Rapunzel

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

93%
Hra - Disney High School Love
Video sa načíta

Rapunzel sa bezhlavo zamilovala do Flynna a jej kamarátky by ju v tom chceli podporiť. Oblečte si každú z nich, pomôžte jej s vytvorením zamilovaného listu a splniť test. Podarí sa vám ich spojiť?

 
40%
Hra - Super Princesses
Video sa načíta

Vyberte pre každú princeznú super dres, ktorý by mohla nosiť pri záchrane ľudí a zvierat. Trafíte sa do vkusu každej z nich?

 
86%
Hra - Rapunzel Hairstyle
Video sa načíta

Iste poznáte rozprávku Na vlásku. Práve princeznú z tohto príbehu a jej krásne dlhé vlasy dostanete na starosť vo výbornej kadernícke hre Rapunzel Hairstyle. Postupne princeznej vlasy umyjete, vysušíte, účes a potom už sa môžete pustiť do strihanie, farbenie a vytváranie najrôznejších účesov, pri ktorých určite uplatníte všetku svoju kreativitu.

 
75%
Hra - Rapunzel Fun Cafe
Video sa načíta

Rapunzel Fun Cafe je hra pri ktorej musíte aj trošku premýšľať a zvládnuť časový limit. Vašou úlohou bude pripraviť jedlo tak, aby spĺňalo predpoklady v bublinke, ktorá vám pri objednávke vyskočí. Ak ju vyplníte správne, dostanete body a peniaze.

 
82%
Hra - Rapunzel Tangled Spa Makeover
Video sa načíta

Princezna na vlásku potrebuje vašu pomoc s celkovým makeoverom. Vyberte jej pekný make-up, šaty a doplnky, aby sa páčila svojmu princovi. Aký dáte vzhľad Locike vy? Príjemnú zábavu.

 
65%
Hra - Rapunzel Prom Make up
Video sa načíta

Premeňte Rapunzel na krásnu princeznú a pripravte ju tak na korunováciu. Nezabudnite ani na make-up a doplnky.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
81%
Hra - Rapunzel Great Makeover
Video sa načíta

Vyčistite princezne pleť a vyberte jej pekné šaty a doplnky na jej korunovačný deň. Dokážete to ?

 
78%
Hra - Disney Princess Toddler Rapunzel
Video sa načíta

Princezna potrebuje vybrať nové oblečenie, účes a doplnky. Upravte ju, aby bola jedinečná.

 
78%
Hra - Rapunzel Rotten Teeth
Video sa načíta

Rapunzel má poškodené zuby a vašou úlohou je ich vyliečiť. Nakoniec budete spoločne maľovať a vyberat pekné oblečenie.

 
82%
Hra - Now & Then Rapunzel Sweet Sixteen
Video sa načíta

Pomôžte Rapunzel aké by si oblečenie mala vziať. Výber je skutočne pestrý môžete si vybrať zo starého, ale aj moderného. Pre ktorý sa rozhodnete ?

 
76%
Hra - Rapunzel Brain Surgery
Video sa načíta

V tejto hre trpí Rapunzel veľkými bolesťami hlavy. Dokážeš jej ich pomôcť vyriešiť? Budeš musieť operovať a nájsť problém. Všetko snáď dokážeš vyriešiť, aby sa Rapunzel vrátila do normálneho života.

 
77%
Hra - Injured Rapunzel
Video sa načíta

Mladá Rapunzel na svojich hrátkach v prírode prišla k mnohým škrabancom a ďalším poraneniam. Dokážete jej pomôcť a všetky boľačky ošetriť? Nie je to vôbec jednoduché, ale určite si poradíte. Využite všetko nemocničné vybavenie, ktoré bude k dispozícii.

 
80%
Hra - Messy Rapunzel
Video sa načíta

Rapunzel potrebuje pomôcť s umývaním, výberom nových šiat a ich úpravou. Niekedy si zahráte aj pexeso, ktoré bude ideálne na precvičenie Vašej pamäti. Dokážete sa popasovať so všetkými úlohami, ktoré pred Vás hra postaví?

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)