Winx

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

81%
Hra - Attack to magix
Video sa načíta

Zahraj si ďalšiu úspešnú hru s Winx. Nečaká ťa ale žiadne ohrané obliekania, ale boj s príšerami. Vyberaj si víly a strieľaj ich špeciálne schopnosti, pokiaľ možno s čo najväčšou energiou. Príšery budú stále lepšie a lepšie.

 
78%
Hra - Winx balóny
Video sa načíta

Ďalšie dobrodružstvo s rozprávkovými vílami Winx je tu! Prístroj profesora Wizgize sa pokazil a naklonoval škriatkov, ktorí sa pokúšajú dostať domov k zlému Lordovi Darkara. Dostali ste kúzelnú paličku, ktorou sa snažíte škriatkov pochytať. Musíte kliknúť myšou, ťahať a pustiť, aby ste vytvorili bublinu, do ktorej záujmy škriatkov. Môžete chytať aj ďalšie pomocné veci, napr hodiny.

 
78%
Hra - Winx oblíkačka 2
Video sa načíta

Ako každá baba, tak aj slečna z tejto Obliekačky sa chce čo najviac páčiť. A vy ju s tým môžete pomôcť. Vyberte ju čo najvhodnejšiu kombináciu oblečenia. Na výber je spútať módne kúskov, v ktorých určite zažiari. Musíte len vhodne zladiť farby a štýly. Alebo si zahrajte aspoň na chvíľku na módnych návrhárov a ukážte, čo sa bude nosiť v nadchádzajúcej sezóne.

 
79%
Hra - Winx Color
Video sa načíta

Bábiky winx sú nádherné. Preto pre teba bude radosť je vymaľovať v tejto krásnej on-line hre pre dievčatá. Je tu celkom šesť roztomilých obrázkov s týmito mačkami. Neobvyklé množstvo farbičiek určite milo prekvapí.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
70%
Hra - Winx Puzzle
Video sa načíta

Zostavovanie puzzle s vílami z rozprávkových svetov Winx. Čím rýchlejšie sa vám podarí obrázok zložiť, tým viac bodov získate. Dieliky sa otáča kliknutím myši. Ak nemáte predstavu, ako má výsledný obrázok vyzerať, môžete využiť nápovedu v pravom dolnom rohu (otazníček v modrej bubline). Hru sprevádza hudba Winx, ktorú možno vypnúť vpravo hore.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
85%
Hra - Winx Club Bubbles
Video sa načíta

V tejto hre je potrebná hlavne rýchlosť a postreh. Pomocou myši musíte praskať lietajúce bubliny a oslobodzovať víly, ktoré sú v letiacich bublinách zajaté. Ale pozor, nesmiete oslobodiť všetky! Musíte rozlišovať medzi dobrými vílami a tými zlými. Ak praskne bublinu sa zlou vílou, hra končí. Máte 20 sekúnd, skúste to.

 
28%
Hra - WinX Heart Dressup
Video sa načíta

Skvelá Oblékací hra WinX Heart Dressup ti prináša veľa najrôznejších variant tričiek, nohavíc, sukní, topánok, účesov a doplnkov, ktoré môžeš ľubovoľne kombinovať! Ktorá z možností sa ti najviac páči? Táto hra nepozná hranice a preto si s ňou užiješ veľa zábavy! Vytvor nové módne trendy, ktoré ovládnu svet!

 
59%
Hra - Winx Club Hexagon Puzzle
Video sa načíta

V tejto hre je vaším cieľom zostaviť obrázok trojica dievčat Winx. Dostanete šesťuholníkový kúsok puzzle a musíte na svetlom obrázku nájsť miesto, kam patrí. Dokážte, že zvládnete správne umiestniť všetky dieliky a odmenou vám bude farebný obrázok, v ktorý sa premení svetlá hracia plocha potom, čo umiestnite všetky hlavolamy.

 
77%
Hra - Winx Club Couples
Video sa načíta

Úžasná Oblékací hra, kde obliekaš páry! Vyber oblečenie pre chlapca aj dievča tak, aby sa k sebe čo najviac hodili! Veď k sebe predsa patrí! Zmeň, čo ťa len napadne! Vlasy, tričko, nohavice, šaty alebo topánky! Je len na tebe, ako budú vyzerať a ako moc im to spolu pristane! Tak zapoj fantáziu a bav sa!

 
83%
Hra - Winx Flora Believix
Video sa načíta

Čarovná ríša malých víl Winx sa pred vami otvára. Zahrajte si s Flórou! Sprevádzajte ju na jej dobrodružstvo a nedopusťte, aby sa jej niečo stalo. Zbierajte cestou drahokamy, za ktoré budete získavať body. Musíte splniť cieľ misie pred vypršaním časového limitu. Cestou sa vyhýbajte nepriateľom, ktorí na vás budú útočiť.

 
79%
Hra - Winx Club Fashion
Video sa načíta

Čarovné víly Winx by sa rady obliekli do pekných šiat. Môžete si vybrať, ktorú z dvojice víl si oblečiete. Bude vašej hrdinkou Bloom, Flora alebo oblečiete obe víly? Po výbere víly sa dajte do diela. Máte na výber veľa rôznych kombinácií a celej obliekania je len na vašom vkuse. Vílu si môžete priblížiť alebo oddialiť pomocou tlačidla Zoom.

 
98%
Hra - Winx Pixie Clone Capture
Video sa načíta

Malé kúzelné potvorky sa rozutekali. Pomôžte vílam Winx, aby pochytali všetky utečencov drobčekov. Zachytávajte je do magických bubliniek, ktoré budete vytvárať čarodejnícku prútikom. Máte časový limit dve minúty, koľko dokážete pochytať lietajúcich víl? Dávajte pozor a môžete zobrať aj bonusy, napr hodiny na zvýšenie časového limitu.