Upratovanie

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

70%
Hra - Cake House
Video sa načíta

Dievča Cake je pekne neporiadna. Pozri sa, aký má vo svojom dome neporiadok. Všetky veci skladuje po zemi, namiesto aby ich upratala do políc. Pomôž jej rozhádzané veci upratať tak, aby všetko bolo na správnom mieste.

 
63%
Hra - Girl 11
Video sa načíta

Dievčatko v našej hre má svoju izbičku v značnom neporiadku. Pomôž jej izbičku upratať, ale najprv je potrebné usporiadať nábytok. Jednotlivé veci môžeš posúvať pridržaním ľavého tlačidla na myši.

 
Hra - Little Magician
Video sa načíta

Malá kúzelníčka sa ocitla sama v čarodejné triede. Zostala po škole, pretože príliš hnevala a nepoznala zaklínadlá. Za trest musí upratať celú triedu a přeskládat banky s lektvary. Dokážete jej s jej úlohou pomôcť? Vyberajte najvhodnejšie umiestnenie pre rozhádzané predmety. Nechajte zapracovať svoju fantáziu.

 
72%
Hra - Pilar Sorting
Video sa načíta

Pomôž prasiatku na farme upratať jeho veci tak, že je roztřídíš podľa druhu do príslušných bublín a procvičíš si tak zábavnou formou anglické slovíčka. Je to jednoduché, v každom kole dostaneš ponuku vecí, ktoré máš vždy zaradiť do bubliny, ktorá im zodpovedá. Bublina môže byť buď označená ako farba, zelenina, ovocie, zviera, číslo, oblečenie alebo okrúhly predmet a tie do každej bubliny dáš to, čo tam patrí. Zodpovedá Ak predmet rovno dvoch bublinám zároveň, umiestniš ho do oblasti prekrývania bublín. Tak sa vyskúšaj a hraj. Ovládanie myš

 
71%
Hra - Flower Shop
Video sa načíta

Heleniným květinářstvím sa prehnal asi uragán. Všetky veci jej rozhádzal a ona musí všetko upratať skôr, než sa vráti šéfka a vynadá ju. Pri nabehnutím myši na to srdiečko vľavo dole sa ti ukáže fotka, ako to tam vyzeralo pôvodne. Skús to vrátiť do poriadku čo najrýchlejšie nech sa Helen nemusí šéfovia báť. Ak chceš byť kvetinárka, tak ti dozaista táto super on-line hra napovie, ako si to svoje zariadiť.

 
79%
Hra - Birthday Party Clean Up Fun
Video sa načíta

Dnes sa odohrala vaše narodeninová oslava! Samozrejme po návšteve kamarátov zostala všade veľa neporiadku. Pomôžte upratať domácnosť a urobte tak radosť svojej mamičke. Použite myš na skladanie vecí na správne miesta. Musíte upratať tri miesta - pred domom, obývacia izba a kuchyni. Dokážete sa vysporiadať s neporiadkom?

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
71%
Hra - Childrens Room
Video sa načíta

Pomôž trom šikovným deťom perfektne upratať ich detská izba, kuchyňa a obývacia izba. Každá vec má predsa určené svoje miesto a nemôže sa len tak váľať na špinavej podlahe! Hračky daj do koša a aj zvyšok vecí uprac tam, kam patrí! Ak máš rada hry na upratovanie alebo zdobenie izby, tak si určite zahraj My New Room 3 - je to bezva hra.

 
72%
Hra - Holiday Cleanup
Video sa načíta

Nemáte radi neporiadok a rozhádzané veci všade po izbe? Ak ste perfekcionista a máte aspoň trochu všímavosti, bude pre Vás táto hra hračkou! Pomôžte slečny dievčaťu nájsť všetky odpadky, vyhoďte ich do koša, zarovnajte veci na poličkách alebo inak Upracte neporiadok, ktorý tam so svojimi kamarátkami cez deň urobila.

 
74%
Hra - Ranch Cleanup
Video sa načíta

Ako vyzerá práca na ozajstné farme si môžete vyskúšať v tejto hre. Vašou úlohou je dať všetko do poriadku. Kravy utiekli z ohrady, všade je seno, rozhádzané kŕmenie a zmätok. Pomocou myši musíte všetko upratať a tak postupne prechádzate jednotlivými kolesami a pracujete u rôznych obyvateľov farmy ako sú kravy, oslíci, kozy alebo ovce.

 
74%
Hra - Lady Bunny House Clean Up
Video sa načíta

Lady Bunny House Clean Up je jednou z veľmi zábavných hier, v ktorých môžeš dokázať rodičom, že nie si žiadne malé dieťa, ale veľké dievča, ako naše králičie slečna! Uprac dom bez toho, aby ťa niekto musel neustále prehovárať a nútiť! Ustel posteľ a trebárs aj Prichystajte menšie večeru, ktorú sama zvládneš! Predveď sa ako výborná dcéra aj ako výborná králičie slečna!

 
Hra - Amy Clean Up
Video sa načíta

Tiež sa Vám občas stane, že máte vo svojej izbičke neporiadok? Určite áno, stáva sa to úplne každému, niekomu častěj, niekomu menej. Ale akonáhle je už neporiadok tak veľký, že sa nedá v izbičke normálne fungovať, musí nastúpiť poriadny upratovanie. Pomôžte Amy urobiť poriadok v jej pokojjíčku a všetko dať na správne miesto.

 
64%
Hra - Sqweaky Clean
Video sa načíta

Páčila sa Vám niekedy práce hasičov? Ako používajú vodu a dlhú hadicu na striekanie vody? tak si vyskúšajte túto hru, pri ktorej musíte malého mroža od špiny. Na pomoc si zoberte práve hadicu na vodu. Striekajte vodu na škvrny a nečistoty a tým mláďa očistite. Máte obmedzené množstvo vody, ktorú môžete nečistoty odstrániť.

 
72%
Hra - Disaster in kitchen
Video sa načíta

V kuchyni máte neskutočný neporiadok a nemôžete nič nájsť. Že to tak v skutočnosti nie je? Ale v tejto kuchyni áno. K tomu máte ešte zoznam vecí, ktoré musíte v tom veľkom neporiadku nájsť. Niektoré potraviny a predmety nájdete hneď, ale iné nebudete moc nájsť dlhú dobu. Snažte sa byť čo najrýchlejší a zbytočne neklikajte mimo, tým strácate body a šancu vyhrať.