Makeover

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
100%
Hra - Avie: Christmas Style
Video sa načíta

Pomôžte Avie cez vianočné sviatky zohnať nové oblečenie, make-up a doplnky. Aby ste tieto veci dostali potrebujete splniť úlohy, za ktoré dostanete rôzne veci. Nezabudnite jej vybrať nového domáceho miláčika, ktorý sa k nej bude hodiť najviac.

 
100%
Hra - Extreme Makeover
Video sa načíta

Pred vami stojí veľká výzva. Aká? To je jednoduché, premeniť tuto zanedbanú slečnu na krásku. Aby sa vám to podarilo, musíte jej spraviť niekoľko procedúr. Medzi nimi bude napríklad manikúra, pedikúra, výroba účesu, výber šiat, make-upu a mnoho iných. Trúfate si na túto výzvu?

 
81%
Hra - My Little Pony Dress Up
Video sa načíta

Vytvor si poníka zo seriálu My little pony! Alebo si sprav nejakého úplne iného, všetko je na tebe. Hriva, oči, značka, oblečenie, topánky ... Možností je veľa.

 
81%
Hra - Avie Halloween Style
Video sa načíta

Pomôžte mladej Avie vybrať ten najkrajší make-up a oblečenie. Bude na vás čakať aj pár jednoduchých úloh. Keď jej budete dávať kúpeľ, tak sa snažte meniť kombinácie a možno vám padne niečo nové. Obehnite celý váš dom a zistite, čo vás čaká. Môžete aj odísť autom za kamarátmi.

 
80%
Hra - Barbie líčenie
Video sa načíta

Barbie hry sú vždy tak úžasne vypracované. Obvzlášť táto on-line hra pre dievčatá. Najskôr navolíš Katie odstnín make-upu, potom vlasy - ich farbu, dĺžku, strih. Ďalej líčenie očí a pier a nakoniec nesmie chýbať doplnky. To všetko kvôli fotenie na obálku časopisu. Nakoniec si môžeš zvoliť, či chceš vytlačiť len titulnú stranu alebo aj nejaké rozprávanie.

 
83%
Hra - Bratz Makeover
Video sa načíta

Bábiky Bratz boli svojho času obrovským hitom. Bohužiaľ už sa nevyrábajú. Ale nie je nutné smútiť. Bratz bábiky sú s nami v superhrách pre dievčatá. Napríklad v tejto s názvom Bratz Makeover. Obleč dievča podľa svojich predstáv, pridaj doplnky a skvele sa bav. Ako sa ti hra páči?

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

72%
Hra - Angelina Jolie
Video sa načíta

Krásna herečka Angelina Jolie v tejto parádne oblíkačce. Obleč ju podľa svojej fantázie a dobre sa bav.

 
78%
Hra - Model Dressup 168
Video sa načíta

Vyskúšaj, máš ak cit pre módu a pomôž dievčatku z hry sa čo najlepšie upraviť. Na začiatku sa pozri na políčko hint, kde nájdeš návrhy, ktoré by boli najvhodnejšie na danú príležitosť, na ktorú sa dievča chystá. Potom už postupne otvárajte jej šatník a vyberaj jej niečo na seba. Zvoľ správne doplnky a tiež jej urob pekné líčenie. V tejto hre postupuj ako v realite, napríklad štetec na tiene namoč do farby, ktorú chceš použiť, a až potom prilož k oku. Tiež vyber niektorý z radu účesov, moc dobre vieš, že vlasy robia pol vzhľadu. Až budeš mať hotové, klikni na džbán a budeš za svoj model ohodnotená. Ovládanie Myš

 
77%
Hra - Model Dressup 170
Video sa načíta

Vyskúšaj, máš ak cit pre módu a pomôž dievčatku z hry sa čo najlepšie upraviť. Postupne otvárajte jej šatník a vyber jej niečo trendy na seba. Zvoľ jej k tomu správne doplnky a tiež jej urob pekné líčenie. V tejto hre postupuj ako v realite, napríklad štetec na tiene namoč do farby, ktorú chceš použiť, a až potom prilož k oku. Tiež vyber niektorý z radu účesov, moc dobre vieš, že vlasy robia pol vzhľadu. Až budeš mať hotovo, budeš svojou kamarátkou, ktorá funguje ako módna polícia, ohodnotená. Ovládanie Myš

 
74%
Hra - Model Dressup 171
Video sa načíta

Ďalšie flash hra z veľkej kolekcie oblékaček. Tentoraz sa dievča chystá vyraziť s kamoškou niekam do mesta či do parku a stojí pri veľkej skrine plné oblečenia. Avšak nebudete to mať také jednoduché. Dievča totiž potrebuje aj nalíčiť a učesať, aby bola naozaj šik. V skrini nájdete aj čiapky, tašky, topánky a šperky.

 
74%
Hra - Red Hat Dressup
Video sa načíta

Rozprávku o červenej čiapočke pozná asi každé malé dieťa. Ale novodobú podobu tejto rozprávkovej bytosti si môžete vytvoriť jedine v tejto oblíkačce. Dajte Čiapočke nejaké super handričky, ale aby bolo poznať, kto to je, nezabudnite na košíček s dobrotama pre babičku a červený čepček na hlavu. Môžete ju dať aj nejaké doplnky a prípadne namaľovať podľa svojej fantázie.

 
77%
Hra - Beauty Maker 20
Video sa načíta

Táto on-line hra pre dievčatá má svoj dej. Nataša ide na príjmač konania na novú školu. Aj pri tom je dôležité, čo si obliecť. Oblejč ju, decentne ju nalíč. Môžeš si pomôcť malou nápovedou vľavo dole - to zelené tlačidlo. Je to len na tebe. Až budeš hotová stlač ten žltý džbánok a čakaj na svoje ohodnotenie.

 
78%
Hra - Beauty Maker 21
Video sa načíta

Ak sa chystáte vyraziť niekam von, mali by ste sa poriadne upraviť. Najskôr prídu na rad vlasy. Slušivý účes je základ. Make-up nemusí byť nijako výrazný, samozrejme záleží na akú príležitosť sa chystáte. Ľahké tiene, riasenka a lesk sú však nutnosťou. Na oblečenie vyberte treba mini sukienku a roztomilé tričko s potlačou treba Mickeyho Mouse.