. Hra má niekoľko úrovní, v každej musíte splniť cieľ, aby ste mohli postúpiť ďalej.

 
76%
Hra - Easter Hide and Seek Game
Video sa načíta

Veľká noc je kresťanský sviatok. Dodržiavajú sa počas nich rôzne tradície. Jednou z tradícií je schovávanie a následné hľadanie veľkonočných kraslíc. Presne to bude náplňou hry Easter Hide and Seek Game. Dokážete objaviť úplne všetky skryté vajíčka? Hra sa skladá z niekoľkých úrovní. Prajeme príjemné hľadanie!