Stredovek

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

74%
Hra - Archers Duty
Video sa načíta

Staňte sa osamelým lukostrelcom, ktorý z posledných síl bráni opustenú vežu. Oproti nepriateľom máte veľkú výhodu vo svojom postavení na vrcholku veže. Máte odtiaľto veľký rozhľad do okolia a môžete na svojich nepriateľov vysielať smrtiace šípy. Koľko dní sa dokážete ubrániť? Po každom dni si môžete kúpiť vylepšenia.

 
75%
Hra - My Little Army
Video sa načíta

Na samotnom začiatku hry My Little Army si vyberiete svojho hrdinu, čím zároveň určíte obtiažnosť hry - Khan Kong (jednoduchá), Marchesa (stredná), Shahanshah (ťažká). Pri prvom spustení vás hra prevedie základným ovládaním a bojovom systémom. Akonáhle váš hrdina bude porazený, prehráte hru, takže o neho starajte.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
71%
Hra - Savage Love
Video sa načíta

Párik bojovníkov sú hlavnými hrdinami tejto Obliekačky. Nie je nič zábavnejšie, ako si vytvoriť dokonalý, k sebe sa hodiace, pár bojovníkov. Čo takto Xena a germánsky bojovník? Vytvorte si hrdinu podľa svojej fantázie. Na výber je z mnohých prevlekov, topánok, ale aj náhrdelníkov a náušníc. Farba pleti a vlasov musí ladiť so štýlom bojovníkov.

 
71%
Hra - Battle of Lemolad
Video sa načíta

Táto hra zaujme všetkých hráčov, ktorí majú radi kombináciu stratégie a tetrisu. Na začiatku hry sa musíte pripraviť na bitku - nazbierať potrebné suroviny. Suroviny budete zbierať prehadzovaním predmetov tak, aby ste vytvárali minimálne trojica rovnakého druhu vodorovne alebo zvisle. Po splnení leveloch môžete za nazbierané suroviny tiež rozširovať svoje mesto. Akonáhle sa dostanete do bojovné časti, je potrebné vysielať svojich vojakov do útoku. Koľko budete môcť vyslať vojakov, záleží od počtu surovín, ktoré budete mať, aby ste ich mali dostatok, budete musieť opäť prehadzovať danej hracie kamene.

 
72%
Hra - Da Vinci Cannon 2
Video sa načíta

Viete strieľať z dela? Boli by ste dobrí delostrelci? Vráťte sa o niekoľko storočí do minulosti a vyskúšajte si také malé obliehanie a dobývanie území. Pomocou delá sestřelujte nepriateľov, ktorí sú opevnenia. Musíte si správne nastaviť výšku a silu, akú dialo vystrelí. V každom leveli máte obmedzený počet striel, takže sa snažte, aby ste protivníkov zlikvidovali okamžite.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
79%
Hra - Super Adventure Pals
Video sa načíta

Máme tu pre vás skákačku Super adventure pals, ktorá vás bude určite baviť. Hráte za malého chlapca, ktorý sa snaží zničiť zlého a mocného pána B. Nebude to ale také jednoduché, pretože na vás čaká množstvo prekážok a nepriateľov, ktoré musíte poraziť. Komunikujte s miestnymi, plňte pre nich úlohy a získavajte skúsenosti, za ktoré môžete vylepšovať postavu. Tak hurá za dobrodružstvom!

 
84%
Hra - Sieger
Video sa načíta

Ďalšia z parádnych hier, v ktorých ničíte objekty a pomocou nich zabíjate vojakmi. K dispozícii máte niekoľko druhov munície a musíte sa vždy trafiť tak, aby ste všetko zničili na čo najmenší počet pokusov. Môže zachrániť všetky rukojemníkov??

 
87%
Hra - Battle Panic
Video sa načíta

Zahrajte si túto výbornú stratégiu, ktorá pobaví nielen chlapcov, ale aj dievčatá. Battle Panic prináša veľa možností. Hra má jednoduché ovládanie, stačí myšou nabehnúť na budovu a začne sa stavať a potom vyrábať vojakov. To isté platí, keď ťažíte drevo alebo zlato v baniach. Cieľom hry je ubrániť pevnosť pred vlnami krvežíznivými Orkov. Těžte zlato a drevo, vylepšujte hlavnú budovu (má potom väčšiu výdrž). Keď ponecháte kurzor nad vašimi vojakmi, tak ich môžete liečiť. Hra tiež prináša veľa vylepšení, ktoré si po hre môžete zadať. Odporúčame vyskúšať! Ubránite pevnosť pred nájazdmi neľútostných Orkov?

 
65%
Hra - War Elephant
Video sa načíta

Vysielanie jednotiek musí byť dobre premyslené z taktického hľadiska. To je jeden z predpokladov, ktorý budete musieť ukázať aj v hre War Elephant. Vaša hlavná jednotka je obrnený slon, odkiaľ sa vydávajú aj všetky rozkazy. Nezabúdajte využívať aj šípy, či už jednoduché alebo aj zápalné. Malá rada na záver - nikdy nevysielaj lukostrelcov pred Vikingov.

 
67%
Hra - Battle Cry: Ashes of Berhyte
Video sa načíta

Vojenská hra Battle Cry preverí tvoje strategické schopnosti. Množstvo rôznych nepriateľov útočí na tvoje kráľovstvo a ty sa ho snažíš ubrániť. V tom ti pomáha veľká armáda, do ktorej postupne dokupuješ ďalšie jednotky. Najdôležitejšie ale nie je množstvo jednotiek, ale ich rozmiestnenie na bojovom poli.

 
96%
Hra - Jacksmith
Video sa načíta

V tejto netradičnej stratégii sa staneš výrobcom zbraní. Postupne budú k tebe prichádzať vojaci s náročnými požiadavkami, a ty ich musíš plniť čo najrýchlejšie. Aby boli spokojní, je potrebné postupovať rýchlo a presne. Vďaka kvalitným zbraniam potom môžeš vyhrať každú bitku.

 
81%
Hra - History Viking Age
Video sa načíta

V tejto hre budete mať možnosť obliecť vikingskú ženu. Urobte z nej tradičnú gazdinku alebo naozajstnú bojovníčku!