3D hry

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

95%
Hra - Avie: My Pretty Avatar
Video sa načíta

Je tu jedna z najvydarenejších hier poslednej doby, v ktorej sa budete starať o svoju hrdinku. K dispozícii máte celý jej veľký dom, kde môžete navštevovať jednotlivé miestnosti a podľa svojho vkusu a fantázie ju obliekať, česať, líčiť ...

 
68%
Hra - Horse Eventing 2
Video sa načíta

Užite si super závodnú hru na koňoch, kde sa zúčastníte majstrovstiev v parkúre. Upravte si svojho krásneho koňa a vydajte sa na trať plnú stále komplikovanejších prekážok. Dokážete odhadnúť správny okamih k skoku a zvíťaziť? Určite vás poteší bezchybná 3D grafika.

 
86%
Hra - 3D Logic 2 - skvělé pokračování logické hry
Video sa načíta

3D Logic 2 je pokračovaním obľúbené logické hry, v ktorej je vašou úlohou spojiť políčka rovnakej farby na troch stranách kocky. Tentoraz je hra obohatená o pekné pozadie a príjemnú hudbu. 3D Logic 2 je skvelá minihra na osvieženie mozgu.

 
83%
Hra - 3D Logic
Video sa načíta

V jednoduchosti je krása. Týmto heslom sa zrejme riadili tvorcovia tejto výbornej online hry. V hre 3D Logic sa pokúsite spojiť vždy dvaja rovnako farebné symboly. Spojenie nesmie byť po diagonále a nesmie sa krížiť s ostatnými. Prvých niekoľko úrovní je vyložene na zahriatie, ale potom začne ísť do tuhého ... :)

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
80%
Hra - Mahjong Tower
Video sa načíta

Poznáte hru Mahjong? A patrí medzi vaše obľúbené hry? Potom tu pre vás máme lahôdku. Máte na výber z množstva možných projektov, ktoré si môžete zahrať, stačí si zvoliť v menu Select Layout. Mahjong Tower je hra založená na starej čínskej hre. Cílev je odstrániť všetky dieliky z hracej plochy. Môžu byť vybrané len voľné dieliky, teda tie, ktoré nie sú prekryté a majú voľný ľavý alebo pravý roh. Vždy vyberajte rovnaké motívy.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
82%
Hra - Briker
Video sa načíta

Cieľom hry Briker je dostať sa a udržať sa na zlaté doske. Pre pohyb využívajte smerové šípky na klávesnici. Drevené dosky neudrží plnú váhu príliš dlho. Dávajte pozor, v hre sa vyskytujú dva druhy špeciálnych dosiek. Teleportovací doska a mostné doska. Hra obsahuje celkom 26 úrovní, na začiatku máte odomknutá len 1.

 
90%
Hra - Rollball
Video sa načíta

Reflexy a postreh, to je o čo tu beží. V hre Rollball je vašou úlohou dostať sa zo štartovného bodu do cieľa v čo najkratšom možnom čase. V hre platí jednoduchá rovnica - čím rýchlejší budete, tým viac získate. Hra sa automaticky ukladá na začiatku každej úrovne. Používajte šípky na pohyb a medzerníkom skáčte.

 
88%
Hra - DuBlox
Video sa načíta

Cieľom hry je pohnúť s blokmi zo zelených na červené v každej úrovni. Aby ste DuBloxy posunuli, používajte smerové šípky. Dávajte pozor na sklenené dieliky. Zelené štvorčeky vie vytvoriť extra dieliky navyše, ktoré vám môžu pomôcť. Hra obsahuje niekoľko úrovní, s ktorými si musíte poradiť, aby ste v hre zvíťazili.

 
76%
Hra - Interlocked
Video sa načíta

3D modely sú veľmi zaujímavé. V hre Interblocked je takýchto modelov veľa. Najskôr si model prezrite zo všetkých strán. Zistíte, že je poskladaný z rôznych kusov. Modelom môžete otáčať všetkými smermi. Cieľom je ten model rozobrať na jednotlivé diely. Niekedy sú diely do seba poriadne zamotané, takže musíte aj premýšľať, ako model rozobrať.

 
80%
Hra - Sky Island
Video sa načíta

Sky Island je klasická dobrodružná skákačka. Pohybujete sa smerovými šípkami alebo klávesami W, A, S, D. Skáčte šípkou nahor alebo klávesom W. Klikajte na obrazovku a hýbte myšou k objaveniu novej perspektívy. Zbierajte žiadaný počet hviezdičiek, aby ste dokončili aktuálnu úroveň. Na každú úroveň máte obmedzený čas.

 
80%
Hra - Zyl2
Video sa načíta

Preukážte svoj postreh a dobrý odhad v hre Zyl2. Dostanete guličku na vrchole vojne, ktorý má dve časti. Šedivý plášť a modré jadro. Časť jadra je zobrazená aj v plášti a vašou úlohou bude kliknúť na guličku v správny moment. Správny moment na to, aby guľôčka išla iba modrou zónou a nedotkla sa plášťa.

 
82%
Hra - Run 2
Video sa načíta

Korčuľovanie je veľmi populárne, či už in-line alebo napríklad na ľade. Ale čo tak korčuľovanie vo vesmíre? Áno počujete Dore. Môžete si to vyskúšať s malým Marťan. A k tomu ešte musíte dávať pozor, kam idete, aby ste náhodou z dráhy nespadli. Po ceste na vás budú číhať rôzne nástrahy, ktoré musíte preskočiť alebo sa im inak vyhnúť. Ovládanie je jednoduché, pomocou šípok na klácesnici a medzerníka.