Armor Games

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
77%
Hra - Two 3
Video sa načíta

Zamier na čísla za pomoci myši a stlač číslo dva alebo tri. Čísla vyberaj múdro, zo začiatku budú prichádzať iba dvojky a trojky, ale postupom času sa s navyšovaním úrovňou budú objavovať aj oveľa vyššie čísla. Podľa toho, ktoré číslo na ne vystrelíš, tak sa vydelí a zvyšok potom bude putovať tvojím smerom.

 
71%
Hra - Armor Picross 2
Video sa načíta

Picross je veľa zaujímavá a chytľavá logická hra. Vašou úlohou je na hracej ploche označiť miesta, na ktorých sú schované kamene. Čísla po stranách hracieho poľa vám udávajú, koľko je v danej rade alebo stĺpci kameňov. Napr. 5 vľavo znamená, že je v rade 5 kameňov za sebou. Napr. 1-1 hore znamená, že sú v stĺpci dva kamene oddelené medzerou. Každopádne odporúčam pozrieť sa na inštrukcie priamo v hre.

 
71%
Hra - Sudoku Toon
Video sa načíta

Vaším cieľom v hre Sudoku Toon bude vyplniť puzzle skladajúce sa zo štvorčekov 9x9 tak, aby každý riadok, stĺpec a štvorček 3x3 obsahoval čísla od jednotky do deviatky. Dokážete si s touto logickou hrou poradiť alebo si nebudete vedieť rady? Môžete si vybrať, či budete hrať s časovým limitom alebo bez neho.

 
68%
Hra - Christmas Race
Video sa načíta

Viete si predstaviť, koľko má práce Santa Klaus na Štedrý deň? Musí objezdit celý svet a rozdať deťom darčeky. Santa jazdia vo veľkých saniach, ktoré ťahajú čarovne pôsobiace. Aj vy si môžete vyskúšať túto nebezpečnú jazdu spolu so Santom v tomto netradičnom závode. Možno zistíte, že Santa nemá zas tak jednoduchú prácu a tiahnuť všetko je pekná fuška.

 
79%
Hra - Snow Throw
Video sa načíta

Vianoce sú tu! V hre Snow Throw bude vašou hlavnou herné propriety myš. Ľavým tlačidlom hádžte snehové gule. Na jednej strane hracej plochy budete stáť vy a vaši škriatkovia Santa Clausa, zatiaľ čo na druhej strane budú zlotřilí trolovia. Dokážete poraziť nepriateľov snehovými guľami? Musíte sa triafať silou.

 
83%
Hra - Lightbot 2
Video sa načíta

Lightbot 2 je pokračovanie zábavné logické hry, v ktorej ovládate vlastného robota. Vašou snahou bude dostať robota na určené miesto, za pomoci jednoduchých pokynov. Až splníte všetky autorské úrovne, môžete si vytvárať vlastné. Urobte si poriadne ťažké úrovne, ktoré vás na dlhú dobu dokážu zabaviť.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

84%
Hra - Lightbot
Video sa načíta

Ovládanie robota nie je vôbec jednoduché. Môžete si vyskúšať ovládanie robota v hre Lightbot. Vašou úlohou bude, s pomocou jednoduchých pokynov, plniť zadané úlohy. Máte pred sebou niekoľko úrovní, ktoré nebude jednoduché dokončiť. Dostaňte svojho robota na modrý štvorček a použite žiarovku, aby ste dokončili úroveň.

 
84%
Hra - Flight
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Papieroví lastovičky si väčšinou robia všetci školáci a hádžu ich zo školských okien na dvory. Vyskúšajte si také hody papierových lastovičiek. Úspech letu je v správnom hodu, umiestnenie, rýchlosti a smeru letu. Preto to musí najskôr poriadne natrénovať, aby Vám lastovičky pekne lietali. Nezúfajte, ak to nepôjde na prvýkrát.

 
79%
Hra - Sushi Cat 2
Video sa načíta

Mačky majú rady ryby, o tom sa všeobecne vie. V tejto hre si vezmete na starosť mačičku, ktorá rada maškrtí sushi. Vašou úlohou je vypustiť mačku takým spôsobom, aby cestou pozbierala, čo najviac sushi dokáže. Hra má niekoľko úrovní, v ktorých musíte zbierať hŕbu sushi. Nakŕmite svoju mačičku, aby nebola hladná?

 
71%
Hra - Wooden Path 2
Video sa načíta

Ak neviete lietať, tak cez rozbúrenú rieku sa dostanete jedine cez most. Ale čo keď je ten most zničený a nedá sa po ňom plynule prejsť. Konštruktéri mostov majú ťažkú ​​prácu. Mosty Muis byť kvalitné a hlavne pevné a bez chyby. Skúste opraviť mosty. Čím vyšší level budete mať, tým zložitejšie bude most zrealizovať.

 
65%
Hra - Argent Burst
Video sa načíta

Krajina bola napadnutá! Staňte sa členom jednej z posledných pozemských nádejou na záchranu. Dostanete do rúk osud planéty a tiež zbraň, s ktorou môžete odrážať nepriateľské útoky. Bude na vás pršať raj rán a vy sa musíte postarať o to, aby Zem prežila. Ako dlho sa dokážete udržať? Postupom času sa hra stane ťažšie.

 
80%
Hra - Sky Island
Video sa načíta

Sky Island je klasická dobrodružná skákačka. Pohybujete sa smerovými šípkami alebo klávesami W, A, S, D. Skáčte šípkou nahor alebo klávesom W. Klikajte na obrazovku a hýbte myšou k objaveniu novej perspektívy. Zbierajte žiadaný počet hviezdičiek, aby ste dokončili aktuálnu úroveň. Na každú úroveň máte obmedzený čas.

 
79%
Hra - Ninja Dog
Video sa načíta

Stanete sa bojovníkmi Ninja. Zlá čarodejnica Vás ale premenila v psa. Vašou úlohou bude zostreľovať pomocou shurikenov, čo sú ninja hviezdice, ovocie zo stromu. Pozor si musíte dávať na to, ktoré ovocie môžete a ktoré nesmiete zostreliť. V niektorých kolách je len obmedzený počet shurikenov, takže musíte logicky vymyslieť, akým spôsobom ovocie zostrelíte.