Žirafa

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

50%
Hra - Animal Dash
Video sa načíta

Parádny gamesky s koníčky, kravičkami a ďalšími zvieratkami. Jedná sa o pravý zvieracie preteky. Najprv Osedlaj kravičku a vyhraj prvý závod. Naozaj super hra.

 
80%
Hra - Giraffe Basketball
Video sa načíta

Baví Vás basketbal? V tom prípade si zahrajte túto zábavnú hru, v ktorej sa hrá nielen tento šport, ale zažijete aj veľa srandy s hráčmi. Tí totiž nie sú ľudia, ale zvieratká a to krásna žirafka. Musíte ju pomôcť strieľať na kôš. V každom kole budete mať nejakú úlohu, ako body nastrieľať. Snažte sa, nie je to zas tak jednoduché ako to na prvý pohľad vyzerá.

 
90%
Hra - Giraffe Above 1
Video sa načíta

Pomôžte hladné žirafe zožrať všetky jabĺčka v hernom poli. Žirafa má dlhý krk a tak ho môže za jablkami dostatočne natiahnuť. Musíte si dať ale pozor, aby neuhrýzol sama seba. Preto je dôležité si celú žirafie cestu dopredu naplánovať. V neskorších leveloch na Vás navyše budú číhať najrôznejšie nebezpečenstvá, ktorým sa musíte vyhnúť.

 
79%
Hra - Super Adventure Pals
Video sa načíta

Máme tu pre vás skákačku Super adventure pals, ktorá vás bude určite baviť. Hráte za malého chlapca, ktorý sa snaží zničiť zlého a mocného pána B. Nebude to ale také jednoduché, pretože na vás čaká množstvo prekážok a nepriateľov, ktoré musíte poraziť. Komunikujte s miestnymi, plňte pre nich úlohy a získavajte skúsenosti, za ktoré môžete vylepšovať postavu. Tak hurá za dobrodružstvom!

 
86%
Hra - Dora Care Baby Giraffe
Video sa načíta

Dora je milovníčka zvierat, a preto si tentoraz vzala na starosť malú žirafu. Svoje sily precenila, a preto potrebuje tvoju pomoc s opaterou o ňu. Žirafa si zvolí v bublinke, čo chce robiť a vašou úlohou je, jej to splniť. Budete napríklad hľadať rozdiely, kŕmiť žirafu, upratovať po nej alebo dokonca písať sms-ku.

 
70%
Hra - Cute Giraffe
Video sa načíta

V tejto dekoračnej hre budete obliekať krásnu a malú žirafu! Vyberajte z niekoľkých typov šiat a kostýmov, samozrejmosťou budú aj doplnky.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
82%
Hra - Cute Giraffe Care
Video sa načíta

V tejto hre dostanete na starosť krásnu žirafu, o ktorú sa môžete starať. Vašou úlohou ju bude pekne umyť, namydliť, osušiť a potom ju môžete upraviť. Je len na vás, ako ju nakoniec upravíte.

 
85%
Hra - Cartoon Giraffe Puzzle

V tejto hre si trochu precvičíme tvoje mozgové závity. Najskôr si vyberieš obrázok, ktorý chceš skladať, potom úroveň obtiažnosti a potom už hurá do skladania. Na výber máš celkom zo šiestich rôznych obrázkov a štyroch možností zložitosti. Dokážeš poskladať všetky puzzle?