Kuchárka

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

74%
Hra - Cooking Master
Video sa načíta

Túžiš byť kuchárka? Aj tá najslávnejšia nejako začínala. Stavím sa, že určite s párkom a vajciami. Tvojou úlohou v tejto super hre je, aby si vypražil na oleji párok krásne do červena a vajíčka do zlatista. Najskôr vlož na panvicu suroviny a potom klikom kontroluj, či sú dostatočne osmažené. Nezabudni na čas. Zákazník nebude čakať večne.

 
53%
Hra - Sue Cake House
Video sa načíta

Sue Cake House je typická dievčenská hra. Ocitnete sa v cukrářské raji, kde budete pripravovať rôzne torty. Na začiatku si zvolíte požadovaný druh tortu, ktorý budete chcieť upiecť. Potom budete musieť vybrať správne druhy surovín, ktoré dáte do cesta. Následne tortu ozdobiť krémom a marcipánovými ozdobami. Výsledok vašej snahy ohodnotil cukrárka.

 
82%
Hra - Luigi Pizza Kitchen
Video sa načíta

V tejto hre sa stanete kuchárom. Na začiatku si môžete vybrať, či budete okrem prísad bojovať aj s časom alebo nie. Akonáhle sa dostanete do hernej časti, bude vás hra veľmi jednoducho navádzať. V prvom rade musíte kliknúť na zelenú kuchárku a vybrať si, čo chcete variť. Potom sa vám na ceduľke vľavo budú ukazovať ingrediencie a kuchynská náčinia, ktoré bude v tú chvíľu nutné použiť.

 
91%
Hra - Family Restaurant
Video sa načíta

Obsluhujte zákazníkov. V tejto hre je Vašou úlohou tvoriť jedlo pre zákazníkov s čo najväčšou presnosťou. Je to len na Vás, na koľko percent to zvládnete a koľko peňazí za to dostanete. Ničoho sa nebojte a pustite sa do hry.

 
87%
Hra - Pizza Pronto
Video sa načíta

V tejto hre sa stávate Pizzarro. Vašou úlohou je uspokojiť dopyt Vašich zákazníkov. Pomocou kuchárky tvorte tie správne pizze. Zo začiatku budete mať len dve, to sa však časom navýši.

 
73%
Hra - Gyros on the Beach
Video sa načíta

Aspoň raz v živote by si mala skúsiť pripraviť gyros na plážové vývarovne. Práve takú super možnosť máš v tejto online hre. Veľký šéf Marco ti ukáže ako na to. Potom budeš vedieť pripraviť chutný gyros.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
71%
Hra - Very Berry Shake
Video sa načíta

Radi pripravujete najrôznejšie kuchárske dobroty? Máte jedinečnú príležitosť vyskúšať si na počítači prípravu lahôdky z bobúľ. Hra je založená na skutočnom receptu, ktorý si pod dohľadom dospelej osoby môžete vyskúšať aj v reálnom živote. Vyskúšajte si prípravu chutného a osviežujúceho ovocného kokteilu.

 
74%
Hra - Cooking Academy
Video sa načíta

Chceli ste sa niekedy naučiť variť? V tejto hre si to môžete vyskúšať. Vašou úlohou je postupovať podľa presných pravidiel. Tieto pravidlá sa Vám ukazujú. Zo začiatku to bude jednoduché, ale časom obtiažnosť pribudne.

 
75%
Hra - Imagine Happy Cooking
Video sa načíta

Upečte si dobroty, ktoré na Vás čakajú v tejto hre. Vašou úlohou je pridávať suroviny podľa receptu. Nevýhoda je, že je recept napísaný anglicky. Aj napriek tomu prídete na správny postup. Pustite sa do hry a dobre sa zabavte.

 
68%
Hra - Maggie Bakery
Video sa načíta

V tejto hre je Vašou úlohou upiecť a ozdobiť svoj upečený koláč. Dajte do misy suroviny, zamiešajte a nechajte upiecť. Nakoniec tortu potrite a nazdobte ho rôznym ovocím podľa predlohy. Čím presnejšie to bude, tým viac bodov dostanete. Skúste jedinečný tortu babičky Maggie.

 
71%
Hra - Cooking Turkey
Video sa načíta

Baví Vás varenie? Niet divu, že ste si obľúbili hry, v ktorých sa aj niečo naučíte. Bojíte sa variť samé doma, aby ste nevyhorel? Nevadí, teraz si to môžete ľahko natrénovať. Upečte moriaka, ktorý je síce v našich podmienkach netradičné, ale zato chutný. Krok po kroku Vás návod navedie, ako správne pokrm pripraviť. Nemusíte sa báť, že by sa niečo nepodarilo.

 
72%
Hra - Ferrari at McDrive
Video sa načíta

K vonkajšiemu servírovacímu okienku rýchleho občerstvenia dorazilo červené Ferrari. Vašou úlohou je pripraviť hamburger podľa rokmi osvedčeného receptu. Nasledujte šípku, ktorá vám poradí, čo máte robiť. Ferrari určite nebude čakať na prípravu jedla večne. Dokážete dorobiť celý hamburger a odovzdať ho ďalej?

 
74%
Hra - Naan Bread Cooking
Video sa načíta

Hra, v ktorej máte pred sebou hromadu misiek a prísad na varenie. Vašou úlohou bude príprava chutného chlebe. Dokážete zmiešať všetky suroviny, vyváľať cesto a upiecť chlieb v čo možno najrýchlejšom čase? Ak si myslíte, že áno, potom je táto hra pre vás tým pravým a môžete si svoje schopnosti náležite preveriť.