Zajačikovia

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
62%
Hra - Sweet Ride Skate
Video sa načíta

Zvieratká z animovaného seriálu Happy Tree Friends sa objavujú aj v počítačových hrách. Tentoraz sa s roztomilým zvieratkom stretávame v hre s názvom Sweet Ride Skate. Ako už názov hry napovedá, vyrazíte si na skateboarde na prechádzku. Cestou sa musíte vyhýbať rôznym prekážkam, aby ste nezomreli strašnú smrťou.

 
56%
Hra - Rabbit Puzzle
Video sa načíta

Tieto on-line puzzle s zajačikov ponúkajú tri rôzne varianty skladanie. Prvá je mamička s malým zajačikom. Druhá medvedík a tretia králiček, čo ide za dažďa na bicykli. Seskládej je v najrýchlejšom čase. Políčka posúvaš jednoduchým klikom a ťahaním myši.

 
45%
Hra - Kočičí bowling
Video sa načíta

Bowling je suprová hra, ktorú ste iste už niekedy vyskúšali. Ale čo tak niečo netradičné. Tu ale bowling hrá mačka, ktorá sa snaží bowlingovú gulí zostreliť iné zvieratká. Musí ich zostreliť určitý počet. Samozrejme je tu aj háčik. Zvieratká sa nenápadne pohybujú smerom ku mačičke, a akonáhle budú dostatočne blízko, zaútočí na ňu.

 
70%
Hra - Pooh the Rabbit Gard
Video sa načíta

Mrkvička je výborná pre dobrý zrak. Keď budete jesť mrkvy nebudete musieť nosiť dioptrické okuliare. A toto králiky dobre vedia a mrkva jej takmer stále. Vy musíte nášmu zajačikovi pomoct mrkvy pochytať, ale pozor na zákerné uhorky a kukurice, ktoré sa pletú medzi mrkva. Zelenina je síce všetky dôležitá, ale pre Nash zajačika je podstatná len mrkva.

 
Hra - Bunny Adventure
Video sa načíta

Zajačik Ozzy sa ocitol v pasci. Stratil sa v tajomnej jaskyni, ktorá má desať poschodí. Na každom poschodí musíte nájsť kľúč, aby ste mohli pokračovať ďalej. Na ceste narazíte na tri druhy nepriateľov, ktorým bude lepšie sa buď vyhnúť, alebo ich zneškodniť. Zbierajte mince a mrkvy, to vám pomôže vo vašom úsilí. Veľa šťastia!

 
72%
Hra - Oblékni zajíčka
Video sa načíta

Veľká noc sa už rýchlym tempom približujú, a preto si zahráme Oblékací hru s velikončím motívom. K dispozícii budete mať mladučkú dievčatko, ktorá sa rozhodla vydať na obchôdzku dediny v kostýme veľkonočného zajačika. Vyberte najkrajšie súčasti do kostýmu a urobte dievčaťu radosť. Veselé Velikonoce!

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

79%
Hra - Easter Bunny
Video sa načíta

Veľkonočný zajačik by sa rád prichystal na oslavu. Pomôžte mu zvoliť vhodné oblečenie. Môžete si vyberať z celej riadky možností. Na výber sú prednastavené kostýmy, pokrývky hlavy, topánky, náhrdelníky, krídla a rekvizity. Sami si môžete upraviť mikinu, tričko, sukňu, kraťasy alebo mašľu. Aby toho nebolo málo, môžete zajačika poliať vodou, vysušiť mu chlpy alebo pridať trblietky.

 
88%
Hra - Velikonoční golf
Video sa načíta

Veľkonočný zajačik Jake by si rád zahral golf. Zbierajte vajcia ako bonusy, za ktoré získate extra body navyše. Nezabúdajte ale dokončovať každú jamku v čo najmenšom možnom počte úderov, aby ste získali vysoké skóre. Dávajte si pozor v každej úrovni na nepríjemné prekážky a snažte sa uhrať nízky počet úderov.

 
71%
Hra - Happy Easter Bunny
Video sa načíta

Veľká noc sa blíži, a tak vyliezajú na naše obrazovky veľkonočné zajačiky. Vašou úlohou bude jedného z nich poupraviť podľa svojej fantázie. Môžete mu zmeniť farbu srsti a nosa, tvar obočia alebo napríklad pusu. Aby toho nebolo málo, tak napravo od zajaca sa nachádza veľa oblečenia, do ktorého môžete zvieratko navliecť.

 
82%
Hra - Easter Egg Hop
Video sa načíta

V tejto hre hráte za veľkonočného zajačika. S týmto zajačikom máte za úlohu chytať všetky malé kuriatka. Za kuriatka dostanete určitý počet bodov. Chytajte tiež motýle, ktorí Vám pomôžu v rýchlosti. Nazbierajte potrebný počet bodov a postúpte ďalej.

 
89%
Hra - Bunnies Kingdom Cooking game
Video sa načíta

Upečte s králikmi rôzne druhy zákuskov a tort. Postupujte podľa predpísaného receptu. Suroviny musíte pridávať postupne. A nesmiete to moc dlho miešať. Ako ďaleko dokážete dôjsť?

 
72%
Hra - Panik in Bubble Trouble
Video sa načíta

Trable s množiacimi sa bublinama. Pomôžte malému panáčikovi zostreliť všetky bubliny ostrými šípmi. Lenže problém nastáva akonáhle veľkú bublinu zasiahnete prvýkrát. Ona sa totiž rozdelia na dve menšie bubliny a tak proces pokračuje ďalej. Levely sú čím ďalej tým viac ťažšie, pretože tam pribúdajú aj rôzne prekážky a nástrahy, na ktoré si musíte dávať pozor.

 
86%
Hra - BlastOff Bunnies
Video sa načíta

Malí roztomilí králici sa chcú dostať do vzduchu. Klikajte na ne, aby ste ich vystrelili vysoko. Mierte precízne, čím nižšie zajačika trafíte, tým vyššie do vzduchu vyletí. Začínate s pätnástimi králiky a štyrmi strelami. Po každom kole môžete získať vylepšenia za získané peniaze. Zbierajte cestou bonusy na vylepšenie skóre.