Topánky

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

75%
Hra - Princess Ariel Shoes Design
Video sa načíta

Navrhnite princezne Ariel nové topánočky za pomoci dekorácii a farieb, ktoré máte k dispozícii. Budú sa jej hodiť aj k šatám, ktoré jej vyberiete?

 
88%
Hra - Dress My Fashion Boots
Video sa načíta

Navrhni si svoje vlastné topánky! Môžeš si vybrať z rôznych tvarov a veľkostí. Uisti sa, že návrh je moderný a skutočne cool a že topánky vyzerajú jedinečne. Topánky sú navrhované pre prechádzky, to je jediné, na čo sa budú používať.

 
83%
Hra - Tessa Fashion Shoes
Video sa načíta

A je tu ďalšia hra, v ktorej sa stretávate so starou známou Tess. Na začiatku hry si môžete vybrať slečnu, o ktorú sa teraz budete starať. Nebudete ju obliekat celú, ale len se budete starať o jej nohy. Dáte ju slušivou sukienku, pančušky a krásne topánočky, ako pre princeznú. Môžete ju vybrať taky nejaký šperk alebo tetovanie.

 
80%
Hra - Fabulous Highheel Style
Video sa načíta

Fabulous High heel Style je hra, v ktorej budete dekorovať topánky. V prvom rade si môžete vybrať ich dizajn, potom farbu, ale i dekoráciu a doplnky. Vytvorte si aj vy svoju vlastnú kolekciu topánok. Príjemnú zábavu.

 
80%
Hra - Fashion Rain Boot
Video sa načíta

Fashion Rain Boot je hra pre dievčatá, kde budete dekorovať topánky do dažďa. Vytvorte si i vy svoju kolekciu, ktorá je moderná. Vyberať môžete z rôznych typov topánok, farieb a doplnkov. Vytvorte originálne kúsky i vy.

 
85%
Hra - Boot Dress Up
Video sa načíta

Topánky nemusia byť vždy fádne a nudné, ale naopak. Môžu prekvitať rôznymi farbami a doplnkami. Vytvorte si i vy vlastné topánky, kde si môžete vybrať ich dizajn, farbu, pančuchy, tetovanie a dokonca i farbu pleti. Ako budú vyzerať tie vaše ?

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
86%
Hra - Moccasin Winter Boots
Video sa načíta

Chceli by ste byť dizajnérkou? S hrou Moccasin Winter Boots si môžete navrhnúť svoje vlastné topánky na zimu. Meniť im môžete farbu, textúru a pridávať doplnky. Ako budu vyzerať vaše zimné topánky?

 
86%
Hra - Winter Boots Cleaning
Video sa načíta

Zahrajte si zábavnú hru, v ktorej budete mať za úlohu vyčistiť topánky od blata a špiny. Na topánky môžete použiť veľa druhov prostriedkov na čistenie a krémov na vyleštenie. Akonáhle dokončíte čistenie topánok, môžete sa obliecť a nalíčiť.

 
84%
Hra - Designing Sneakers
Video sa načíta

Vytvorte si vlastný vzhľad tenisiek! Tenisky môžete vyfarbovať podľa ľubovôle, pridávať rôzne motívy alebo vzory. Môžete pridať aj nejaké tetovanie, podkolienky či sukňu.

 
77%
Hra - Acerte o Laco
Video sa načíta

Naučte sa pekne zaväzovať šnúrky od topánok. V tejto hre nájdete niekoľko zaujímavých štýlov, ktoré po hraní môžete vyskúšať aj na vašich reálnych.

 
73%
Hra - Shoes Designer: Winter Boots
Video sa načíta

Vytvorte si svoje vlastné originálne čižmy. Je len na vás, akú farbu a štýl im vyberiete. Nezabudnite ani na doplnky.

 
76%
Hra - Uggs Clean And Care
Video sa načíta

Jennifer si zašpinila svoje staré topánky a bola by rada, keby vyzerali ako nové. Preto ich najskôr musíte očistiť a potom im vybrať pekné dekorácie a farby. Myslíte si, že to zvládnete?

 
61%
Hra - High Class Heels
Video sa načíta

Vytvorte si krásne a moderné topánky na podpätku, ktoré si môžete ozdobiť podľa svojich predstáv. Budu vaše topánky tie najkrásnejšie?