Make-up

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
100%
Hra - Avie: Christmas Style
Video sa načíta

Pomôžte Avie cez vianočné sviatky zohnať nové oblečenie, make-up a doplnky. Aby ste tieto veci dostali potrebujete splniť úlohy, za ktoré dostanete rôzne veci. Nezabudnite jej vybrať nového domáceho miláčika, ktorý sa k nej bude hodiť najviac.

 
100%
Hra - Extreme Makeover
Video sa načíta

Pred vami stojí veľká výzva. Aká? To je jednoduché, premeniť tuto zanedbanú slečnu na krásku. Aby sa vám to podarilo, musíte jej spraviť niekoľko procedúr. Medzi nimi bude napríklad manikúra, pedikúra, výroba účesu, výber šiat, make-upu a mnoho iných. Trúfate si na túto výzvu?

 
95%
Hra - Avie: My Pretty Avatar
Video sa načíta

Je tu jedna z najvydarenejších hier poslednej doby, v ktorej sa budete starať o svoju hrdinku. K dispozícii máte celý jej veľký dom, kde môžete navštevovať jednotlivé miestnosti a podľa svojho vkusu a fantázie ju obliekať, česať, líčiť ...

 
93%
Hra - Štyri prírodné živly
Video sa načíta

Je tu žiadaná a dlho očakávaná obliekačka, v ktorej budete vytvárať vílu reprezentujúcu niektorý z prírodných živlov. Skúste napríklad pekne postupne vytvoriť zem, vodu, vzduch aj oheň. Každej víle môžete vybrať vlasy, odtieň pleti, typické "oblečenie", tetovanie, tvar očí aj pier, pozadia, najrôznejšie doplnky, ... Jednoducho všetko je úplne na Vás :)

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
81%
Hra - Avie Halloween Style
Video sa načíta

Pomôžte mladej Avie vybrať ten najkrajší make-up a oblečenie. Bude na vás čakať aj pár jednoduchých úloh. Keď jej budete dávať kúpeľ, tak sa snažte meniť kombinácie a možno vám padne niečo nové. Obehnite celý váš dom a zistite, čo vás čaká. Môžete aj odísť autom za kamarátmi.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

79%
Hra - Elsa Wedding Party
Video sa načíta

Elsa je nervózna pred svadbou a preto by potrebovala pomôcť s výberom svadobných šiat. Pomôžeš jej práve ty ?

 
75%
Hra - Spy Barbie Accident
Video sa načíta

Pomôžte mladej špiónke Barbie s výberom vhodného make-upu a oblečenia na tajnú špionáž! Postarajte sa o ňu aj po jej ukončení.

 
80%
Hra - Barbie líčenie
Video sa načíta

Barbie hry sú vždy tak úžasne vypracované. Obvzlášť táto on-line hra pre dievčatá. Najskôr navolíš Katie odstnín make-upu, potom vlasy - ich farbu, dĺžku, strih. Ďalej líčenie očí a pier a nakoniec nesmie chýbať doplnky. To všetko kvôli fotenie na obálku časopisu. Nakoniec si môžeš zvoliť, či chceš vytlačiť len titulnú stranu alebo aj nejaké rozprávanie.

 
78%
Hra - Barbie Makeover
Video sa načíta

Jednoduchý, ale zábavný makeover bábiky Barbie. Na tejto bábike sa môžeš docela dobre vyblázniť, nechaj svoju fantáziu prúdiť. Dobre sa u hry bav a skús aj ďalšie minihry.

 
83%
Hra - Bratz Makeover
Video sa načíta

Bábiky Bratz boli svojho času obrovským hitom. Bohužiaľ už sa nevyrábajú. Ale nie je nutné smútiť. Bratz bábiky sú s nami v superhrách pre dievčatá. Napríklad v tejto s názvom Bratz Makeover. Obleč dievča podľa svojich predstáv, pridaj doplnky a skvele sa bav. Ako sa ti hra páči?

 
75%
Hra - Beyonce
Video sa načíta

Ak sa orientuješ v hudobnom priemysle, iste poznáš speváčku Beyonce. Za svoju kariéru svoju imige moc nezmenila, to ovšem ty môžeš v tejto super on-line hre napraviť. Stačí ju dať inú farbu na vlasy, zaujímavú farbu rúžu, rias aj očí. S kamarátkami potom môžeš posúdiť, či ju to sluší viac pred, alebo po tvojej úprave.

 
56%
Hra - Anne Hathaway
Video sa načíta

Ak sa vyznáš vo svete mody, hudby a filmu, iste meno Anne Hathaway poznáš. Nepáči sa ti jej doterajšie visage? Nie je nič jednoduchšie, než ju zafarbiť vlásky, dať do nich špeciálne odlesk a nalíčiť pery. To však nie je všetko. Táto super on-line hra ponúka oveľa viac. Preklikajte sa všetkým a urob z Anny mačku.