Jetix a Disney

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

93%
Hra - Oggy Moshi
Video sa načíta

Poznáš kocúra Oggyho? Ak áno, tak určite vieš, aká je s týmto kocúrom zábava! V tejto hre Oggy Moshi sa musíš o tohto modrého kocúra postarať. Dopraj mu v jeho krásnom domčeku dostatok jedla, zábavy, postarajte sa spolu o jeho kvety, vyper mu bielizeň, rob si s kocúrika, čo len budeš chcieť! Nesmieš ale zabudnúť na to, že musíš urobiť Oggyho najšťastnejším kocúrom!

 
87%
Hra - Now & Then Cinderella Sweet Sixteen
Video sa načíta

Vyberte krásne oblečenie Pre Popolušku v starom, ale aj modernom štýle. V tretej časti jej môžete vybrať oblečenie, ktoré sa skladá z nového aj starého. Podarí sa vám ho krásne skombinovať?

 
87%
Hra - Elsa vs Barbie Fashion Contest
Video sa načíta

Zahrajte si dievčenskú hru pre dvoch a dokážte, že máte lepší štýl než vaša súperka. Vybrať si môžete Elsu alebo Barbie.

 
81%
Hra - Spiderman 2 Web of Words
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Spider-Man sa ocitol v nebezpečenstve. Jeho nepriateľ Doctor Octopus sa mu snažia znepríjemniť život. Vyhláskujte slovo skôr, než vás trafí nejaké sutiny. Použite myš alebo klávesnicu k hláskovanie a Enter odošlite slovo. Strážte si ukazovateľ zdravia vpravo dole. V ďalšom kole sa môžete pokúsiť svojho nepriateľa zneškodniť.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
75%
Hra - Princess Ariel Shoes Design
Video sa načíta

Navrhnite princezne Ariel nové topánočky za pomoci dekorácii a farieb, ktoré máte k dispozícii. Budú sa jej hodiť aj k šatám, ktoré jej vyberiete?

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
75%
Hra - Frozen Elsa Shopping
Video sa načíta

Vyberte Else nový outfit. V obchode nájdete dplno a šiat a doplnkov, ktoré jej môžete kúpiť. Podarí sa vám vybrať niečo pekné?

 
75%
Hra - Extreme Taz Skateboard Halfpipe
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Zahrajte si parádny skejt hru, kde sa na rampe bude preháňať Taz. Tým, že budete získavať body sa vám odomknú aj lepšie skejty.

 
64%
Hra - Elsa DIY Galaxy Dress
Video sa načíta

Pripravte pre Elsu prekvapenie a navrhnite jej krásne šaty s dizajnom galaxie. Okrem toho ju môžete vylepšiť aj doplnkami.

 
84%
Hra - Witch Style
Video sa načíta

Ktorú dievča by nebavilo obliekania bábik? Tu si vyber dievča a potom ju obleč podľa toho, na ktorú príležitosť sa chystá. Máš možnosť prežiť zaujímavú úlohu stylistky a radiť dievčatám ako sa majú obliecť.

 
76%
Hra - Pokemon Dash
Video sa načíta

Pokémoni boli svojho času fenomenálnym seriálom, ktorý k nám dorazil z ďalekého a exotického Japonska. V tejto hre dostanete za úlohu poskladať správne obrázok, na ktorom beží Pikachu a ďalšie Pokémoni. Hra vám bude počítať čas a tiež počet ťahov, ktoré budete na zloženie obrázku potrebovať. Ak si obrázok neviete predstaviť, kliknite na Hint.

 
48%
Hra - Chinese Cuties
Video sa načíta

V hre Chinese Cuties dostaneš na starosť dvojicu čínskych postavičiek. Pod nimi sa nachádza niekoľko možností, ktoré po kliknutí spustí nejakú zaujímavú akciu. Niektoré akcie sú zábavnejšie, iné menej. Určite si z akcií vyberieš nejakého favorita. Postavičky sa snaží pobaviť, dokážu ťa rozosmiať alebo sa im to nepodarí?

 
73%
Hra - Cubic Shoot
Video sa načíta

Najrôznejšie logické hry postavenej na princípe "spoj tri rovnaké symboly" sú v poslednej dobe veľmi obľúbené. Rovnako ako minihra Cubic Shoot, v ktorej hrá hlavnú úlohu malá zubatá Japonka a veľa srdiečok.