Lukostrelba

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

60%
Hra - Savages
Video sa načíta

V tejto skvelej hre budete ako náčelník jedného kmeňa bojovať o územie druhého kmene.Budete absolvovať lučišnické súboje s náčelníkom druhého kmene.Zabijte všetky náčelníkov nech je všetko území vaše.

 
76%
Hra - Farm Defense
Video sa načíta

Vtipná farma hra, v ktorej je hlavnou hrdinkou sympatická kravička. Tá musí svoju farmičku ochrániť pred útokom ôs a ďalšieho dotieravého hmyzu. Pomôž ju ešte teraz a zahraj si túto báječnú onlinehry.

 
82%
Hra - Tribe
Video sa načíta

Jedného popoludnia sedel náčelník kmeňa bojovníkov na brehu rieky a rybárčil. Uvedomil si, že ho nikto z kmeňa nepočúva a rozhodol sa odísť do hôr. Miesto starého náčelníka je potrebné zaplniť, a preto sa koná súťaž o nového náčelníka kmeňa. Víťaz tiež získa za ženu krásnu princeznú Fabiola. Dokážete si vybojovať víťazstvo?

 
79%
Hra - Archery 8 Shot
Video sa načíta

Vzhliadli ste sa v lukostreľbe? Radi by ste si vyskúšali streľbu z luku na terč? Ponúkame vám jedinečnú príležitosť v hre Archery - 8 shot. Ako názov hry napovedá, začínate s ôsmimi šípy. Mierite šípkami hore a dole, medzerníkom určujete razanciu strely. Dokážete sa do cieľa správne triafať alebo terč miniete?

 
60%
Hra - Archer Smiley Attack
Video sa načíta

Máte radi smajlíky? Nie? Potom tu pre vás máme zaujímavú hru. Dostanete pod kurzor myši luk a šípy, ktorými môžete strieľať do vznášajúcich sa smajlíkov. Na streľbu máte vopred stanovený časový limit. Mierte presne a zlikvidujte, čo najviac smajlíkov zvládnete. Koľko bodov v priebehu dvoch minút dokážete získať na svoje konto?

 
62%
Hra - Bow Show
Video sa načíta

Snom každého malého chlapca je mať luk a veľa šípov. Hry na indiánmi sú veľmi populárne. V tejto hre si môžete natrénovať streľbu z luku. Strefujte sa do pohybujúceho sa terče. Mierte dobre, pretože akonáhle sa netrafíte, ubudne Vám jeden život z troch. Terč sa pohybuje hore a dole a čím väčší level budete mať, tým sa bude terč pohybovať rýchlejšie.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
75%
Hra - Bowman
Video sa načíta

Streľba z luku môže byť zábavná, čo vám ukáže nasledujúci hra. Potrebujete zasiahnuť terč do stredu, preto použite smerové šípky k mierenie. Až budete mať zamierené, vystreľte medzerníkom. Strieľajte, ako nejrchleji to pôjde, pretože každá sekunda vám priťažuje a streľba bude zložitejšie. Aby ste sa dostali do ďalšieho kola, musíte získa určitý počet bodov. Streľbu ovplyvňuje aj vietor a únava.

 
58%
Hra - Hunter Trainer
Video sa načíta

Lukostreľba je historická disciplína, ktorú chcú vedieť takmer všetci malí chlapci. Každý by si mal vyskúšať streľbu z luku. A keď už né v skutočnosti, tak aspoň v tejto hre. Staňte sa lovcom a strefujte sa do jabĺčok. Úlohou každého kola je, aby ste zostrelili Všchny jabĺčka, ktorá tam sú. Nezabudnite presne mieriť. Hra sa ovláda myšou.

 
68%
Hra - Medieval Archer
Video sa načíta

Luk a šíp by mal mať každý chlapec. A naučiť sa z neho strieľať je takmer samozrejmosťou. Natrénujte si streľbu na cieľ, na terč. Obtiažnosť sa samozrejme stupňuje. Najskôr strieľate na stabilný terč, potom na pohybujúce sa terč. Terč sa vzďaľuje a tým rastie obtiažnosť. Musíte dobre zamieriť. Samozrejme nemôžete mieriť dlho, je na to určený čas.

 
86%
Hra - Sherwood Shooter
Video sa načíta

Vitajte v Sherwoodském lese, kde vládne Robin Hood. Kráľ zbojníkov je neohrozeným vládcom v streľbe z luku na cieľ. Vy sa vžijete do jeho kože a budete vysielať šípy na vzdialený cieľ. Čím viac postúpite v hre, tým ťažšie pre vás bude trafiť cieľ. Hra obsahuje niekoľko úrovní. Dávajte pozor, aby ste nezasiahli robota.

 
53%
Hra - The Archer
Video sa načíta

Súboj lukostrelca aneb kto z koho. S trochou fantázie je možné prirovnať túto flash hru k ruskej rulete. Na jednej strane vy, na druhej váš protihráč alebo počítač. Vašou úlohou je na čo najmenej vystrelených šípov 2x zasiahnuť svojho nepriateľa. Avšak pozor, on má rovnaký úlohu. Kto teda bude presnejší a zabije svojho protivníka?

 
81%
Hra - Bow the Fruits
Video sa načíta

V hre Bow the Fruits je vašou úlohou pomocou luku a šípu triafať ovocia ako sú pomaranče, jablká, jahody a ďalšie. Cieľom je zasiahnuť cieľ s použitím čo najmenšieho počtu šípov. Pozor, na zasiahnutie všetkého ovocia máte časový limit. Za správny zásah vám sú pripočítané body. Použiť môžete až 20 šípov. Tak to skúste, táto hra vás zaručene chytí!

 
73%
Hra - Little Angel Archery Contest
Video sa načíta

Anjelik láska Amorek má zaujímavú prácu. Akonáhle vidia nejakú dvojicu, ktorá by sa k sebe hodila, vystrelí na ne šíp zo vého luku. Akonáhle šíp zasiahne pár, ten sa hneď do seba zamiluje. Ale Amorek sa najskôr musí naučiť strieľať z luku a presne sa triafať, aby sa nestala nejaká nehoda. Preto si s ním vyskúšajte streľbu na terč. Do strely sa Vám ale môže zapliesť aj niečo, čo tam nemá byť.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)