Barbie

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
87%
Hra - Elsa vs Barbie Fashion Contest
Video sa načíta

Zahrajte si dievčenskú hru pre dvoch a dokážte, že máte lepší štýl než vaša súperka. Vybrať si môžete Elsu alebo Barbie.

 
85%
Hra - Princess Shopping
Video sa načíta

Barbie dostala pozvánku na plesť a preto sa musí pripraviť. Potrebuje nakúpiť krásne šaty, topánky a doplnky. V obchode je veľa vecí a preto musíte mať veľký postreh,aby ste ich našli do časového limitu. Myslíte si, že to stihnete?

 
85%
Hra - Barbie Fun Patin
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Tentoraz tu máme skvelú hru na skóre priamo pre dievčatá! So slečnou Barbie sa vydáte na korčule. Nebude to však jednoduchá prechádzka. V ceste vám bude stáť veľa prekážok, ktoré budete musieť prekonať. Podarí sa vám prejsť čo najväčšiu vzdialenosť?

 
75%
Hra - Spy Barbie Accident
Video sa načíta

Pomôžte mladej špiónke Barbie s výberom vhodného make-upu a oblečenia na tajnú špionáž! Postarajte sa o ňu aj po jej ukončení.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
60%
Hra - Oblékni si panenku
Video sa načíta

Obleč túto krásnu Barbie bábiku do pekných šiat. Popustite uzdu svojej fantázii a tvorivosti. Obleč bábiku a skvele sa bav pri hraní.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

55%
Hra - Barbie oblíkačka 4
Video sa načíta

Bábika Jouju je veľmi podobná bábike Barbie. Úlohou tvojim, v priebehu tejto on-line hry pre dievčatá je, obliecť ju na fotenie v štýle spomienok na predchádzajúce roky. Určite to nie je ťažká úloha. Tak sa do neho pus a uži si svoju prácu.

 
80%
Hra - Barbie líčenie
Video sa načíta

Barbie hry sú vždy tak úžasne vypracované. Obvzlášť táto on-line hra pre dievčatá. Najskôr navolíš Katie odstnín make-upu, potom vlasy - ich farbu, dĺžku, strih. Ďalej líčenie očí a pier a nakoniec nesmie chýbať doplnky. To všetko kvôli fotenie na obálku časopisu. Nakoniec si môžeš zvoliť, či chceš vytlačiť len titulnú stranu alebo aj nejaké rozprávanie.

 
66%
Hra - Barbie Mimi Puzzle
Video sa načíta

Máš rada puzzle, čiže skladačky? Táto Barbie hra je taká jednoduchá skladačka. Zlož obrázok dvoch bábik Barbie. Ide to? .)

 
57%
Hra - Barbie Mimi Puzzle 2
Video sa načíta

Ďalší diel obľúbenej puzzle skladačky s bábikami Barbie. Na nič nečakaj a daj sa do skladania, nech to máš skoro hotové a môžeš si zahrať aj ďalšie hry pre slečny.

 
72%
Hra - Barbie Puzzle 2
Video sa načíta

Bábika Barbie je u detí samozrejme veľmi obľúbená, nie je sa čomu diviť. V tejto hre si ju predstavíme v peknej spleti. Podarí sa ti všetko zložiť do pekného obrázku?

 
78%
Hra - Barbie Makeover
Video sa načíta

Jednoduchý, ale zábavný makeover bábiky Barbie. Na tejto bábike sa môžeš docela dobre vyblázniť, nechaj svoju fantáziu prúdiť. Dobre sa u hry bav a skús aj ďalšie minihry.

 
60%
Hra - Barbie Dressup 2
Video sa načíta

Barbie hra s roztomilou bábikou zo Švédska. Postaraj sa o to, aby jej to v tejto peknej oblíkací hre pekne pristalo. Vyberieš tie najlepšie šaty a doplnky? Daj sa do toho.