Strielanie z dela

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
89%
Hra - Pinguin Battle
Video sa načíta

Veľmi legrační bojová hra, v ktorej proti sebe bojujú tučňáčci. Zvieratká sú na ľadových kryhách a strieľa po sebe najskôr ľadovým delom. Výšku a vzdialenosti strely je možné nastaviť. Úlohou je zostreliť nepriateľské tučniaky skôr, než oni Vás. Hru je možné hrať proti kamarátovi alebo proti počítaču. V ďalších kolách možno získať raketu alebo grata, ktorým tiež zostrelíte nepriateľov.

 
74%
Hra - N3wton
Video sa načíta

Ako už samotný názov hry napovedá, hra je postavená na základe tretieho Newtonova pohybového zákona - proti každej akcii pôsobí nejaká reakcia. Každá z dvadsiatich piatich úrovní sa bude tohto pravidla týkať. Musíte zlikvidovať svojho nepriateľa a dostať ho preč z obrazovky. Čím rýchlejší budete, tým viac bodov získate.

 
70%
Hra - Kamikaze Blocks
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

V hre Kamikaze Blocks si na začiatku môžete vybrať svoju obtiažnosť. V hre Arcade si zahráte jednoduchšie variantu s neobmedzeným počtom striel, zatiaľ čo mód Puzzle je ťažšie a ponúka limitovaný počet striel. Hra obsahuje naozaj veľkú porciu úrovní, takže sa určite na dlhú dobu zabavíte odstreľovaním blokov z plošiny.

 
76%
Hra - RoboCity
Video sa načíta

Je dosť možné, že niekedy v budúcnosti sa roboti postaví proti sebe a budú spolu navzájom bojovať. Vy sa do úlohy takého jedného robota môžete dostať. Snažte sa postrieľať všetky nepriateľské roboty, ktoré na Vás útočia. Roboti prichádzajú po rôzne silných vlnách. Súčasťou vlny je aj nejaký boss, ktorého len tak ľahko nezabijete. Musit správne mieriť a strieľať.

 
77%
Hra - Boomz
Video sa načíta

Boomz je veľmi zábavná hra, ktorá sa môže na prvý pohľad zdať jednoduchá, ale nenechajte sa zmiasť. Budete u nej musieť přemášlet a vymášlet kombinácie. Zostreľ čo najviac barevnách guličiek. V každom leveli máte stanovený obmedzený počet striel a urřitý počet guličiek, ktoré musíte sestželit, aby ste sa dostali do ďalšieho levelu. Preto mierte presne.

 
79%
Hra - Transition
Video sa načíta

Dostaňte strelu z kanóna na správne miesto. Kliknutím na kanón vystrelíte. Musíte správne umiestniť šípku, najlepšie na vhodné miesto, aby ste odrazili strelu na požadované miesto, ktoré je jasne zobrazené. Hra vám bude počítať strely celkom aj strely v rámci jednej úrovne. Celkom hra obsahuje dvadsaťpäť úrovní.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

85%
Hra - Roly-Poly Cannon: Bloody Monsters Pack
Video sa načíta

Pre niekoho možno príliš strašidelná a desivá hra, ale niekto si ju určite užije. Hra má 50 levelov a preplnená príšerami a zrůdičkami, ktoré sa budú snažiť vás vyľakať a vydesiť natoľko, že ich nebudete chcieť ani zničiť a radšej rýchlo utečiete. Tak sa nedajte a vystreľte z dela a zhoďte je na ostne, do plameňov alebo kamkoľvek, kde je zničíte.

 
73%
Hra - Jelly Cannon
Video sa načíta

Aké by to mohlo byť, keby ste dostali kanón, ktorý vystreľuje modré želé, si môžete vyskúšať v nasledujúcej hre. Vašou úlohou bude v každej úrovni spojiť cieľový počet žltých želé do jednej veľkej hromady. Na začiatku každej úrovne dostanete sto bodov a zakaždým, keď vystrelíte, tak sa vám jeden bod odráta.

 
87%
Hra - Angry Birds
Video sa načíta

Kto by nepoznal Angry Birds. Úlohou je vložiť vtáčika do praku a vystreliť ho tak, aby ste trafili ostatné zvieratká, skrývajúcu sa za rôznymi prekážkami. Za každý správne zasiahnutý cieľ získavate body. Nezabudnite, že každý vystrelený vtáčik môže mať iné schopnosť a vy ich musíte využiť na plno tak, aby ste zasiahli všetky a postúpili do ďalšieho kola.

 
81%
Hra - Laser Cannon 2
Video sa načíta

Pokračovanie obľúbené hry Laser Cannon. Tvojou úlohou nebude nič menšieho než strieľať po príšerách, vyhadzovať ich do povetria av neľútostnom boji je poraziť. Dokážeš to? Pevne veríme, že áno.

 
75%
Hra - Bouncing Smiley
Video sa načíta

Smajlíci sa nám premnožili! Poďte nám je pomôcť zlikvidovať. Priraďujete k sebe tri rovnako farebné smajlíky a oni jednoducho zmizne z hracej plochy. Pozor, ak nebudete dostatočne rýchli, smajlíci budú pribúdať. Hra má niekoľko úrovní, aby ste postúpili do ďalšej, musíte odstrániť smajlíky v tej predchádzajúcej.

 
82%
Hra - Shot Shot Pirate
Video sa načíta

Pred dávnymi časmi sa statočný pirát plavil siedmich mori a hľadal korisť. Jeho loď bola vyzbrojená delom a pirát obsadzoval ostrovy a hľadal diamanty a klenoty. Práve tu sa začína dej hry Shot Shot Pirate. Vy sa stanete oným statočným pirátom a pokúsite sa zostreliť cennosti, ktoré sa vám zapáčia. Hra obsahuje celý rad úrovní.

 
73%
Hra - Kaboomz 2
Video sa načíta

Druhé pokračovanie hry Kaboomz obsahuje celkom tridsať úrovní. Vyberať si ale zo začiatku príliš nemôžete, pretože odomknutá sú iba prvé dve úrovne. Ostatné si musíte zaslúžiť len svojimi kvalitnými výkonmi. Vaším cieľom bude zostreľovať balóny z kanónu. V každej úrovni vám hra napočíta, koľko ste potrebovali delových gúľ.